• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
jo v hm jsem taky koukala že mají hezký kalhoty pro těhule, je hm na slovensku??
19. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz
já nevím jaruš, už jsem z toho nervozni, aby zase nebyl nějaký problém, to bych nebyla já :angry:
19. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz
sophi co zas silis???copak se deje :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
19. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
No já doufám, že HM je i na Slovensku. Jsou fakt všude a divila bych se, kdyby u našich "bratrů" nebyli :pensive:
Sophie, žádnej problém není. To si buď jistá. Miminečko je ještě malinkatý, to se krásně vejde, nepotřebuje místo navíc. Počkej za chvíli :slight_smile:
19. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
no nepřipadám si těhotně :sweat_smile: ani tak nevypadám :sweat_smile:
jestlipak nás najde sarik
Sophie, já to měla taky tak. Vůbec jsem si nepřipadala těhotně. Žádný nevolnoti, žádný bolesti, žádný chutě....Ještě že jsem měla aspoň ty fotky z utz :sweat_smile:
19. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz
sophi tobe houka z hormonu ty tehule jsi a to myslis ze budes v prvnim nebo v druhym vypadat jako my ted v 8 mes. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neboj kochej se hubenou postavou ono to pak prijde ze budes funet jak lokomotiva
19. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz
přesně tak Baru. Neřekla bych to líp!
Sophie, za pár měsíců budeš vypadat takhle :wink:
19. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz
Holky to já jsme pořád v nejistotě, bolí mě hrozně prsa (ale ty mě bolí i před ms). Ale bolí mě v podbříšků každý den! Už to trvá asi, tak 9dní, někdy je ta bolest větší a někdy malinká! Mrška by měla dorazit cca za 3dni! Někdy před tím jsme to nemívala! :pensive: Doufám, že se mi tam neklube cysta!

A co vy jak se máte??
19. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz
jaru kdys to vystrachala to je foto :grinning: :grinning: :grinning: tak jak dnes je,ja peru a varim
19. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz
niko ja to mela taky takhle pred ms ,treba se na to ted soustredis vic a proto to tak vnimas.
19. dub 2010 ve 12:44  • Odpověz
a tehule nahodou nejsi ????niko
19. dub 2010 ve 12:44  • Odpověz
no niko bud je to před ms nebo těhu:slight_smile:
19. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz
Tak jsme z prochajdy...v kočáru by chrněl-tady teda ne,už zase haleká...to jsem jen dosedla :grinning:
19. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz
jaru to je dobrej obrázek :grinning:
19. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz
marhu musíš s ním doma jezdit přes práh, jestli nějaký doma máš :grinning:
19. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz
Už chrní...nechce být vedle sám v postýlce,tak ho mám tady :grinning: Pěkně mě má omotanou :dizzy_face:
19. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz
Sophie jooo to by nám taťka dal,kdybychom mu jezdili přes prahy :grinning: :grinning:
19. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz
no ale to zabírá :grinning:
19. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz
musí to drncat :grinning:
19. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz
mě se to foto líbí :slight_smile: Jak se tam ten drobeček krčí, maleeej :dizzy_face:

Niko, zkus testík...třebas to vyšlo! i takové věci se stávají!!!
19. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz
Marhu, moje kolegyně v těhu hodně jezdila autem a když se malej narodil a nemohl usnout, tak holt musela zase sednout do auta a jezdit. Jedině tam spolehlivě zabral......
19. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz
Tak pak můžeme dát dohromady tu uzavřenou diskuzy,alespoň nás nikdo cizí /krom admin/ nebude číst a otravovat :wink: :slight_smile: Já jsem pro :slight_smile:

Sophie no já taky netušila,že takhle malý prckové se dovedou tak smát...ale asi to má po mě...mamča říká,že já jsem byla vysmátá už při porodu :grinning: hahaha

Moni já mám samé tuničky...ty jsou vážně nejnejnej a kór teď na léto :wink: Já alespoň schovám taky to panděro,já vypadám pořád jak těhotná :angry: Už jsem manžovi říkala,že pokud mi to zůstane,tak si to nechám ořezat!!!
Hodně tuniček a triček jsem kupovala z CA :dizzy_face:
19. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz
Sophie venku taky vybírám drncáky,když se třeba probudí.... :grinning: :grinning: A v autě miluje železniční přejezdy :sweat_smile:
19. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz
Tak já přemýšlím,co k narozkám za dárečky pro mamču a manžu /mají je ve stejný den/ a manžílek má Kristovy :slight_smile:
19. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz
Asi objednám dort-teď nemám čas se s ním patlat a Kubíčkovi dám velkou mašli :grinning: :grinning:
19. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz
Marhu, opovaž se!!! Nevidělas tu reportáž v tv??? Pani si nechala udělat po porodu plastiku břicha. Jenže doktoři to zmrvili. Měli jí dát lék na ředění krve, místo toho jí během operace dali na zhoustnutí krve :angry: Ta sraženina jí zavinila plicní embolii, několik dní byla v komatu a teď je na vozíku!!! Taková krásná ženská to byla...a teď nechodí, má typicky zkoucený ruce a nohy, hodně špatně mluví, hodně se změnila i v obličeji, je celá pokroucená, nateklá, má takový to "vole" pod bradou....chuděrka...:confounded:
19. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz
jaru zrovna mi ta reportáž napadla...holky žádný plastiky...
19. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz
Holky plodné dny jsme měli 8., a to jsme se snažílkovali pořádně a i potom 4dni na maximum každý den! :wink: Není ještě brzy na testováníí?? Nu uvidíme! Co si myslíte vy?? Je to brzy nebo ne?
19. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.