• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
dobre rano,jen sem nakoukla v rychlosti,koukam mimi jeste zadny!!!!!!tak ja razim na prvni monitor tak sem taaaaaaaaak zvedava,jinak u nas pocasi opet des,uplne silena tma a opet prsi fuj.ale jinak hezky den marhu kamaradce posilam spoustu sil .
12. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz
Zdravíííím :slight_smile:
Tak středa je tu, takže Kach už tu asi taky neuvidíme...:slight_smile: konečně se dočká vytouženého uzlíčku :dizzy_face:
Pořád hlídam mobil, ale nic. Yes nepíše a nepíše :sweat_smile:
Hlavně ať to holkám jde jako po másle!!!
To mi připomíná, že jsem ještě nesnídala...tak já jdu do sebe něco natlačit a přijdu!
U nás počásko neni tak špatný. Oblačno ale někde vzadu sesnaží prokousat ludva. Tak snad zasvítí, pacholek jeden.
Marhu neboooj, jakmile porodíme, začnem se tu všechny scházet už kolem třetí hodiny ranní :grinning: Takový kójo u počítače...paráda! :grinning:
12. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz
Bari užij si poslouchání prďolky :slight_smile:

Jaru tady teda Ludva nebude,leda,že bych si ho namalovala na okno...tady je černo :angry: :frowning2:
12. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz
No vidíš Marhu, jak si umíš hezky poradit :grinning: takže to dneska nebude ani kočárkování, co?
Já už se těšim, až vyrazíme my poprvé :slight_smile: V časáku ale psali, že není kam chvátat. A už vůbec nechodit s mrňousem do obchoďáku, nebo cestovat autobusem. A taky, že v šestinedělí máme vypakovat návštěvy, že potřebujeme klid. Udělám to tak. To se příbuzný asi poserou :grinning: Ty už si plánujou, jak k nám vtrhnou hned po porodu :grinning:
12. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
Docela tam pofukuje,takže dneska asi zůstaneme doma...nebo uvidíme,jak bude kolem poledni nebo pak...třeba vyrazíme až odpolko...

My teda na prochajdu vyrazili brzo-řekla mi to dětská doktorka,že když je venku hezky,má se začínat po troškách-prostě hezky vyrazit na 20minutek a pak se to postupně prodlužuje :wink:
12. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz
Jo a dětičky ať si hezky tvoří imunitu :dizzy_face: My návštěvičky měli normálně,však Kuba stejně spinuškal a já přišla na jiné myšlenky..já měla právě takový ten klid v duši :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz
no že joooo....tuším, že po návratu z porodky už mě budou svrbět ruce a budu chtít drandit :slight_smile: A chodilas s Kubíčkem hned i třeba do krámu? tady straší, co tam všechno může chytit. Což to je fakt, ale přece nepojdeme hlady....
12. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
Jaru do obchodu na nákup jsme taky jezdili...nebyly jsme tam dvě hodiny :wink:
12. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Tak já tu ještě chviličku jsem, mam tam být až v jednu, tak před polednem vyjedeme. A jestli se už dočkam vytouženého uzlíčku, to teda nevím, nevim. Já to vidím tak, že mě zase pošlou domu a abych přijela v pondělí i s taškou. :wink:
Jak pak asi Yes, u té už by se něco mohlo dít.
12. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
Včera byl taťka zase sám v obchodě!! Jel pro baterky do kolotoče a zase se stavil v Pompu a přivezl něco Kubíkovi!! Toho někam samotného pustit!! :grinning:
12. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
Kach to jsem napnutá!! Přeji ti ať se to rozjede bez vyvolávání :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
Ohledně návštěv v šestinedělí, my si to asi všechno odbydeme hned v porodce, protože se každý hlásí, že se tam na nás přijde podívat, takže mi tam budeme jak Hujerovci. :grinning:
12. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
Marhu radši ať se to nerozjíždí, mrňous je napříč. Teda jak kdy, někdy má hlavičku trošku níž, ale jak má moc té plodovky, tak se tam moc otáčí.
12. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz
Kach jenže se otočí!!!
12. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz
Marhu ty jsi věčná optimistka, viď? :slight_smile: Já už tomu moc nevěřím, ale kdo ví. Já už hlavně chci, aby byl mrňous venku, jedno jakou cestou, ale ať už je venku. Takhle se pořád strachuju, co kdyby to najednou začalo a splnilo se to všechno špatné, čím mi dr. hrozil. Tak už se fakt do té porodky těším a i na toho případného císaře.
12. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz
Kach vůbec se neboj,prcek venku brzo bude...ať tak nebo tak... :wink: :dizzy_face: Mooooc držím pěstičky :wink:
12. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz
díky moc :slight_smile:
12. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz
Jsem včera manžovi říkala, že prcek schválně vyčkává, aby se mohl narodit jako blíženec, aby byl jako on a tatínek viděl, jak je to s blížencema těžký. :grinning:
12. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz
Kach nestraš, všechno nakonec dobře dopadne!!! A žádné pondělí s taškou v ruce už nebude :slight_smile:

Holky já tu zkoumám EPI-NO. Znáte to? uvažuju, jestli ho ještě pořídit. Ale je dost drahej - 2.500,-
Je to příprava na porod. To si zašoupnete dovnitř jakejsi balonek a nafukujete. Každej den nafukujete víc a víc a takhle trénujete svaly. Prostě pak při porodu už jí má těhule tak roztaženou a vytrénovanou, že miminko vyklouzne samo :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jedna holčina odtud ho používala taky a před pár týdny porodila 4 kilovou holčičku bez nástřihu a jakéhokoliv natržení :sweat_smile:
12. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz
jojo, v blížencema je to těžký. To vim, ne. Bych se někdy zabila :grinning:
12. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz
Jo o tom jsem četla, ale mě to asi moc nepomůže :slight_smile:
Jaru, no právě, bych manžu někdy zabila. :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz
ahojte holky, já stále nic. Yes zatím taky při starém. Pokud se do zítřka nic nestane. Půjde na císaře. Kach držím moc palečky. :dizzy_face: . Ty naše mimi nás nechávají napnuté. :slight_smile:
12. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz
ahoj holky tady ke krááásně ale fouká, odpo jedu do prahy jen tak trošku cournu a půjdeme na véču...ted jsem byla na horké čoko s kámoškou...

teda jaru co ty všecko nenajdeš, to jsou mi ale vynálezy :slight_smile:)
12. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
obě kámošky mě rozhodily, že na 12tt nemám žádný břicho :frowning2:
12. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
ahoj holky,tak já byla zase zařizovat věci do práce dopolko, tady se teď pěkně zatáhlo a vypadá to,že bude brzo pršet a to jsem chtěla jít s pesanem ven pěšky k babičce na oběd,tak uvidíme...
jinak odpoledne mám v plánu uklidit ložnici, skříň a h¨lavně přetřídit věci do kterých se jaksi minimálně rok nevejdu a dát je někam nahoru, kde nebudou vadit, tak uvidím jak se mi do toho bude chtít...
pak jedu zavést babičku s dědou na nějakou oslavu a večer zase pro ně...
jinak bude asi celkem pohodový den.
já jsem se vážila a zjistila jsem,že od začátku těhu mám už skoro 2 kg nahoře a to moc nejím... jinak na sobě opravdu nic ¨nepozoruju,jen prsa jsou větší + bříško... a občas pobolívání hlavy a únava z utroše, jinak nic...
hlavně navečer mi bývá tak divně, ne na zvracení,ale nemůžu nic moc sníst a nevím jak si sednout...
tak hezké odpolko všem...
a maminy co máte už termín,tak už by jste do toho mohly praštit ne???
d.
12. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz
tak jsem tu takze devcata ta moje fazolka vazi 2196g coz je prej malo ale vsak to neni uplne presny takze to nevadi.jinak monitor to byla sila,on mel skytavku ale to byli holky takovy rany az se sestra smala.ale kdybyste videli co vyvadel v brise ???sileny to byla krivka ze i doky rikal ze je nejakej az moc zivej. :wink: jo a jinak me rekl ze bych mohla aspon jeste 10 dni vydrzet.tak to nechapu jako ze 11 den pojedu?????
12. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz
jaru ja teda neverim nejak moc tem balonkum,nevim no ale kdyby to tak fungovalo tak by se to snad i fasovalo a myslim si ze je to moc penez za to .to si za ne pak neco koupim za odmenu :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
asi kvůli tomu čípku, pokud se ti zkracuje měla bys být v naprostým klidu...
12. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
dandi já mám taky 2kg nahoře, mám ted 56kg
12. kvě 2010 ve 12:32  • Odpověz
Baru, já myslim, že má váhu v pohodě :slight_smile: Víš, jak se ti bude krásně rodit? :grinning: Hlavně že je Tomášek zdravoučkej a čiloučkej, je vidět, že se mu daří dobře. Jen mě mate, že už bys měla rodit taky brzo...:sweat_smile: Ještě ho tam pěkně nech dopéct.

Ty balonky jsou něco novýho. U doktora to nikdy fasovat nebudeme, to by ta firma co je dodává, krachla :grinning: ale přečetla jsem na netu spoustu diskuzí a maminky si ho nemůžou vynachválit :confused: Ale ty peníze...by mě nakrklo, kdybych si ho koupila a pak nedej bože rodila císařem :wink:
12. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.