• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
No Sarííííí, Tys nám dala!!! Mooooooc gratuluju, normálně si mi udělala radost, že bulím, moc Ti to přeju a držím pěstičky!!!!!
6. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz
krvácela jsi? já min.týden taky, několikrát, plus špinění
6. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
Ale krvácela sem...takže mě dali injekci a prášky, 10 dnů.... byla sem v Chrudimi a super...jak doktoři tak sestry, dneska se ve mě hrabal doky asi 25 let fešák :slight_smile: :slight_smile: za to holky na pokoji... no nic moc... byli v mém věku, to bylo dobrý, ale téma jako cévkování při snídani, pak tam v televizi nechali pořad o postiženejch dětech... fakt ulet.... ještě že sem doma
6. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz
hodně krvácela? já min.pondělí mazala tady taky nemocnice ale byla to jen kapka a nic nenašli, tak beru ascorutin, pak se to ještě opakovalo ve čt, v so večer a ráno v neděli, od té doby ani nešpiním, tak snad ok :confounded:
6. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
já také měla ascorutin.... jdu si vybalit věci, ještě se ukážu... jsem ráda, že jsem zase tady s Váma
6. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz
no já jsem taky ráda, pořád jsem přemýšlela, co je s tebou
tak hlavně že je to ok!!
Ahojte holky,
sari hlavně, že jste ok.
kach jste moc hodní. Taky to nechápu. Proč ho raději neodvezli do útulku. Ty lidi jsou jako hyjeny. Je to hnus. Pejsek vám musí být moc vděčný. Mám doma pejska a nedovedu si něco takového představit. každý mi říká, že změním názor až se malá narodí a budu ho chtít dát pryč. A tak se s nima vždycky pohádám. že nechápu proč bych ho měla dávat pryč. Když nebude na malou agresivní, není důvod. Pejsek je pro mě členem rodiny a plnoprávným, takže opravdu nechápu.
6. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
Ahoj Bams, se stejnou reakcí se taky setkávám, jako že až se mrně narodí, tak psa musíme dát pryč. Nevím proč. Ať si každý klidně myslí, že jsem praštěná, ale pro mě je to taky člen rodiny, takové naše miminko, tak proč bych ho měla dát pryč.
Ten jezevčík asi byl vděčný, nebo je to takový dobrák, nevim, ale držel se nás, poslechnul. Lidi jsou fakt hnusní, že dokážou udělat takový věci.
A jak jinak? Pořád nic?
6. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz
Bams, máš pravdu. Já se také těším až to naše zlatíčko bude hlídat miminko v kočárku. Říká se, že když se přijde z porodnice má si mimíska očuchat a "přivést" si ho domů.
6. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz
kach a neztratil se někomu? to jste fakt hodní, já bych ho tam taky nenechala :sweat_smile:
6. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
Sarik jsem moc ráda, že jste v pořádku :slight_smile:
6. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
Sophie možný to je, ale těžko říct. Seděl na silnici a sledoval auta. Sice to bylo kousek od vsi, ale z té vsi prý určitě není, to jsme zjišťovali. Taky byl úplně promoklý, takže tam seděl asi dost dlouho.
6. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz
chuuudaaaak :frowning2:
6. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz
Kach zatím nic, ani to nevypadá, sice mě bolí bříško, ale nevím. No zatím máme čas. Teda dva dny a pak mám druhý termín 15. A to můžu ještě týden přenášet, takže se klidně může stát, že porodíš dřív :grinning: . A jak se cítíš.
Já ty lidi nechápu. Minule jsem se skoro rozplakala, když mi ségra řekla, že by bylo nejlepší ji nechat utratit. Tak jsem ji nadala. A můj nic pomalu neřekl, protože je podobného názoru, že pes doma nemá co dělat. Já ho mám už 8 let a to jsme se ještě neznali. Tak jsem se pohádala ještě s ním. Já říkám, že ona je jediná, která mě nezradila a proto já jí taky nechci zradit.
Sophi myslím si, že kdyby se někumu ztratil, tak určitě né na dálnici.
Veru taky jsem zvědavá, jak bude reagovat.
Jediná okolnost, za kterou bych byla ochotna jí dát pryč, kdyby na malou vyjela nebo jí něco udělala, dřív ne.
6. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz
Bams to je klidně možný, že tě předběhnu, mam obavy, že mě už dlouho čekat nenechají. Ale jen ať už to je. :slight_smile: Ale taky si nepřipadam, že bych měla rodit, jako žádný příznaky k tomu nemam. Až na to noční nespaní. :slight_smile:
Já mam hafana 9let(zrovna včera měl narozky) a když se ke mně přistěhoval můj manža, tak tos měla vidět.On vůbec nebyl zvyklej na psi v bytě a nemohl překousnout, že mu pes při jídle kouká do pusy, že pes sedí na gauči, leží v posteli. To bylo hádek kvůli tomu. Jsem si na začátku i myslela, že snad budu muset volit mezi ním a psem, že oba doma mít nemůžu. A teď? Kolikrát já žárlím, protože se spolu tulí v posteli a já nic. Ale jsem za to strašně ráda, že si manža psa zamiloval a že by ho už taky nedal. Já vždycky strašně trpím, když vidím, jak někdo ubližuje pejskům.
No kdyby náš pes byl k mimču agresivní nebo kdyby bylo třeba mimčo na něj alergické, tak bych se s ním musela rozloučit, ale vůbec na to nechci pomyslet, strašně moc bych to ořvala.
6. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
to já bych taky dost obrečela. určitě to bude OK. Můj je bývalý kynolog. takže psi v bytě moc rád nemá. A názor asi nezmění. Ale vidí, že se mnou stejně nechne. Takže to neřeší.
6. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooooooooooooj všem :dizzy_face:
6. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz
Někteří "lidé" byli,jsou a budou svině :angry:

Holčiny nebojte se,pejsci budou určitě k miminkům úžasný...budou je hezky hlídat a vás upozorňovat,že se něco v postýlkách děje,budou si je očmuchávat,budou přešťastný,když uvidí,jak berete kočár a všichni vyrážíte na procházku :dizzy_face:
Náš pejsan chodí spát na postel co nejblíže k postýlce :wink: Už mu nevadí,když Kubík brečí-teda spíš řve :grinning: Jo a zjistila jsem,jak si ho hlídá před ostatními lidmi-tedy cizími...Protože jsem tu měla kamarádky a jakmile se nějaká ke Kubíkovi přiblížila,tak je Beník pěkně zastrašoval :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz
ahoj holky,
tak sariku konečně!!! moc jsme na tebe myslely a bály se, co se stalo....hlavně že jste všichni 3 v pořádku..
taky mám pesana, fenku, příští měsíc jí budou 2 roky, labradorského retrívra, vždycky jsem si ho přála,ale naši mi ho do bytu nedovolili, pak ho přítel dovezl a já byla trošku naštvaná, co s ním budeme dělat, že taky bydlíme v bytě,bude se trápit......ale je to mazel a takový skoro gaučák,takže být v bytě jí opravdu vůbec nevadí, už se těším,až budu chodit s kočárem a s pesanem, děti má moc ráda už teď, tak doufám,že to bude ok... jen si ho (ji) bude asi taky dost hlídat..
bam a kach tak stále nic jo?? tak už máte skoro čas, ale ony si děti řeknou až budou chtít na svět...
přišla jsem z práce, tak přeji hezké odpoledne, jdu uklízet, prát, pak si půjdu na chvilku lehnout a navečer na vás kouknu...
d.
6. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz
sariku, máš v bříšku pěkné obry, to ten můj má jen 2,4cm a jsme na tom stejně termínem a to ty tam ještě nosíš 2,tak super......
6. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
Sari tys nám dala!!! Jsem ráda,že jste všichni tři v pořádku!!!

Holky opravdu si na sebe musíme dát ty kontakty :dizzy_face:
6. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz
Já mám čísilko akorát na Jarušku :dizzy_face:
6. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz
Tak hezké odpoledne,jdu nakrmit kluky moje a odpolko jedeme po nákupech.
6. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz
holky mě taak dneska bolí ty moje přestimulované vaječníky, už by to mohlo začít ustupovat...někde jsem četla, že po 12tt...mám tam folikuly větší než mimino :frowning2: se mi to tam ani všecko nevejde :confounded:
6. kvě 2010 v 15:20  • Odpověz
a už jsem druhý den jen zavřená doma, ted jsem chtěla jít ale je tu opět černo a leje, už mě tohle "jaro" fakt se.e
6. kvě 2010 v 15:21  • Odpověz
a holky jak vy se hádáte kvůli psům tak takhle my se doma hádáme kvůli kocourovi :grinning: to jsou holt ti chlapi, co nevyrostli se zvířaty :slight_smile:
6. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz
vy to tady dneska teda flákáte :slight_smile:
6. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=482872

zkuste to, jestli vám to sedí :slight_smile: podle toho budu mít kluka :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
Na mě to nesedí :grinning: Ona tahle tab.sedí na přiroz.těhu my po umšlku to máme většinou naopak,takže budeš mít holčičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.