• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
marhu tak to je super. A i s pejskem, to budou krásné fotečky, budete mít hezkou památku
4. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz
Kach to jo strašně se těším,protože si prý můžeme vymyslet sami co a jak budeme chtít a nějaké nápady má i paní sama :wink: Půjčuje pro dětičky i kostýmky,když budeme chtít,fotí v košíku...prostě co si vymyslíme. No a hlavně není vůbec drahá!!! Za foceníčko s CD a 12ti vyvolanými fotkami chce 500Kč!!!
Jen jsem chtěla už teď v květnu...ale bohužel tu nebude.
4. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz
to není zase tak moc drahý. Je to škoda, že musíte ještě měsíc počkat, ale tak ono to uteče. A už máte nějaké nápady, jaký foto budete chtít?
4. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz
Budeme pár foteček dávat rodičům a pak nějaké pro sebe. Já pár nápadků mám,ještě jestli budou souhlasit manža :grinning:
4. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz
to budou mít rodiče radost :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz
No oni už si oboje rodičové koupili albumy a musíme jim pořád nějaké fotky dávat :grinning: jenže všude je jen Kubík,já s Kubíkem nebo s ním je taťka a nikde nemáme nic pořádného společného,tak proto to focení :dizzy_face:
4. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz
bych rodičům naprdla a poslala jim to mailem :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz
Sophie :grinning:
4. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz
ale ta cena je fakt ok, marhu
copak veru? :slight_smile:
kde ty ses tu vylíhla :slight_smile:
no naši mají tiskárnu na fotky, to už by se marhu docela vyplatilo koupit si ji :slight_smile:
a já alba nemusím, pak toho mám plný byt, v compu se mi to dobře prohlíží a vytisknu jen pár těch nej
4. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz
Já jsem se vylíhla už ráno, tak nějak v klídku Vás dočítám.
To já fotky miluju . . . albumů máme spousty, ale jsem ochotná, kvůli nim vždycky vytvořit nějaké nové místečko.

Teda holky už zase hlodá, ten neřád v hlavě. Zítra bych to měla dostat a pak se tedy objednat, ale bojím se, že ty výsledky-ten zbytek nebudou, nechci už to znovu zažít, bojim se aby se to nějak nezanedbalo, kdyby to šlo alespoň se domluvit s paní doktorkou
4. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
neboj veruuuu...a kdy by měly být všechny výsledky?
4. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz
To právě nikdo neví . . . Někdo řekne to, druhej něco jinýho . . . Sestřička právě řikala, že se mám až začne menstruace objednat-to bude v tom cyklu před stimulkou, na ten kontrolní ultrazvuk 15-25 den. A že by to mělo v tomhle cyklu už dorazit. Jenže to mi řekla sestřička na IVF a sestřičky z genetiky pořád straší se třema měsícema :frowning2:
4. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
nee tři měsíce to nebude....to je blbost...
4. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz
Ahojky, jsem zpět :slight_smile:
Matýsek je naprosto v pořádku. Dneska vážíme 2078 gramů a podle utz jsme o tejden pozadu :confused: Jsem nechápala, celou dobu jsme byli o tejden napřed a teď pozadu. Ale pak mi dr. ukazovala, jak to v PC měří a už jsem v klidu. Ono je to opravdu jen orientační. Stačí, když ten kurzor zastaví na hlavičce o milimetr dřív a hned naskočí úplně jiný tejdny.....Plodovky je tak jak má být, takže pohoda, protože cukrovkářky jí mívají hodně. Jo a od včerejška už jsem taky na mateřský! :sweat_smile:

Jinak v dia poradně taky dobrý. Testy z laborky ukázkové, z glukometru v tu chvíli tradičně mnohem horší. Zatímco on ukazoval po večeři 8,3 (což už je přes povolenej limit), tak v tu chvíli jsem měla podle laborky jen 6,1, což je ještě pod nomálním rozmezím. Nebo po obědě 7,2 a ve skutečnosti jsem měla pouhých 3,9. Jsou to kšunty kšunty kšunty :unamused:

Taky jsem mluvila s mamkou. Včera měla v Brně první chemo + bioléčbu. Celou noc prej prozvracela a měla šílený bolesti s běhavku. Chudinka moje :frowning2: Začínám se bát, jestli jí to spíš ta chemoška neurychlí :unamused:

No, jdu si uvařit kávu a konečně si vás dočtu. Doufám, že to budou jen samé dobré zprávy :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
Když oni mi pořád všichni vykládaj, že tam narůstají nějak chromozomy atd. a že to má každej jinak, no jsem z toho nabudku.
4. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz
Jaru, tak to jsem ráda, že si dopadla v celku dobře. Mamince potom bude špatně, ale třeba to pomůže . . . Když si vzpoměnu na sophi, tak občas se snad zázraky stávají. Drž se.
4. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz
veru u mě to zas takový zázrak nebyl, jen doktor blb....jaru tak super že jsi dopadla ok...ja to taky vidim s těmi utz, byla jsem den po sobě a pokaždé naměřili mimi trochu jinak...
4. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz
hele ajru s tím glukometrem to je teda zajímavý! co když si podle toho cukrovkář píchá inzulín???
4. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz
jaru ne ajru :grinning: taky piju kafe bez kofeinu a k tomu jsem si přinesla dort, když jsem byla od soboty konečně chvilku venku...dnes opět špinění nic, jen vnoci, tak snad už se to srovná...
4. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz
Jaru to je moc dobře, že Matýsek je v pořádku a vše je jak má. Mamce bohužel po té chemošce blbě bude, ale určitě jí to pomůže,musí se věřit.
4. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz
Baruuuuuuu :frowning2: neboj se nic!!! Ještě nevíš, co to je. Nemysli na nejhorší. Může to být jen obyčejná cysta, nebo něco jiného, neškodného, toho je.....Hlavně, ať se nenechá nikde odbejt!!! Někteří doktoři se totiž k tomu staví jako lačnej ke sraní. Pardon.....Budu vám moc držet palce, ať to všechno dobře dopadne!! A dej vědět!!

teda , já chtěla dobrý zprávy....ufff. No, jdu číst dál......
4. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz
jaru jinak už tam snad nic ošklivého nenajdeš...
4. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz
Moni to je super, že je psíkovi líp!!! Já to tušila :slight_smile: jsou to bojovníci s ohromnou vůlí dát se rychle do pořádku....

Marhu, po tomhle kolotoči jsem taky pokukovala (protože tam je papoušek :wink:, ale nakonec promítání motýlků na strop vyhrálo.....on je od nás z jihu? :slight_smile: tak to vidíš, jaký jsou naši obchodníci rychlíci :slight_smile:

Lehátko mi ještě chybí... tak teď nevim, jestli má smysl ho na ty dva měsíce objednávat :confounded: Máme hrací deku s hrazdičkou, tak možná by stačila.....

Kach, určitě se otočí. Uvidíš že jo!!!! :slight_smile: je holt malej cestovatel....ale neboj, ten správnej směr najde :grinning:

Marhu, taky uvažuju o hromadném focení. Nejen s mrňousem, ale i s mamkou...na památku :pensive:

Jen si holky pěkně fotky tiskněte, nebo v počítači zálohujte. Abyste nedopadly jako my. PC kleknul a 3/4 fotek v háji.........

vveru, držím pěsti. Ať to dopadne k tvé spokojenosti :slight_smile:

Sophie, jestli si cukrovkář podle toho píchá inzulín, tak je mi ho upřímně líto, protože už poněkoliké vidím, že maj opravdu příšerný odchylky.....nejpřesnější je laborka.
Špinění se určo srovná, počítám že tě bude trápit do toho konce třetího měsíce a pak už bude pohůdka :slight_smile:
Dortík bych si taky dala....ale nedám, protože mám děsně pevnou vůli :wink:
No, tu mám vždycky ten den, co přijdu z dia poradny a jsem pochválená, že se furt držim na stejný váze. Tak pak se před všema děsně naparuju a nějaký sladkosti??? pch, nezájem :grinning: jenže pak se z toho vyspim a bohužel je vše při starém :grinning:
4. kvě 2010 v 15:24  • Odpověz
tak já se ted probudila, jsem ešte otapená ale dočetla jsem vás a psychicky se pripravuju na žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
predtím se ešte nadlábnu francouzkýma bramborama se super madarskou domácí klobáskou, mnaaaaaaaaaaaam :sweat_smile:
ja sem v poslední dobe taková lenivá a každé odpoledne si musím zdrímnout, ale noci mám hororové, ne ne spát porádne, budím se snad každou hodinu na čuraní a pak ne usnout, a to se chci už porádne vyspat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo to o Happym ríct nemužu ten ted prospáva celý dny a noci, ale at jen chudáček spí bylo toho na nej moc :wink:
holky ale vážne už jen samé dobre správy by tady prospeli, tak se činte :wink: a ten blbej osud kopte do prdele už! :grinning:
4. kvě 2010 v 16:56  • Odpověz
autor
tak ja ji koupila takovou krasnou hrazdičku za 50 kč a ona kouka natelku :sweat_smile:
4. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz
autor
moni koupila jsem ten olejíček na klíštata, tak ho s tím hned zejtra poleju :sweat_smile: :dizzy_face: taky bych si dala něco dobryho :confused:
4. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.