• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
to jo ona jede ve velkym. :wink: :wink: jdu si udelat neco dobryho ale nevim co.ale asi si dam tiramisu sem delala :wink: ale ted sem to poprve zkousela z pomazankovyho masla a je to taky vyborny,ja jinak kupovala ten syr ale je drahej.
7. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz
to víte holky,mám státnice z psaní na stroji, tak to mám naťukané za chviličku, nikdy mi ani nepřijde že jsem toho tolik napsala, až když to odešlu,vidím,jaký to je román a že budete zase remcat... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
bara tiramisu dělám vždycky z pomazánkového másla a je mŇam....
sophie jo ten PAAP je to co se potom vyhodnocuje společně s NT screeningem, jen ten PAAP by měl být dělaný v 10.tt a screening až ve 13.tt, alespoň tak mi to říkali v CAR....
bara pokud léto bude takové jako zatím jaro,tak se nemáme čeho obávat, počasí zatím nic moc, a extra horka bývají jen pár dní,tak to nějak zvládneme,....
stejně pak to největší břicho budeme nosit až na podzim,a to už snad bude ok počasí...
taky si chci koupit rifličky těhu a tříčtvrťáky... a k tomu nějakou tuniku a trička seženeš, to není problém.. jen bundička nebo svetřík budou horší,ale kouknu i do sekáčů, u nás jsou dva, mají tam prý i těhu oblečení a i na mimča, ale to jsem zatím nestudovala...
dokud mě to netlačí, tak se do toho neženu, já ty nákupy moc nemusím...
ale pro mimi mě to asi bude bavit nakupovat..
až pojedu k našim tak kouknu i na nějaké kočárky,jen tak pro inspiraci, to bude asi největší problém nějaký vybrat...
u nás mají jen 1 obchod s kočárkama, nově otevřený, šla jsem jen kolem a koukala do výlohy,ale nic moc tam nemají...
takže u mě ještě nemáte jasno jo???
to je divné....
tak tipujte + házejte jména,a´t mám z čeho vybírat a inspirovat se....
d.
7. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz
Holky,
zdravím a můžu se jen zeptat, do kdy budete brát utrogestan?? Mi ho Dr. nechal do 12 týdne a pak vysadit, ale nevím zda vysazovat postupně nebo najednou. Beru 3x denně 2 kousky. Díky
7. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz
taky beru utrogestan + prednison + kyselinu listovou, mám brát taky do konce 12.týdne, až se bude blížit konec,tak si tam zavolám,zda vysazovat postupně nebo naráz....
takže ti moc neporadím,sama nevím...
7. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz
evelino ja brala utrogestan do 12tydne a pak sem ho prestela uplne ze dne na den ne postupne ale to ti reknou.
7. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz
dando hod tam naky fota at te vidime a pak to pujde samo :wink: :wink:
7. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz
hm tak dandi mě řekli že mi krev vezmou až u toho NT screeningu, tak já nevím
7. kvě 2010 v 15:20  • Odpověz
mě řekl doktor normálně utrouš utnout, že už ten progesteron vytváří placenta, ale já ted o jeden denně snížila a udělám to postupně, hodně holek to tak má já beru jen 2-0-2 a ted uz tedy jen 1-0-2
7. kvě 2010 v 15:22  • Odpověz
Mě dneska gyndař řekl až snížím utrogestan z 2-1-2 na 1-0-1. takže mě to docela skrouhnul :slight_smile:
7. kvě 2010 v 16:48  • Odpověz
danda: Na lačno sem nebyla mě na ten PAPP poslal dneska gyndař, já to nevěděla, napsal bud ať mě naberou krev dneska a nebo at se objednám, tak mě nabrali dneska.... já sem 10+2 což ukončený 10 týden a začátek 11tt :slight_smile:
7. kvě 2010 v 16:51  • Odpověz
hm tak nevím možná mi to nabrali už minule v CARu, snad nejsou blbí :slight_smile: já koukám holky co je tady na bazárku a na aukru těch hrazdiček a hracích kolotočů nad postýlku :slight_smile: to nový kupovat nebudu to je zbytečný :sunglasses:
7. kvě 2010 v 17:15  • Odpověz
tak to já sari taky uberu i ten jeden utrouš večer, třeba zítra
7. kvě 2010 v 17:16  • Odpověz
Sophie: Raději se ujisti u dokyho.... Já to vysazuju se souhlasem doktora...
7. kvě 2010 v 17:27  • Odpověz
mě řekl příští týden (jako 12tt) ukončit, vysadit...já mu volala v úterý, ale zdá se mi lepší to udělat postupně
7. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz
jo a sari, byli jsme se podívat na kočáry a paní nám moooc doporučovala ty teutonia, prý v nich sama vozila dvojčata a paráda, má kámoška ho taky má na dvojčata, je jim už 13měsíců a pořád v něm jezdí... prodavačka nám říkala že původně měla nějaký ten levnější z polska a normálně se jí jednou při cestě rozpadl, do dvojčat je dobrý investovat, at to pak utáhneš :wink:
7. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz
Ahojky, zdravím při sobotě :slight_smile:
jojo, teutonia jsou fajn. Sice dražší, ale kvalitka. Kdybych čekala dvojčátka, šla bych do něj. Přeci jen, takovej kočár pro dvě miminečka už musí něco vydržet :slight_smile:
Tak užívejte víkend, já jdu něco uklohnit. Chtěli jsme ven na vejlet, ale tady je zase tak hnusně :confounded:
8. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
ahojda,jen nakukuju jestli se tu nerodi a zatim je klid po pesine,ok nakouknu zas vecer.tady je hnus pocasi a to tu jsou slavnosti sem si chtela dat prasatko ale takhle???????no nic telka to dnes jisti.tak zatim pa a uz bezte rodit holky prosim prosim :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2010 v 11:30  • Odpověz
Ahojky holky moje :dizzy_face:
Všem pohodový víkend :slight_smile:
8. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
Dneska slavíme,tak posílám fotečky oslavenečka v novém bodyčku :dizzy_face:
8. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz
Bez kaťat je jako fotbalista :grinning: :grinning: I ty pohyby tomu nasvědčujou :slight_smile:
8. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz
teeda takovýho bych hned brala :wink:
8. kvě 2010 v 15:10  • Odpověz
tak velká gratulace :slight_smile:
8. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz
Holky, děkuji za odpověď. Já jdu totiž na další kontrolu k Dr až za 14 dnů, tak ať vím, jak jste to měly Vy. Jinak jsem se ještě chtěla zeptat, zda Vám už roste bříško. Protože já jsem jak u dvojčat v 4 měsíci :slight_smile: Pokud si nevezmu volnou mikinu, tak už nic neutajím :slight_smile: ahoj
8. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz
a v kterém jsi týdnu? na mě pořádně ještě nic vidět není :sweat_smile:
8. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz
ahoj holky,
koukám že tady probíráte docela zajímavé téma... můžete mi to taky spočítat?? jsem nějak mimo a ztrácím se v tom.. ale tipuju si kluka,ale třeba...
jsem narozená 24.12. 1978, poslední menzes byla 25.2., ale jsem po IVF, OPV bylo 8.3.,ET 13.3., mám delší cyklus tak 30-32 dní a tak nevím jak se to počítá, termín porodu mi vychází mezi 2.-5.12. zatím...
díky za radu a za info..
jinak jsem dnes vařila taky květák, čočkovou polévku a pekla perník..
ráno u nás bylo pěkně hnusně, teď se to vybralo, dokonce svítí i sluníčko,tak půjdu asi s pesanem ven...
ale nejprve si trošku odpočinu, protože večer jdu zase do práce,tak ať nejsem ko..
přítel dnes celý den pryč, ráno na stavbě, pak na tréninku - boxu, za chvíli vyráží na golf a večer na poker...
takový pohodový den..
tak pěkné odpoledne všem a dejte vědět co jste zjsitily..
jinak já už bříško trošku mám,ale zatím se vejdu do riflí,tak je to ok...
d.
8. kvě 2010 v 16:14  • Odpověz
Sophie,zítra začínám 12 tt. Ale mám dneska dost, dopoledne jsme byli v Zoo a teď mi tu lítá po pokojíku 5 dětí od 2 návštěv, tak spíš myslím, že to mám možná i od námahy . Ráno ho mám takové pěkné a do večera jsem fakt jak sud. S dětma chodím poctivě 2x denně ven na celkem dlouhé procházky.....no ve čtvrtek jdu na ten ultrazvuk v 12tt , tak mám trochu strach.
Jinak beru prostě zdravé dítko, ale holčička by mne potěšila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Chutná mi dost sladké - je to na holky? :slight_smile: :slight_smile:
8. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz
Danda: Já měla transfér také 13.3. ještě řekní že taky v gennetu :slight_smile: to mě podrž :slight_smile: ha ha, takže tím pádem jsou moje mimča teda o 3 -4 dny dopředu???
8. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz
ne ne, chodím do Iscare, ale do Gennetu mám jít na tu krev v ukončeném 10.tt a na NT screening ve 13.týdnu...
vypadá to tak,že i když tam máš 2 broučky, tak jsou trošku větší...
pěkný večer všem..
d.
8. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz
ahoooooooooooooj holky, tak já jsem tu jen na skok, poslední dny jsem mnela takový fofrový a nemnela čas vubec na nic, a ešte i v podbríšku mne nejak píchá porád, ale nešpiním a ani nekrvácím tak to nechávam tak, ve štvrtek jdu na NT tak doufám to dopadne dobre :slight_smile:
dnes jsem upekla jablkový koláč a pripravila bramborový salát na zítra(strašnou chuť jsem na nej dostala) protože máme v plánu konečne pohodový den, dopoledne ešte upeču masíko a odpoledne F1, procházka a večer MS v hokeji :wink:
preji krásny pohodový večírek všem :wink:
8. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj holky,
jen zdravím, než zapadnu do postýlky. Koukam, že všude bylo ošklivý počasí, tak to musím provokovat :wink: , u nás celý den svítilo krásně sluníčko a vůbec byl krásný den. Manžel vyčistil koberce, já pověsila prádlo ven, obojí krásně uschlo. Pak jsme jeli na chaloupku, manžel posekal zahradu a já si na sluníčku četla, pejsek ležel vedle mě. Kéž by takhle krásně bylo i zítra, chci ještě zapnout jednu pračku, jestli si mě v pondělí už nechají v porodce, tak ať tu má manžílek vypráno.

Baru nás nepřemlouvej, určitě mluvím i za Bams a Yes, že bysme rodily rády, spíš domluv miminkám, ať už se chtějí narodit. :grinning:

Marhu Kubík je fešák a určitě jste to pěkně oslavili. :slight_smile:

Tak přeji dobrou noc a pěknou neděličku. :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 22:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.