• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
bara: já stopro Chrudim.... fakt bezva doktoři.. ale musíš bý min. 36 tt jinak je to bud Pardubice nebo HK
7. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
já chci sofii, už snad 15let :slight_smile: ale klučičí je teda problém :unamused:
holky prý je dobrý si hlídat aby tam měli novorozeneckou jipku
SOphie: U nás je klučičí také problém
no já myslím že nad 36 tt. to je už OK...
7. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
No jdu odpočívat tak zatím ahojda..
7. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz
no konečně taky sluníčko a půjdu odpoledne taky ven...snad nezačne zase lejt :sweat_smile:
7. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz
sari ted sem cetla pocasi a odpol.by melo zas prset.je to april teprva az ted. :slight_smile:
7. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz
ahoj holky,
tak teď jsem koukala sariku,že už máš zase posunutý termín porodu,tak pak je to ok, a miminko moje není pozadu... nám to dle PM vychází na 2.12.ale jelikož mám cyklus delší,tak 311-32 dnů tak i dle ultrazvuku zatím na 4.-5.12.
já jdu na nt screening 24.5. do Gennetu, to bych měla být 13tt+2 tak snad se miminko teď neopozdí,protože na ultrazvuk do té doby již nejdu a má se to dělat ve 13.tt
v pondělí jedu ještě na krev,taky do Gennetu, na nějakou PAPA a HCG v dokončeném 10.týd¨nu,tak to snad nemusím být nalačno,... nevíte??
tento týden jak jsem byla ve svém CAR tak mi brali krev asi 3 zkumavky na krevní skupinu, hiv,toxoplasmosu, glykémii.......a to chtěli abych přijela nalačno, to bylo utrpení...
dnes mám opět trošku nabitější den, v noci jsem nemohla skoro vůbec spát, na záchodě jsem byla v 1 a v 5, v 6 odjížděl přítel do práce a já pak usla až k ránu a spala do 9.15 :wink: :wink: :wink: ale v noci sem se pořád budila a nešlo mi zabrat....
musím do města, do práce udělat nějaké papíry, k babičce na oběd, po obědě na provozovnu, budou nám předělávat satelit,tak u toho musím být a pak budu od 16-18.30 obsluhovat.... a pak už snad doma...
tak se navečer ještě ukážu, no spíš až večer, ještě budu muset jít s pesanem...
tak pěkný den všem.
u nás konečně ssvítí taky sluníčko,ale jinak je pěkná zima a fouká studený vítr,alespoň mi líp uschne to vyprané prádlo co jsem dala na balkón...
d.
7. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz
Krásný den všem :slight_smile:
Já mam za sebou zase dlouhou noc, večer jsem se hodinu převalovala, pak jsem si šla teda číst, usnula jsem po půl jedné. V 5 vstává manžílek do práce, tak jsem se zase vzbudila a už nemohla zabrat. Tak jsem si zase četla, to mě teda uspalo, no a vstávala jsem v půl desáté. To už se mi dlouho nestalo.

Baru hlavně jezdi opatrně a jen když je to nutné. Mě teda manžel už dobrý dva měsíce za volant nepustí, bylo kvůli tomu u nás dusno, tak jsem to vzdala.
7. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz
ahoj kach,jenze ja do auta musim.ja musim pro lukase do skoly,nechodi sem k nam vis.to viz ze tady byla taky valka kvuli tomu ale co nadelas-jezdim pomalu hooooodne pomalu oproti tomu jak jsem jezdivala.
7. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz
kach a jak to stebou vlastne vypada???ja uz ztracim prehled.kdy mas nastoupit????
7. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz
bara ono asi nejde o to jak rychle jezdíš ale ty otřesy prý můžou vyvolat porod
7. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz
Jdu nakouknout. :confused:
7. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
sophi ja uz bych ho klidne i brala ten porod ted uz by to bylo ok.rikal doktor.ale me najednou vse preslo,jak me zasili a dali ten krouzek,ti rikam ze ja budu jeste prenaset na konec :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
Sophie ty budeš mít holčičku :dizzy_face: Tak se ti to splní!!

Bara autem jen opatrně,ale moje švagrová byla na rizikovým a jezdila k nám až z Prahy... :wink:

Dando na lačno se chodí jen na test cukrovky,takže v poho :wink:
7. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz
proč myslíš marhu? mě každý říká že kluka :slight_smile: že mi nic není nebliju a tak, ksichtík čistej :slight_smile:
7. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz
ale mě je to jedno holky já beru kluka i holku hlavně at to dopadne a je to zdravé
7. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
já už mám zas hlad jdu si ohřát rizotko s tunákem mnam :slight_smile:
7. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
Sophie na tohle nehleď,to vůbec nemusí tak být podle toho :grinning: :grinning: Já tipuji holčičku :dizzy_face:
7. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
no to jsem tgeda zvědavá marhu :slight_smile: kdy už to tak bývá vidět? kolem 15tt? ale kluk je asi vidět dřív, co :slight_smile:
7. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz
Sophie záleží,jak je šikovný doktor :wink: Nám to řekl už ve 13tt na screeningu,že je to na 90% kluk :dizzy_face: Jinak já jsem asi od devátého týdne to tak začala cítit,že to je prostě kluk...nic jiného mě nenapadlo,jako že by to mohla být holčička...když jsem šla do obchodu,dívala jsem se jen na klučičí věcičky :dizzy_face: Asi instinkt :slight_smile:
7. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz
Baru já jedu do porodky zase v pondělí a dr. říkal, že už by si mě tam asi fakt už nechali, tak nevím.
7. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz
no vidis marhu ja zas sophi tipuju na kluka nevim proc :wink:
7. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz
no vidis kach si rikaj pristi patek uz budu hrda maminka
7. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz
Bara protože ty o každém mimi mluvíš jako o klukovi :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz
jo bara ty vidíš kluky všude :grinning:
7. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz
bara to doufam, že do příštího víkendu, už budu máma :slight_smile: Ale kdo ví, třeba si ještě počkam.
7. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz
si vsadte holky já teda nevím sama :slight_smile:
7. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz
no to teda a ja sem taaaaaaaaaak chtela holku ale ted uz zas ne ted uz chci Tomika.ja mam u sebe jen chlapi proto me holky nic nerikaj :frowning2: :frowning2:
7. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.