• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Bara tak si užij hlídání a držím pěsti,ať mamča pořídí dobře :slight_smile:
5. kvě 2010 v 08:33  • Odpověz
Jupíííííííííí právě jsem se dozvěděla o kamarádce,že je těhulka!!!!!!!!! Jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííjaaaaaaaaaajdaaaaaaaaaaaaaajuchaaaaaaaaaaaaaaachaaaaaaaaaa,strašně moc dlouho se snažilkovali.
5. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz
Tak kdepak dneska všechny jste?? Už vylezte z kanafasu!!!
5. kvě 2010 v 08:41  • Odpověz
Tak vám sem dám kočinky mých rodičů,vy co máte taky ty čičindy,ať se pokocháte
5. kvě 2010 v 08:43  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
U nás zase leje, ach jo, ale my stejně strávíme zase den na gauči, tak nám to může být fuk.
Bara držím palce, ať mamča dopadne dobře.
Marhu krásné čičinky. Ta první je podobná mému kocourkovi, kterého jsme kdysi měli u babi, je úplně stejně vybarvená. Ten jak mě viděl, tak si lehal na záda a chtěl hladit bříško. :slight_smile:
5. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz
Ahooooj ženy :slight_smile:
Marhu, teda, ta podoba!!! :slight_smile: jako by ti Kubíček z oka vypadnul......
Čiciny jsou super!! v pondělí jsem si u kadeřnice hladila dvě měsíční koťátka. Ježiš, já bych je brala hned. Ale kdyby tak mrňavé a roztomilé zůstaly na pořád......Jedno bylo taky bílé s černýma flekama a druhé klasické, taové to šedo černé.....ale ty kukadla :dizzy_face:

Baru, moc držím pěsti!!!!!! A neboj, to že tam dr. něco našla neznamená hned, že jde o něco zlýho. A že jí poslala na testy, taky nic neznamená. To prostě musí, aby to mohla vyloučit. Určitě půjde i na spoustu dalších testů.....Takže neboj.

Kach, tady je taky hnusně. Si říkám, že je divný, že už je tu zase podzim :unamused: to to letos uteklo...:wink:
Já jdu za chvílí na kafe s bývalou kolegyní, má půlroční holčičku, tak se docela těšim....

Víte, co by mě holky ještě zajímalo? když dr. na utz určuje váhu miminka, bere to podle tejdnů? jako že změří hlavičku, naskočí jí tam tejdny a zároveň jaká váha tomu tejdnu odpovídá?
5. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
no jo tak nikča ma bejt po pléška
5. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz
Jaru to netuším, jak ty miminka na utz váží. Ale nám teď dr. řekl, že jsme sice hodně dlouhý, ale že zase tolik nevážíme, prý jen nějak kolem 3,40kg. :confused:
5. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz
autor
holky ta vaha je fakt jen orientační, mě řekly že važí 2,5 kila a za 14 dní se narodila a měla 2,90
5. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
jůůů, malá Dad :slight_smile: ale dyť nejsi plešatá!

Kach váhu máte fajnovou :slight_smile: to bych taky chtěla, tak nějak do 3,5 kila. Jenže oni prej kluci bejvaj těžší.......
5. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz
zato já byla lysáček! :grinning: a pak jako větší jsem musela furt nosit šátek, abych si tu plešku nespálila :wink: :grinning:
5. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
jaru já byla stejný plešoun a šáteček jsem taky nosila :grinning:
5. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
marhu krásný kočky!!! naši mají taky tři
5. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz
našich obrovskej Mates
5. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz
Já teda šáteček nenosila...já huňatý čepice :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz
Dad a takhle podle fotek komu je Nikča podobná? Jestli tam je nějaká podoba :slight_smile: Třeba zrovna včera se Kuba tak nějak natočil a já tam viděla mého brášku,když byl malý
5. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz
hezká holčička :slight_smile: já doma své dětské nemám, jsou u našich...no takovou nějakou jsem nosila v zimě, ale šáteček v létě :grinning:
5. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz
Byli jsme venku,alespoń do obchodu a zpět...pak Kubík usnul v postýlce,já skákla ven s pejsanem...a teď jsme po jídle,teda jen já ne,ale mě už se dělají hranole v troubě :wink:
5. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz
tak dobrou chut :wink:
5. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz
Já mám doma taky jen pár foteček,ale občas si napůjčím od našich albumy-naposledy jak jsem byla těhulka doma a vzpomínám a kolikrát i slzičky kapou,to když na fotkách vidím lidi,kteří už bohužel nejsou mezi námi :frowning2:
5. kvě 2010 v 11:30  • Odpověz
Copak dneska obídkujete??
5. kvě 2010 v 11:30  • Odpověz
Jaru tohle byla jediná atrakce na kterou jsem vlezla,jinak jsem ze všeho blindila :grinning:
5. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz
Tééééda Mates je úžasný!!! No naši mají ještě dva kocoury,ty nemám nafocený :grinning:
5. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz
pět koček? to jsou teda rekordmani... :slight_smile: naši mají ještě zrzku ale tu nemám fotku a pak bílýho s černým puntíkem, trochu jako ten váš první
5. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz
Sophie nojo jedna kočinka a zbytek kocouři...dva jsou nalezenci :slight_smile: Oni je nemají ale doma,na chaloupce :wink: Domů si mamča brala vždy,když byli marodní.
5. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz
Ještě jeden mazlik-
5. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz
našich Bertík :slight_smile:
5. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz
marhu ale ten asi není váš, co :slight_smile:
5. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
to mi povídej, tohohle bílýho jsem našim vnutila z křoví od nás před barákem a ted mám doma toho co jsem taky v zimě přitáhli, ale otec už řek že mě zabije jestli zase něco přitáhnu ale já to prostě nedokážu nechat venku chcípnout...tak jestli tu zase něco letos bude holt půjde do útulku :frowning2:
5. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
autor
:grinning: marhu zaleží jak se zrovna tvaří, někdy je na mě, někdy v ní uplně vidím lukaše když byl malinkej, někdy na tchana no a když děla grimasy, tak je celej dadouš :grinning:
jaru ty kouty ma po mě :grinning:
5. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.