• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
haha dad to je vtipný, to víš, v telce se to víc hejbe :slight_smile:

já volala na výsledky krev z min.týdne, tak prý ok, a utrouš už mi prý další nedají, doberu ho tak ten příští týden, a to jsem říkala,že ještě semtam špiním a byla i ta krev, ale prý to stačí...no to budu vykleplá teda...
4. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
4. kvě 2010 v 17:12  • Odpověz
no yes, je tu po tobě shánka kdepak se touláš :wink:
4. kvě 2010 v 17:13  • Odpověz
moni a nemáš i nějaký zánět, já jdu vnoci tak 2x...a připadá mi to hodně...nebo nějakou infekci, to v těhu bývá a taky se to projevuje běháním čůrat
4. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz
ahoj sophi, já sem poslední dobou nějak unavená, a když ne, tak je doma manža, tak si užíváme společných chvil a tak, teď sem to dočetla, koukám, musím napsat bams, aby se nebála, často mě taky pobolívá bříško, a už bych to nejradši měla za sebou a malou venku

a co ty sophi, jak ti je? :slight_smile:
4. kvě 2010 v 17:15  • Odpověz
dad, to je dobre, ten olejíček taky dávam, ale asi mel už slabou konzistenci a tak se ty hnusný klíšťata už chytaj, ale ted budu dbát na ten čas 1 mesíce, i když se hafan nebude se mnou bavit 1 den, dostane to a hotovo, on se totiž vždy po aplikaci urazí a hraje na nas urazenýho celý den, ani na nás nekoukne a vždy se odvrátí, no sranda s nim :grinning: už mu je fajn, je pravda že hodne spí ale když jsem si nandala tak už knoural že on by si dal taky, sem mu rekla to víš hochu nech si zdát, tam maš granulky :grinning: :grinning: :grinning:
sophie to neni zánet, já mám bricho jako bych spolkla už menší balon, a hodne piju, hlavne na večer, strašná žízen, takže podle mne ledvinky pekne pracujou a ostatní zvetšující se prostredí miminka taky asi tlačí trošku na močák :sweat_smile:
4. kvě 2010 v 17:37  • Odpověz
autor
moni ja když jsem loni karla s tím napatlala, tak byl celej den takovej přiblblej, takže to bude asi pěknej sajrajt, tak doufam že se mu ty klíštata vyhnou obloukem :grinning:
4. kvě 2010 v 17:42  • Odpověz
Hezký podvečer...tak kolotoč má velký úspěch,odpolko dvě hodinky vydržel koukat,smát se,házet rukama nohama...a teď je po koupáníčku a hamáníčku a už mu to tam taky hraje...snad brzičko usne :dizzy_face:
4. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz
Sophie to ne,já miluju fotky v albumech :grinning: Máme udělané dokonce i knížky z fotek :dizzy_face: Takže mi to neva a ráda jim fotečky nechávám přidělat,když si nějaké vyberou :dizzy_face: Jinak mé mamče meilikem zasílám pomalu každý všední den fotečku Kubíka do práce-protože pořád píše co právě dělá,tak fotím :grinning:
4. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz
Jaru vítej na mateřské :wink: To je dobře,že jste v pořádku :dizzy_face: No po chemošce mamince bohužel takhle bude,ale budou pak i dny kdy jí bude dobře :wink: :dizzy_face: Teta teď měla jednu chemošku odloženou a začalo jí chutnat-má čtyři kilča nahoře,tak alespoň něco,ono to pak zase sice půjde dolů...ale alespoň ne z jejích 40kg,co měla předtím.
4. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz
Marhu, tos mě potěšila. Díky za naději, snad se jí podaří taky trochu přibrat. Zatím pořád hubne. A po té chemošce už nemůže cejtit ani ty výživné nutridrinky.... :unamused:
4. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz
Jaru no jo kolotoč je z Krumlova :dizzy_face: U nás vyhrál tento právě kvůli hudbě,která tam je :wink: Zvuky pralesa,to jinde není :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No tak lehátko můžeš kdyžtak dokoupit vždycky...ale já osobně teď vidím,že na necelé dva měsíce se nám teda nevyplatilo. A to stálo skoro dva litry :angry:

Dad :grinning: :grinning: tak to ji nesmíš dávat před telku :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
sakryš, co bych vám sem dala za fotku, když ještě Matýska nemáme....
Jooo, už víííím. Naše ptačí miminko! :dizzy_face: seznamte se....tohle je to naše nemocňátko :dizzy_face:
4. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
Marhu, já mám právě taky vybraný za 2000,- skoro tchýňka řekla, že ho chce koupit. Ale stejně, pokud by mělo sloužit jen takovou chvilku..... :unamused:
4. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
Tak ještě nakukuju, než mě to tu manža zase obsadí.
Jaru krásný papoušek a koukam, rád dává pusinky. :slight_smile: My jsme kdysi měli koreláka a to byl vyloženě mazlící typ, pořád nastavoval hlavu pro pusinky a zobáčkem je taky dával. :slight_smile:
A my už máme lehátko doma, teď nevím přesně kolik stálo, ale asi nějak kolem 1300,-, a už ho vracet teda nebudeme. Prostě ho pak schováme na sourozenečka a pak ho přenecháme psíkovi, ten bude rád. :grinning:
4. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
konečne vyžehleno, osprškaná a ted sem vás dočetla a jdu na moje seriáliky, takže dobrou noc všem a krásné sníčky, zítra naschle :sweat_smile:
4. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz
Kach, no on je hroznej mazel :dizzy_face: nastavuje hlavu na podrbání, pusinkuje a nebo nám opatrně vylizuje jazyčiskem koutek oka. A jakmile začnem slzet, tak to je něco pro něj. Má rád slaný :slight_smile: A poslední dobou se rád schovává do dlaní a pak tam spí. Asi se tam cejtí v bezpečí :slight_smile:
Hele, to je fakt s tím lehátkem. Když se nebude líbit jednomu potomkovi, tak třeba padne tomu druhýmu. Takže Marhu neboj, třeba ta plánová holčička si v něm bude lebedit....:slight_smile:
Já zrovna pouštim Matýskovi do bříška Kabáty. Nějak se přestal hejbat, malej....buďto poslouchá, a nebo je v šoku :sweat_smile:
Možná bych mu spíš měla pouštět Mozzarta, aby to byl inteligent :pensive:
4. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
....ale za chvíli mu naservíruju Pohlreicha. Už se těšim, na kluka plešatýho :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz
jj, na Pohlreicha se taky těším, snad to vydržím a neusnu :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz
Dneska mě tak napadlo....jak je to s dávkama, když bych znovu otěhotněla během těch dvou let, co budu na rodičáku a hned po skončení nastoupila zase na neschopenku....bude mít člověk vůbec nějaké dávky? nevíte náhodou? :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
jaru, když otěhotníš hned tak jak říkáš, tak je to v pohodě, horší to je, když to nestihneš, když nestihneš nastoupit na novou materšku do těch tří let nebo na jak dlouho chceš jít, to teď má kámoška, je bez peněz, protože otěhotněla až po třech letech, je bez práce a je to na h...
4. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz
autor
tyjo marhu, kubíček ma haro :confused: to my mame lysinku, nahoře nam to vypadalo tak doufam že to doroste :sweat_smile:
4. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz
ach jo, mě snad to naše zlatíčko prokopne břicho, občas to i zabolí :sunglasses:
4. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz
Všem pohodový den,počásko teda nic moc,ale to nám přeci náladu nezkazí :wink:

Jdu si vás dočíst u snídaně.
5. kvě 2010 v 06:46  • Odpověz
Jaru papouch je úžasný,jak se jmenuje? To by se můj taťulda zbláznil,on je prostě miluje :dizzy_face:
My už lehátko máme zase schovaný v krabici,protože vážně v něm Kuba nechce být,on je po nás,musí prostě rozhazovat rukama nohama :grinning:

Na Polreicha juknu dneska na pc,včera jsme ho nestihli...
A v neděli byl u nás!! Já ho samozřejmě musela zase prošvihnout...jsem se s ním chtěla vyfotit :grinning:

Dad to má prdlačku,co jsme měli za háro já i manža jako malinký :grinning: :grinning: :grinning: Proti nám je to plešounek.
Počkej jak Nikča pak bude vlasatice vlasatá :wink:
5. kvě 2010 v 06:52  • Odpověz
A včera mi ještě psala paní fotografka,že by nás mohla nafotit už 22.května!!! Jupííííí tak se těšííííííím :dizzy_face:
5. kvě 2010 v 06:53  • Odpověz
Mohlo by být hezké počásko,aby nás blejskla třeba i venku :dizzy_face:
5. kvě 2010 v 06:53  • Odpověz
Včerejší koupáníčko -
5. kvě 2010 v 06:56  • Odpověz
dobrew rano,tak se hlasim opet z hlidani.no je to snim prdel.sem sla curkat a onze jde semnou tak sel a dal me prkynko nahoru a rika,uz sem to udelal a ja mu rikam ale teta si musi dat prkynko dolu tak je stoho hotovej proc on kdyz cura tak mu taticek on mu tak rika musi dat prkynko nahoru :slight_smile: jinak mama jela k ty doktorce tak cekam co a jak.
5. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz
Našla jsem jednu svou fotečku,sice jsem tam trošku větší,ale pro srovnání...
5. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.