• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
marhu děkujeme za podporu :slight_smile:

tak tobě chybí boulení? tak si musíš chvilku počkat na druhý mimčo, až se ti tam začne boulit, teď si užívej Kubíka :wink:
9. kvě 2010 v 17:45  • Odpověz
Yes no popravdě mi to bříško a hlavně to bouleníčko někdy i chybí :dizzy_face:
Na sourozenečka si ještě chvilenku počkáme...zatím si užívám Kubínka :dizzy_face:

Koukala jsem na předpověď a hlásí na zítřek hezky,doufám,že to nebude zase naopak...chceme si jít s kamarádkama sednout na zahrádku :dizzy_face:
9. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
taky si říkám, že mi pak to boulení bude chybět,ale zase na druhou stranu už ji budem mít u sebe a budem se moc tulínkovat a jezdit ven a tak :slight_smile:
9. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz
Až bude Marťa venku bude to samozřejmě nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: Já už se taaaaaaaak těším na fotečky nových miminek!!!
Hlavně všem přeju rychlý a bezproblémový porod!! :dizzy_face:
9. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz
mohlo by to vyjít tak krásně, že bychom porodili všechny tři najednou, já, bams a kach :grinning:
9. kvě 2010 v 18:01  • Odpověz
Yes to by byla bomba :dizzy_face: :dizzy_face: Byste krásně společně slavily :dizzy_face:
9. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
jj, to by bylo něco :wink:
Ježiš to mi přimomnělo,že tento týden máme oslavy....manža a moje mamča mají v pátek oba dva svátek!!! Uaaaaaaa a já pro mamču ještě nic koupeného nemám!!! Chci koupit kabelku,ale musíme někam vyraziti :dizzy_face:
tenhle měsíc měl můj brácha obojí, jak svátek, tak narozeniný, a příští měsíc má další brácha svátek a synovec 18. narozeniny :slight_smile:
9. kvě 2010 v 18:05  • Odpověz
Připomělo!! Jsem mimoň :angry:
9. kvě 2010 v 18:05  • Odpověz
Yes tak taky máte samé slaveníčko a do toho bude ta největší oslava!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2010 v 18:06  • Odpověz
Tak kde jsou všechny? Se snad ještě sluní nebo co :grinning:

Dad kdepak jsi??
jj, to bude oslava, manža to oslaví pořádně, už to plánuje :slight_smile:
Dad určo se mazlinkuje,jakmile Nikča zabere a na nás prdí!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jaru co papoušek?? Jsem to říkala taťuldovi a tak ho straaaašlivě litoval!!! A taky si pak zavzpomínal na svoji Korelku,kterou měli než jsem se já narodila...ona straaaašlivě žárlila na mamku :grinning:
9. kvě 2010 v 18:07  • Odpověz
určo se sluní, tady se taky teď k večeru udělalo krásně :slight_smile:
9. kvě 2010 v 18:07  • Odpověz
Ahoooj, jsem tu :slight_smile:
Yes, nestraš. Všechny tři najednou? to to nebudu stíhat psát :grinning: ještě že mám pomocnici Marhu :wink: :grinning:

U nás se taky v květnu dost slaví. Jeden brácha měl narozky 4.5. Druhej brácha je má 11.5. Můj nejmilejší je slaví 13.5. a pak já. A jestli se i Matýsek vyloupne dřív, tak to bude hukot. To budu za rok celej květen v lihu :grinning:

Marhu, papoušek už je lepší, ale pořád to neni ono. Noha ho furt bolí a pořád jí schovává. Tak snad tam nebude mít nějakej zánět :confounded: Ale jinak je nornální, už na nás zase píská, dlabe, pije, lítá....ale nepoučil se. Normální pták už by na ty žaluzie nevlezl, ale on neeee...si koleduje zřejmě o další úraz :unamused: Našli jsme i ten jeho dráp. Tak jsme ho prozkoumali a je fakt vytrženej celej. Tak to už u novej nedoroste...:unamused:

Mě už teď to bříško chybí, a to ho pořád ještě mám :sweat_smile: Často přemejšlím nad tím, jaký to bude bez něj. Teď se s ním člověk nosí, pyšní a pak tam bude jenom ten špek, kterej zase budu muset na veřejnosti zatahovat, tzn. že pomalu nebudu dejchat :sweat_smile: To mě nebavíííí :grinning:
9. kvě 2010 v 18:21  • Odpověz
no jaru tak nějak na to taky koukám, na to bříško, že pak ho budu muset zase schovávat, takhle to bylo super, vyvalenej pupek a mohli jsme se s ním pyšnit, ale co pak :sunglasses:
9. kvě 2010 v 18:22  • Odpověz
Yes,
pak si koupim stahovací pás, nebo takový ty babičkovský spoďáry a budu děsně šlank :grinning:
Jinak jsem ti koukala do alba a čoveče, to počítadlo "2 dny do porodu", to je mazec to takhle vidět :slight_smile:
9. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz
jj, letí to jak blázen, však ty už to máš taky za pár :slight_smile:
9. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz
taky si pak asi pořídím nějaký stahovadlo na celýho člověka :grinning:
9. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz
No já právě nevim. Já žila v domnění, že cukrovkářky berou už radši v 38.tejdnu, tak jsem se klepala, že už to mám za pár. Ale když vidím, že tě nechali normálně do 40.tejdne, tak to jsem ještě v klidu. To mám ještě měsíc :slight_smile:
9. kvě 2010 v 18:34  • Odpověz
to oni nechávájí do 40. týdne, akorát můj gyndař je trochu nasranej, že vlastně žádnou pořádnou cukrovku nemám a musí mě tam prostě poslat, no, že je to ale hrozný to vyvolávat, když to tělo a ani asi to mimčo není připravený na to vylézt ven
9. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz
tak já se s vámi loučím, za momentík přijde manža domů, tak se jdu na něj připravit, tak snad až se příště ozvu, už budu mamča a budu mít Martinku doma, mějte a držte se, papa :slight_smile:
9. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz
Yes, utíkej. Myslím na vás holky a držte se!!!!! Všechno bude v pořádku a už brzičko budeš maminkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já se tak těšim na zprávičku, že jsme se zase rozrostly...a pak na fotečky :dizzy_face:
9. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz
ahoj holky,tak yes jeste jednou drzim palce a preju at je porod bez problemu.pisete tu ze vam budou chybet briska nebo uz chybi,tak ja teda za sebe pisu ze ja uz se nemuzu dockat az se konecne poradne vyspim na brichu :slight_smile: :slight_smile:
9. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz
Jaru já budu v lihu jen co dokojím :grinning: :grinning: :grinning: Dostala jsem jako naschvál mé milované vínečko z Řecka a tak se na něj celá klepu :grinning: :grinning: Jedno už mi vyžah manža a já si teda cucla...uaaaaaaaaa to byla slastička :dizzy_face:
9. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz
Všem mooooc krásný večer,hlavně Yes a Kach a Bams už se na ty prďolínky moooooooc těšíme :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz
autor
ahojda ja jen v rychlosti nakukuju, jestli už je nějaky mimčo na světě :confused: :dizzy_face:
9. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
autor
yes a kach držím palečky a těším se :dizzy_face:
jinak my furt někde jezdíme, marhu včera jsme byly v HK :sweat_smile: koupily jsme nikče naušničky, ty jo 14 stovek staly :angry: no ale jsou krasny :wink: ted musím jít žehlit tak snad večer ještě nakouknu :dizzy_face:
9. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
Dad ty jooooo já chci taky medvědaaaaaaa!!!!!!!!! Já tyhle miluju,mám malou sbírku,ale ne takhle velkýho :grinning: :grinning:
Náušničky jůůůůůůůů a jaktože jste se nestavili :sweat_smile: Tytyty!!!!!
9. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.