• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
autor
jaru ta houpačka :grinning: :grinning: mě museli houpat vždycky jen trošku, pže jinak jsem prej řvala :grinning:
5. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz
autor
:confused: marhu vy mate pštrosa? :confused:
5. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz
Jůůů Bertík vypadá jako snížek s ušpiněnou hlavinkou...je krásný,takovýho jsem ještě neviděla :dizzy_face:
5. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz
Nojo pštros není náš,ale mají je kousek od našich a já je chodím krmit švestkama-je milujou :grinning:
5. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz
Kluci spinkají,tak se jdu k nim na chvilku přidat...odpoledne máme návštěvičku...pa pap a
5. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz
a tohohle teroristu jsme zachránili před vánoci, ale ted už vypadá jinak, chlupatá má jen záda a ocas a hlavu spíš krátkosrstou, ale jako kotě byl k sežrání :sweat_smile:
5. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz
tak hezký spinkání, já jsem dnes vyspalá, jdu si ohřát sekanou s bramborem :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
ahojda,tak uz pisu z domu.boze to dite me sezere veskerou energii,on je neskutecne zivej a porad neco vymejsli,a ja stara raketa mu musim delat psa :slight_smile: jinak s tou mamou stejne nic nevim,poslali ji na naky poradny vysetreni strev ale az 10.cervna.tak musim bejt v klidu. jaru ja vim ze to nic nemusi znamenat a doufam ze taky ne ze plasim zbytecne ale ja uz sem stech vsech zprav vyflusana vis,tak uz me vyleka vse :frowning2:
5. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz
koukala sem ti na to foto a me zas teda neprijde ze by ti kuba byl moooc podobnej,ale koukate stejne mate stejnej vyraz.
5. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz
nevite nahodou co je to za vysetreni???
5. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
bara neni to kolonoskopie? kamerka zadem do strev? to delali memu tatovi
5. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz
to bude ono...tam pak vse vidi...hezky zazitek to neni, ale da se to....
5. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz
no ja prave nevim jak se to jmenuje???a proc to delali tatovi jestli neva ze se ptam???
5. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz
no měl nějaký problémy, bolelo ho břicho...ale nic mu nenašli
5. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz
bud v klidu, vzdy je lepši, když se v těch střevech cokoli objeví včas nemysli hned na nejhorší
5. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz
aha,ale mame prave nic neni ,byla jen na preventivni prohlidce jak chodi kazdejch 2 roky
5. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz
tím líp, když chodí a nic jí není...ono to ale prý ani nemusí bolet, tak je lepší to vyšetřit.
5. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz
a stech vysledku ji prave prislo neco spatnyho nebo co,ona me nic nechce doprcic rict.tak ji poslali jeste na naky vysetreni asi to o cem pises.
bud v klidu je dobře, že ji vyšetří, jestli se jim něco nezdálo
stejně asi ted nic neví, maximálně najdou krev ve stolici, ale to ještě nemusí znamenat nic hroznýho, někdy se dělají ve střevech různý polypy a tak...
5. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz
aha,no ja to vubec neznam,tak se vyptavam.diky za info si me uklidnila trochu fakt.
5. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz
koukam ze dlouho tu nebyla monitita
5. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz
vážně se zbytečně nenervuj...oni posílají na vyšetření při jakemkoli podezření, protože v ČR je těch rakovin střev hodně tak i jako prevence, a i to se v ranných stadiích dá krásně odstranit, ted o tom byl pořad min.týden v tv
5. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
no ta tu dááááávno nebyla...a sarik bude určo v nemocnici protože to už není normální že by se neukázala
5. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz
myslim ze sari je v poho,ona sem zavita vzdy jen obcas.ale ta moni me dnes nejde z hlavy ale snad jsou holky v poho a jen nejak nestihaj konika.
5. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz
koukam ze jarunce doky vazil Matyska,ten muj magor ne.ale priste mu reknu ze chci.ja nemam zadny info kolik by tak plus minus mel mit.
5. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz
ja si jdu na chvili lehnout,sotva koukam.ta mala prisera je žrout energie :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz
Ahojky jsem zpět z kávičky :slight_smile:
Baru, ona ho dr. vážit nechtěla. Už minule mě odpálkovala, protože to prej nedostane proplacený :angry: Každýmu jde jenom o prachy :angry: Přitom to podle mě neni takovej prolém, když už stejně kouká utz na srdíčko, zmáčknout na kompu jiné tlačítko a přeměřit ho :angry: To byla otázka dvou minut! No, tak jsem jí řekla, že si ten utz tedy zaplatim, ať se nebojí. Ty 3 stovky mi za to stojí.....Nebej cukrovkářka, tak to neřešim. Ale takhle jo, chci vědět, jak se s váhou držíme....a čekala jsem, že se bude zajímat i doktorka. Ale to bych po ní asi chtěla hodně.

Moni je v pohodě. Našla jsem jí před pár dny v jiné diskuzi, chudinka taky má těhu cukrovku. Ale už do tý diskuze nechodim. Oni to tam ty holky děsně řeší, až bych řekla, že přehání a jde to až do extrémů. Někdy jsem z nich měla dojem, že si v tom libujou, že si připadaj důležitý....Však už jsem se včera neudržela a napsala jim to :sweat_smile: Úplně blbnou, skoro nic nejí, všechno váží přesně na gramy. Za chviličku už budou počítat i kalorie ve vzduchu :sweat_smile: Akorát tim stresujou ostatní těhulky....Já žeru normálně, jen jsem vynechala zákusky, bílý pečivo a buchty a glykemka je naprosto v pohodě.....klidně si místo sváči dám i nanuka, nebo čokošku a cukr je ok.

Dad, já ty houpačky milovala jako úplně prťavá. O pár let pozdějc jsem se z nich příšerně, ale fakt příšerně pozvracela

Marhu, príma fotka s kočárkem. To bych chtělo, udělat přesně tu samou fotku s kočárkem, ale teď. Přesně si takhle stoupnout, zatvářit se a pak si obě nalepit vedle sebe do alba :slight_smile: pro srovnání :slight_smile: Malá Marhu s panenkou, velká Marhu s Kubíčkem :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz
jaru ahoj, to nechápu, proč je problém prcka zvážit....tomu fakt nerozumím! zvlást když to počítá UTZ
5. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz
Sophie, protože to je dvouminutová práce navíc, kterou jim pojišťovna nezaplatí.....jsem z těch doktorů vážně znechucená. Nejde jim o pacienty a jejich zdraví, ale jen o prachy. Nechápu, proč přísahaj, jak chtěj pomáhat lidem...akorát šaškárna.
5. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.