• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
U nás už to vypadá,že taky nakonec bude docela pěkně :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz
Já pověsila prádýlko,peru další várku,vařím a odbíhám sem...Kubíček před chvilenkou usnul,tak snad alespoň hodinku bude dadat...
11. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz
ja jdu na gyndu zitra a jsem zvedava jestli ho zvazi!!!nebude li delat drahoty. :angry:
11. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz
tak u nas je teda hnus pocasi,pred chvili prestalo prset ale je tu zatazeno fuj
11. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz
dneska zacina soud s tema parchantama jak popalili tu holku,doufam ze dostanou vyjimecnej trest svine jedny.znicili ji zivot???tak bych ho odrizla i jim smejdum .
11. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz
tak jen nahlasuju ze u nas zacina vycuhovat konecne slunicko ze by prece jen......
11. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
u nás se taky zdá, že by mohlo být sluníčko. Ráno byla šílená mlha, ale nějak se to zvedá a sluníčku vykukuje. Tak snad... :slight_smile:
11. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
nebojte, ludva bude!!!! :slight_smile:
holkyyyy, nechcete mi přijet některá vyžehlit? :wink: :grinning: štědře se vám odměním :wink: :grinning: Já na tu hromadu furt čumim, fotím si jí pomalu ze všech stran, ale víc se mi dělat nechce :sweat_smile: kůže líná noooo :pensive:
11. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
teda jaru...tomu říkám megahalda :slight_smile:to je vše na prcka,joooo??? no tyyyjooo to bude modelak :slight_smile:
11. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz
Jaru: tak to je nářez, mě bude žehlit mamka a zatím mě i holky vařej (moje mamka a manžova mamka) takže mám veget....maximálně umeju nadobčo a to je vše... :slight_smile: ješe 14 dní a máme I trimestr... v pátek jdu na UZ, tak jsem nervozni, zítra si volám na výsledky PAPP testu, ale četla sem na netu, že když to je špatný, tak hned volají a zatím nic, tak to bude snad OK :slight_smile:
11. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
Sophie, jojo, všechno na prcka. První tři velikosti no :pensive: mi haksny upadnou, než se tim prokoušu :sweat_smile:

Sari, to se máš, že budeš mít pomocnici. Já teď mamku zatěžovat nechci, tak sháním jinou dobrovolnici :wink:
No vidíš, jak ten trimestr rychle utekl....Mě se tenkrát hrozně ulevilo, že už se nemusim tak bát. Test je určo v pohodě!!!! Jinak to ani nemůže dopadnout :slight_smile:
11. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz
jaru nevis jestli doky dela ultrz.skoro ve 37tydnu to uz budu totiz ve ctvrtek a ja jdu zitra k dokymu
11. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz
Jaru: A jsi jedináček? Já mám staršího bráchu, 32 a pacholek asi zůstane starej mládenec, svatba, děti mu nic neříká... a ani zatím vážná známost... jen tak s užívá...
11. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz
Baru, možná jooo!!! Minulej tejden, když jsem chtěla přeměřit prcka, tak mi dr. říkala, že teď né, že to kdyžtak až na tom dalším utz za 14 dní. Tak to by odpovídalo :slight_smile:
A co mamka?
11. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz
aha,tak ja se ho zeptam,ja chci vedet kolik vazi.mama zatim nic nevime,jde na to vysetreni az 10.6 ale ja byla u prakticky se zeptat pac me mama nerekne pravdu a doktorky me rekla ze se zatim nemam duvod nejak stresovat,ze to muze bejt treba jen prasklej hemeroid nebo polipy ale taky to muze bejt to co tu ani nechci napsat a tak musime cekat no.
11. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz
ale jaru ja si zatim nepripoustim ze by to melo bejt neco spatnyho opravdu ne,to jen ten prvni den co jsem se to dozvedela ale ted sem v poho v uvozovkach,ja totiz nevim co bych delala bych se isa obesila nebo ja nevim.
11. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz
premejslim co varit uz me stoho fakt jebe co porad vymejslet.
11. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz
Sari, já mám dva straší bráchy. Jeden slaví dneska 38let, druhýmu je 34. Oba jsou sami, doma u maminky. Ti už si babu nenajdou, podle mě. Přesně jak píšeš, děti jim nic neříkaj...některý chlapi jsou fakt divný :confounded:

Baru, určo to bude jen něco neškodného. Protože tolik smůly mít fakt nemůžeš. Bude to dobré, uvidíš. Moc držím palce :slight_smile:
11. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz
diky jaru ja v to doufam.a jak tva mamka ????
11. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
porad ctu n nettu jak probiha ten soud stema smejdama.
11. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz
Baru, nic nového. Včera byla v Brně na druhé chemošce a k tomu jí ty pilule bioléčby. Musim jí zavolat, jestli zase v noci zvracela...doktor jí tam do tý kapačky totiž přimíchal něco, co by jí mělo žaludek zklidnit, tak chci vědět, jestli to pomohlo. Ale jinak si to Brno pochvaluje, doktoři se fakt snaží.
Za tejden jí vezmou na CT, tak jsem zvědavá, co se s tou mrchou rakovinou děje....Kéž by se ten nádor nebo metastázy aspoň trochu zmenšili!!!! I když na to je ještě brzy. Chce to aspoň půl roku léčby a né 14 dní :pensive:

Tak já si jdu dát spršku, za chvilku vyrážím na tu gyndu. Počítám, že za tejden už asi půjdu na ten monitor....
11. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
aha,no drzim mame palce moc.jaru ja jdu na monitor uz zitra,tak sem zvedava :slight_smile:
11. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz
ja se ji minulej tejden teda jeho dokyho ptala kdy pujdu na monitor tak me rikal ze pristi stredu coz je zitra.
11. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz
ahoj sari....no vidíš, já ani nevím, jestli mi tu krev na to brali protože sestra říkala, že mi ji budou brát při tom screeningu...tak doufám, že něco nepodělali.já mám dnes nějakou divnou náladu, po ránu mám pocit, že nemám břicho, že to neroste, a jestli je vše ok...už jsem zase dlouho od UTZ :unamused: asi bych měla někam vypadnout třeba vyrazit do prahy se rozptýlit...
11. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz
Bude to OK, jestli ti brali krev tak je to OK, je nutné rozmezí 11 - 12 tt, mě řeknou výsledek hned, v CARU to nechávají asi až ke NT ale kdyby bylo něco špatně hned ti volají, takže je to OK a užívej si těhu, já si taky připadám pořád stejně..
11. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz
Jaru: Léčba zabere, moc držím palce, ať se ten hnus zmenši.....!!!!!
11. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz
mě brali krev v tom 10tt asi 5ampulí na kdeco ale sestra mi pak říkala že na tom screeningu mi taky budou brát krev, ale to už budu 13tt, tak nevím. a neřeším to, snad nejsou blbí, blbá jsem já.
11. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem taky dorazila domů, u nás počásko zatím ok, na balkóně mi dosychá prádlo ze včerejška,tak snad to celé nezmokne...
dnes odpolko musím na schůzi SBD, je to vždy 1x za rok¨,ale tak na 2 hodiny , vůbec se mi nechce, před 4 rokama jsem byla vylosovaná protože to samozřejmě nikdo nechtěl dělat, tak už 2 roky přesluhuju,chystám se udělat domovní schůzi a předat to někomu dalšímu, přece jenom teď ta stavba, mimísek, práce..... tak je toho dost i tak...
přeji pěkné odpoledne, večer na vás zase ještě nakouknu.
d.
11. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz
tak holky ted sem prijela ze skoly a u nas je neuveritelna prutr ,strasne se rozprselo ale tak ze me to nebrali ani sterace a porad tak prsi.
11. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz
a to svitilo slunicko pred deseti minutama jeste.
11. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.