• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Jste tu někdo?? Prosííííííím
11. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
Ahoj Marhu, co pa???
11. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz
no ahoj, je tady nejak klid, asi svítí sluníčko, u nas taky tak polooblačno sem tam sluníčko a sem tam mráček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja peru už druhou várku, a dnes opet perný den doufám že to pátkem skončí.začínam nadávat na celý podnikání, tedka to jenom peníze žere a príjem minimální nebo mínusový, se na to vyse..u :angry:
a jinak u vás co nového?
11. kvě 2010 ve 14:47  • Odpověz
Ahoooj ženy,
tak jsem zpátky od gyne. Dneska mi dělala utz, sama od sebe :wink: Jsme už jen o dva dny pozadu (podle utz 34+6) a vážíme 2,5 kila. Jinak hlavičkou jsme pořád dolů, ale "dole" je furt zavřeno a na nějakou otevíračku to rozhodně nevypadá. No já už to vidim, jak se mu nebude chtít ven :sweat_smile: A za tejden už půjdu na první monitor. Už se docela těšim!
Jinak tady už je počásko taky na střídačku, chvíli slunce chvíli mraky...ale teploučko, takže pohodaaaa.

Marhu, copa se děje??
11. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz
ahoj jaru,tak to je vaha v poho,mel by mit plus minus 2,3 kg takze ok.no ja sem zvedava na toho meho trpaslika kolik ma kdyz minule prej byl malej. copak marhu?????????????????
11. kvě 2010 v 15:28  • Odpověz
Jojo, já vím :slight_smile: A nejvíc mě pobavila skoro-tchýně, když psala, že bude mít při porodu hodně ke 4 kilům. Ccccccc, nějaká chytrá :angry: to nebude žádnej buřtík! hlavně nevim, kde bysme to tak rychle nabrali, navíc s tou mojí dietou :grinning: Váhu mám už 2,5 měsíce furt stejnou :sweat_smile:
11. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz
tchýne jsou vetšinou vždy moudre, a lepe vedí vše než doktori, posusuji podle me tchýne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2010 v 15:38  • Odpověz
že jo Moni? jak se říká, tchýně a uzený nejlepší jsou studený :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz
no jaru ja ti koukala na bricho,tobe vubec neroste nebo me to tak aspon podle tech fotek prijde,to ja uz se sotva kulim oproti tobe.ja chci taky dietu :grinning: :grinning: :grinning: ne kecam
11. kvě 2010 v 15:43  • Odpověz
tak o tchyni bych jaaaaaaaaaaaa mohla sepsat roman to jako fakt vzdyt to vite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 15:43  • Odpověz
Holky tak Simča měla další mrtvičku :frowning2: Tentokrát je to ale špatný...já se z toho už po.eru,vážně! Takhle po sobě,to přeci není možný!!!! Ona to snad musela tušit,protože mi včera večer volala a tak divně mluvila,mě to vůbec nenapadlo...pořád,jestli se jí postaráme o děti,já myslela,že bude chtít je zase pohlídat nebo tak...a dneska ráno mi zavolala její mamča.
Navečer budu vědět víc,zajedeme na chvíli k nim,teta jim hlídá děti a rodiče jsou v nemocnici..její mamka moc prosila,jestli přijedeme alespoň na chvilenku.
11. kvě 2010 v 15:44  • Odpověz
jezisi to to je sila,marhu to je tak vykurvenej zivot nekdy.ze ji moc drzim palce at to vse zvladne.
11. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz
no me uz to nebere hlava tohle co se na tom skurvenym svete deje.me uz je zas stoho spatne kdyz sem si to precetla a to ji neznam chudak ona a deti.
11. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz
Já se loučím,večer k vám sem na chvilku asi přijdu,protože budu muset přijít na jiné myšlenky...nejradši bych si dala pořádnýho panáka....pa pa a dávejte na sebe pozor!!
11. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz
Marhu, to je strašlivý :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Já vim, že život je kurva, ale čeho je moc, toho je příliš! :angry: chuděrka....a co ty miminečka :confounded:
11. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz
Marhu, to je fakt hrozný, držte se :frowning2:
11. kvě 2010 v 16:02  • Odpověz
marhu to je šílenýýýýý ve mě úplně hrklo....chudák holka...a to byla v nemocnici? já myslela že pak nějak ředí krev aby se ty staženiny rozpouštěly a že se to pak jentak znova nestane...taková mladá to je příšerný
11. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz
sraženiny
11. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz
Sophie, může se to stát. Moje mamka byla naředěná kvůli tromboze v jedný noze, a za pár tejdnů se jí vrátila do druhý nohy. Doktoři jí říkali že to neni možný, když si píchá ty injekce, že už je prostě jednou naředěná....no a pak se nestačili divit. Tohle prej ještě nezažili..... :unamused:
11. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz
tak to je na prd, rozum se človeku zastaví a ja se začínam zamýšlet jestli ma význam se hnát za nečim co nás stojí nervy a hlavne zdraví :frowning2: jiste je to takový svet a ted si porádne zanadávam sk....ý svet a život, vybijí se na lidech co si to nezaslouží a ti co si zaslouží žijou jak prasata v žite a vše zlé je obchází. :angry:
tak mladá a tolik si už vytrpela, jakoby to nestačilo 2x za sebou taková rána
11. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz
Tak jsem tu....je to bohužel špatný,doktor,který ji měl minule v péči to prý nechápe,jak se to mohlo stát,ale přičítají to i tomu,že měla za sebou i tu těžkou operaci,dlouhé léčení ... no podle mě moc okecávání. Její mamče museli píchnout nějakou injekci na uklidnění a ještě dostala prášky na doma,na spaní a uklidnění. Děti se mě pořád ptaly na maminku,kdy přijde a já musela utéct na záchod,nechci aby viděly jak bulím...Jak takovým dětem pořád vysvětlovat,že maminka je v nemocnici...sice dřív ji alespoň mohly na chvilenku vidět,ikdyž byla v té Praze...ale tentokrát to už nepůjde...Rodiče vůbec nevědí,co se bude dít,když dojde k nejhoršímu,co bude s dětmi?
11. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz
Já bych si tak dala panáka...tak se tu dopuju alespoň sladkým.
11. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz
Ahoj holky, nevim , jestli si ještě na mě pamatujete z čekatelek. Dlouho jsem tu nic nenapsala, ale jinaak vás bedlivě sleduju. Marhu, to je fakt šílený a děsně nespravedlivý. To, co se děje je k pláči, ale my s zim bohužel nic nesvedem. Chce to fakt pevný nervy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz
Marhul to je fakt otřesný, nespravedlivý, co chudák holka musí všechno vytrpět. Ta si fakt musí vyžrat ten pitomej život se vším všudy. Věřím, že odpovídat dětem, kde mají maminku, je těžký. Drž se a buď jim všedm velkou oporou, ikdyž je to tak těžký.
11. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz
jinak přeju všm nastávajícím a stávajícím maminkam hodně úspěchů při výchově svých ratolestí a ať vám přináší jen a jen samou radost :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
Gin ahojky no jasně,že pamatujeme!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Co u vás je nového?

No nervy jsou na pochodu,ale stejně se stále věří :dizzy_face: Ona má důvod bojovat :dizzy_face: Nemůže nechat tři malé děti bez mamky a taťky přeci :dizzy_face:
11. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
Marhu, zatim všechno při tarým. Čáp i vrána zatim bloudí, nemůžou k nám najít cestu. Asi mají špatnou GPS :grinning:
11. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz
Gin neboj nebudou bloudit donekonečna,oni si tu cestičku najdou,vezmou klasickou mapu místo moderní GPS :grinning:
11. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
Tři děti, to je fakt hrůza i pro jedno dítě je to hrozný. Určitě má proč bojovat a určitě to bude v pohodě a všechno zvládne. Je skvělý, že má ve vás takovou oporu
11. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
No, jestli se budou v mapě orientovat tak jako já, tak to se asi nedočkáme :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.