• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Ahojky,
taky zdravííím. U nás bylo odpoledne nakonec taky parádně :slight_smile:

Marhu, tyjo, dva měsíce...to to letí. Mě to přijde nedávno, co jsem sem psala, že uuuž. Kubíček je fešák v tom ohozu. A hlavně, on tak chytře kouká, že to ani neni možný. Né jako děti, ale tak jako dospělácky :slight_smile:

Moni, dopadne to skvěle, uvidíš!!! :slight_smile:

Kach, tos mi s tím praním připomněla......Kurňa, mám už ty dětský hadříky vyprat, nebo ne? zejtra začínám 36.tejden. Neni to ještě moc brzo? :sweat_smile:
8. kvě 2010 ve 22:56  • Odpověz
Tak jsem ještě neusnula :slight_smile:
Jaru, já zapnula první "malou" pračku někdy posledního března, takže jsme byla asi tak jako teď ty. Řekla bych, že už bys pomalu mohla začít :wink: :slight_smile:
Tak už opravdu jdu spát, dobrou :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 23:24  • Odpověz
Dobré ráno holky, přeji krásnou neděličku, dnes se tu s vámi budu na pár dní loučit, jelikož zítra nastupuju do nemocnice na vyvolání.
9. kvě 2010 v 06:01  • Odpověz
Ahojky při sluníčkové neděli :dizzy_face:

Dneska máme všechny svátek,takže všem nám přeji hlavně hodně zdravíčka a ať jsme plny energie...to štěstíčko a lásku už všechny máme :wink: Tak ať vás dneska na ten svátek dětičky moc nekopou a netrápí-leda že by nějaká miminka chtěla už na svět ,to pak můžou :grinning: No a my s Dad si už ty pusinky od bobísků vezmeme sami :dizzy_face: :dizzy_face:

Nám se tu včera taky udělalo nakonec parádně,tak jsme byli na dlouhatánské procházce,taťka nás pozval na zmrzlinku a byli jsme pak příjemně utahaní a všichni večer spali jako špalci :grinning:

Dnes taky plánujeme prochajdu,chceme udělat i nějaké fotečky...uvařeno mám,jen teď dopolko ostříhám manžílka :slight_smile:
9. kvě 2010 v 07:39  • Odpověz
Jaru no ty ještě nemáš vypráno a vyžehleno?? Tak šupky do toho ať pak nemusí žehlit přítel :grinning: :grinning:

Yes mocinky na vás budeme holky myslet,ať tě Martinka moc nepotrápí :wink: No ale ze všeho nejvíc bych ti přála,aby se Marťa nakonec rozhodla a ještě jste tu vyvolávačku předběhly :wink:
9. kvě 2010 v 07:43  • Odpověz
ahoj marhu, no jenže ono to vypadá, že se zatím Martina nikam nechystá :confounded:
9. kvě 2010 v 08:02  • Odpověz
Ahojky maminy :slight_smile:
i já nám přeju hlavně zdravíčko a ty nejúžasnější a nejhodnější dětičky :slight_smile:

Yes, moc moc držím pěsti, ať si to Martinka ještě rozmyslí a vykoukne sama. A vůbec, ať jde všechno hladce, jako po másle!!!! Za chviličku už jí budeš držet v náručí, to je super!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kach , tak já už na to vlítnu. Říkala jsem si, aby to nebylo moc brzo a ještě se to znova nezaprášilo.

Marhu, i kdybych to nestihla, tak přítel je naštěstí taková převlečená ženská :wink: Dobrovolně vaří, pere, žehlí, uklízí... :sweat_smile: tak by to zvládnul :grinning: Mě se do toho moc nechce, když vidím, kolik toho je, uffffff. Což to praní, ale to žehlení je pak hukot. Už nevydržim dlouho stát.
9. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz
Taky máte všude azuro a slunečno? já to říkam furt, že meteorologové jsou ňoumové. Netrefí se s počasím ani na druhej den :grinning: Ještě včera nám slibovali zataženo s deštěm :grinning:
9. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz
jaru děkuju, taky už se za chvíli dočkáš :wink:

no tady zrovna azuro není, ráno bylo, ale teď je tak nějak pod mrakem a čekám kdy začne cedit
9. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz
U nás je taky azůro,taťka šel kočárkovat a já jdu utřít prach a umýt pár okýnek :grinning:
9. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz
Jaru já normálně nikdy neměla ráda žehlení a teď joooo:slight_smile: Ty pidivěcičky mě baví :grinning:
9. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz
Tak sluníčkový den všem.
9. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz
dobre poledne holciny moje.takze se porod nekonal zadnej???no neva tak se tomu holt trosicku musi pomoc ale to neva hlavne ze to uz bude,takze yes moc moc drzim palce at to vse dopadne na vybornou a ono dopadne.holky nevite jak ta bams a kach?????
9. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz
jo a vcera u nas nakonec bylo tak krasny pocasi ze jsme jeli do tech velichovek na ty slavnosti a ja si dala ,prvni madarsky langos,potom prasatko a nakonec jsem jeste nemohla odolat pecenym zebirkum.bylo to mam hezky,zpival tam deda mladek ilegal bend ,pak koller,a nejlepsi byli ksindl x!!!jsou vynikajici.
9. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
jo a taky tam byli modelky a ta miss lutovska a tak kamil samozrejme si ty kopretiny natacel a fotil :angry: :angry: a ja mu na to rekla jako proc je foti kdyz maj skoro stejnou postavu jak ja :grinning: :grinning: :grinning: a slysel me nejakej chlap a ten mel teda zachvat smichu debil ale smali jsme se vseci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz
ahoj bara, o bams zatím žádné nové zprávy nemám, takže si myslím, že zatím nic :slight_smile: ale o kach nevím
9. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz
Krásnou neděličku přeji :slight_smile:
U nás bylo ráno azuro, ale teď se to potahlo a i prší :angry: To je naschvál, mam venku prádlo, jsem myslela, jak mě to do večera uschne a uklidim to a asi z toho bude prd. :angry:

Yes tak už se ti to blíží, to je dobře. Tak držím palečky, ať je vše v pohodě a kdyby si tak Martinka pospíšila sama.

Já jedu zítra ráno zase do porodky a asi si mě tam už fakt nechají, alespoň posledně to tak dr. říkal, tak uvidíme. Jinak doufam, že už z toho tenhle týden taky něco bude. A myslím si, že otočený mrňous není, protože mi ráno zase ukazoval jak je velký, tzn. vyboulené břicho vpravo i vlevo. :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz
ahoj kach, tak to na tom budem asi stejně :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz
snad jo, ale ty to máš přeci jen už jistý :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz
no ale vůbec se mi do toho nechce,ale jelikož nic nezabírá, tak mi asi nic jinýho nezbývá :grinning:
9. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz
to víš, ven prostě musí :grinning: :grinning: :grinning:
Já ani nic zkoušet nemůžu, jako abych mu nějak pomohla. Když je v blbé poloze, tak radši nic neriskuju. Jen si cvičím, kvůli otočení.
9. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz
no to je fakt, tak uvidíš, třeba si to nakonec rozmyslí a otočí se správě bude klid :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz
no uvidíme, už to nějak neřeším.
9. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz
ono je asi lepší to neřešit, protože jinak by se člověk z toho zbláznil :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz
Asi tak :slight_smile:
Tak jsem vyžehlila a asi půjdu nenápadně vzbudit manžílka, jaksi po obědě vytuhnul. Chceme ject ještě na chaloupku.
9. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz
Kach, nebooooj. Mě se taky dělaj boule nalevo, napravo, přitom už několik tejdnů vím, že je hlavou dolu. Takže boule nic neznamenaj :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
Jaru ale když jsou ty boule současně, takhle široce by ručičky ani nožičky neroztáhnul. No uvidíme zítra.
Tak my razíme na tu chaloupku, tak pěkné odpoledne přeju. :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz
kach já když ležím na boku, tak mám to samý, na jedný straně boule, na druhý straně boule, taky si kolikrát říkám, jak tam vlastně leží
9. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz
Tak mám vysmejčeno,dokonce jsem si s kukama i na hodinku zdřímla :dizzy_face:
9. kvě 2010 v 17:18  • Odpověz
Baru to jsi měla včera prímový den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Yes a Kach zítra na vás budeme moooooooooc myslet a těšit se na zprávičky,které nám Jaru o nových miminkách napíše :dizzy_face: :dizzy_face:

Hmmmmm všem se někde něco boulí...mě ne :fearful: :grinning:
9. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.