• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
a uz mate aspon v planu nejaky jmena?????
7. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz
a jinak jsou to u nich taky jen samy vojaci, auta, masinky, u starsiho ted ovsem uz prevazne pocitac.hry :slight_smile:
bara jsem psala, holčička Sofie a kluk pořád nějak nevím...
lukas si taky hral s panenkama sem si rikala a jeeje muj malej bučiček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz
mě se ty moderní klučičí jména moc nelíbí ale zase nechci něco co má každý :slight_smile:
sophi je krasny se me moooc libi
oni to tak ty mrnata asi nevidí, prostě jen jiná hračka :slight_smile:
teda sophie
doprcic tak naposled Sofie
7. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz
ne mě se to líbí i vté cizí verzi s PH, ono je to fuk, stejně není v kalendáři, jen žofka :grinning:
7. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz
Žofka je taky dobrá :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz
slunicka moje tak ja musim mazat koupit karticky pokemona,strasne nutna je lukas potrebuje ale strasne :angry: :angry: :angry: :angry: nema cim kseftovat ve skole a ted to tady je hit
7. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz
ŽOFKA?????proboha to je jak ta opicka s toho vecernicku :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz
Tak si Kubík hrál pod hrazdičkou-asi pět minut a výsledek?
7. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz
Bari mazej pomalu :dizzy_face:
7. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz
to je věc ta hrazdička :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz
Ahojda... tak sem akorát tak naprdnutá.... jdu od gyndaře... a náhodou sem mu teda ukázala tu zprávu z genetiky a mám se objednat na hematologii a zřejmě si budu pichat ke konci těhu + šestineděli.. Plus sem dneska byla na krvi na PAPP test - to je geneticky test, vyplázla sem 450,- a prej se dělá v 10tt, a můj gyndař dělá i NT screening což je supeeeer.. jsem jak stará bába v období těhu budu chodit na Imunologii, Hematologii, Endokrinologii.. fakt super.. ale co by člověk pro mimi neudělal, ja bych chtěla pareček, také si to sama sobě tipuju a tobě Sophie tipuju holčičku :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz
jo danda na tom PAPP taky byla, já na něj měla jít v pondělí do Gennetu, ale když je možnost v Pardubicích tak super...

Sophie. taky si byla na tom PAPP testu?
7. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
hele já nevím, mě brali minulý týden v úterý snad 5 zkumavek :slight_smile: pak jsem tam volala a řekl krevní obraz ok, serologie ok, glykemie ok...ale co vše ještě tam bylo to do detailu nevim....ale v 10tt to bylo se zeptám příště až tam pojedu
7. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
já vyplazla 2500 za první pulku těhu, tak snad v tom je vše co má být
7. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
a ty máš něco špatného z genetiky?
7. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz
Holkyyyy, tak 26.4. jeduuuuu na ultrazvuk! Zbytek výsledků sice není, ale budou, musí být :grinning: Přeju Vám hezký zbytek dne a víkend.
7. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz
tak jsem zpet,no tak sem dala za ty blby karticky 179kc.je to mozny???????co oni si za par nesmyslu nacmaranejch na kartickach nereknou :angry: :angry: za to mohlo bejt hooodne sladkyho jelikoz na nem ted ulitavam.
7. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
to ja bara taky, ted jsem se horko tezko narvala do rifli, uz si budu muset koupit vetsi nebo rovnou tehotensky :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz
ahoj holky,
tak na chvíli nakukuju,než budu muset do práce...
marhu, není to pravda, já když jsem byla te´d ve středu na té krvi kvůli KO, KS + Rh, protilátky, STD, TSH, TPO, toxoplasmosa, glykémie... tak jsem musela být nalačno...
sariku tu PAAP a HCG mám napsané až v dokončeném 10.týdnu což by mělo být nejdřív zítra, takže na to pojedu do toho Gennetu v pondělí, proto se ptám,zda nemusím být nalačno...
a na NT screening jdu taky do Gennetu 24.5. ve 13.týdnu...
jinak u přítele v rodině, myslím on + 2 nevlastní bráchové,tak si sama sobě tipuju taky kluka, u nich holčička v rodině by byl zázrak....
I když vlastně jeho sestřenice má teď 10ti denní holku, ale stejně...
tak dejte tipy i na mě, sama sobě si myslím,že to bude kluk, a je mi to celkem jedno, i kinezioložka mi předpověděla letos kluka a dle toho kalendáře co jste sem dávali mi taky vychází...
se jménama máte pravdu, na holčičky se mi jich líbí víc,ale klučičí nic moc....
holky- Amálka, Barunka, Viktorka, Rozárka...
kluci - Kryštof, Samuel - tak se ale jmenuje jeden známý příjmením a můj ho zrovna nemusí,tak to asi neprojde...
a ohledně peněz, mně hned do telefonu upozorňovali, že ten NT screening se platí a stojí myslím 1050,-kč, jinak zatím nikdo nic neříkal...
sariku takže na ten PAAP test jsi nebyla nalačno???
pěkné odpolko a hoďte tipovačku + inspiraci na jména...
d.
7. kvě 2010 ve 14:25  • Odpověz
já taky nalačno dandi a bylo v tom testu to co píšeš
7. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz
sophi si kup uz rovnou tehu kalhoty.se ti neoplati kupovat riflicky.a na leto si kup naky kratasi-trictvrtaky.holky ja vas tak lituju nosit to pres leto :frowning2: ahoj dando,ja sem stebe paf :grinning: vzdycky prilitnes napises roman pro zeny a zmizis :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz
tak to tedy nevím, jestli ten PAAP mi dělali...to je to, jak se pak vyhodnocuje s NT?? to mě říkali v caru, že mi budou brát krev při tom NT screeningu tak já nevím, tomu nerozumím :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz
dando tebe jeste tak nejak nemuzu zhodnotit jestli kluk nebo holka.musis pockat.ale neboj ja na to prijdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz
to víš bara my to cvakáme po větách, danda netroškaří :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.