• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
sophie vidělas? to byla hrůza!!!!
19. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz
no nikoooo ty budeš těhulína!!! testni tooooo
viděla jaru...šílený...
Jaru to jsem reportáž neviděla,ale třeba moje známá to má a super :dizzy_face: Fuj teda jsi mě pěkně vystrašila :frowning2: Když já ale nechci mít povyslý bříško :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz
Niko já bych testla v den kdy má přijít ms :wink:
19. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz
Niko, říkalas, že ms má dorazit za tři dny? já bych to zkusila....ale počkala bych pak chvilku dýl, než jak velí návod. Jako že se může vybarvit pozdějc. Držím pěsti!!! A kup si mamatest.
19. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz
Mě třeba kdysi dr. říkala, že testovat se má nejdřív týden po sexu. A to už jsi, takže by se něco mohlo ukázat. I třeba slabounce....
19. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz
prostě testnout můžeš, a uvidíš...třeba bude duch :wink: a duch je ok, viz já :grinning:
19. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz
Jaru týden po čem?? Joooo sex o tom jsem teď něco doma zaslechla...,že se na něj doma někdo klepe :grinning: :grinning:
Ahoj Holky, doteď jsem Vás jen pročítala, ale nepřispívala. Ale musím říct, že jste pro mě ohromnou inspirací. :wink: :wink: :wink:
My máme za sebou 3xIUI a teď v květnu se chystáme na první IVF. Manžel má spermio přímo ukázkové a já jsem také zdravá (jen doufám, že se při IVF nepřijde na nějaký větší problém - třeba imuno nebo genetika :unamused: ). Chtěla bych Vás poprosit, jestli budete vytvářet uzavřenou diskuzi, můžete mě připočítat mezi Vás :sweat_smile: ? Nemívám moc času psát, ale pročítám Vás v poslední době téměř pravidelně, asi od té doby co Sarik a Sophie očekávaly výsledek po ET. Moc Vám držím palce a těm, které už mají miminka na světě i těm, která je v brzku čekají přeju moc šťasných dnů. Určitě bych moc ocenila Vaše poznatky, až budu po ET čekat na výsledek. Předpokládám, že koncem května už se budu nedočkavě pozorovat a budu mít určitě tisíc otázek :unamused: tak bych u Vás ráda našla podporu a povzbuzení :dizzy_face: Díky moc za to, že sem přispíváte a přeji pěkný, sluníčkový den.
Jojo mám to po 28. dnech :slight_smile: A poslední ms byla 26.3., tak nevím mám strach aby nebyl sněhobílý! Jinak plodné dny jsme měli, když měl přítel třicáté narozeniny! :slight_smile: Jinak včera mě, tak divně do prsa chytla křeč nevím jak to popsat :astonished:
19. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
My máme taky tento týden dva doktory...ve středu kontrolu kyčliček a ve čtvrtek poradnu-jsem zvědavá kolik váží,páč když ho chovám,tak už mě začínají pěkně bolet ruce-to budou bicáky :grinning: :grinning:
19. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
ahoj svesti... :wink: vidíš, ty jsi další důkaz, že to zrušní diskuze a napomenutí bylo nějaké divné....u nás taky není žádný problém svesti...
19. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj holky, teda to je fakt na budku, že to zrušili, ještě jsem nebyla ani na 1.IVF a vždycky jste mi odpověděli a podrželi! Budu chodit sem k Vám jestli mě teda budete chtít :wink:
Přeju krásnej týden.
19. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz
Sophie, díky :wink: skvěle se u Vás dobíjím pozitivní energií a pomalu se začínám na IVF těšit. Mám kamarádku, které to vyšlo hned poprvé, tak doufám, že nám se také zadaří :dizzy_face: Snažíme se už čtyři roky, tak by se ta potvůrka štěstí mohlo unavit a sednout na nás :grinning:
19. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz
Niko, zkus a dej vědět :slight_smile: třeba to klapne a rozšířím těhulkovské řady!

Ahoj svesti,
tak to je jasný, že tě bereme :slight_smile: A držíme pěsti na první IVF. Je tu pár holčin, kterým to vyšlo na poprvé. I mě, a to jsme měli špatný spermio. Takže šance je velká :slight_smile:

Ahoj vveru, jasný, bereme i tebe :slight_smile:
19. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz
rozšíříš....tam mělo bejt :slight_smile:
19. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz
Tak já jdu krmiti...

Holky tak večer budu mít určo čásek tak bych založila tu uzavřenou diskuzi...budu si muset na papírek napsat jména...snad na nikoho nezapomenu :grinning:

Zatím pa pa
19. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz
Holky dojdu do lékárny koupit! A pak dám vědět co a jak! :wink: Děkuji za podporu! Jste prostě zlatíčka!

A uzamknem tu naší místnost nebo ne?
19. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz
marhu možná to zatím nedělej, až budeme fakt vědět, kdo všechno sem patří....
19. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz
niko set ěším, s čím přijdeš:slight_smile: a i kdyby tam nic nebylo tak vůbec nezoufej, má známá to nedostala a na testu nic a byla těhu, objevilo se jí to až po týdnu od doby, kdy měla dostat ms! takže klííídek :wink:
19. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz
Jaru to jste hodné!

sophie, tak jak je?
19. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz
veru až nějak moc normálně a dobře :sweat_smile:
19. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz
Děkuji Sophinko, uvidíme! Hrozně mě pálí prsa! Ale to se mohly klidně pobláznit i hormony že? :wink: Pořád se toho testování bojímmmm :slight_smile:
19. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz
ahoj holky,
zdravím po víkendu a nestačím se divit...
měla jsem codělat abych našla na staré diskusi stránky, jak se sem přihlásit a najít vás,teď už jsem si to dala do oblíbených,tak snad to bude ok...
jinak to teda taky nechápu, všude jinde se řeší to seamé co u nás, někdče ještě daleko víc mimo téma a diskuze jim funguje a nám ji zruší....
víkend jsem měla převážně pracovní, v sobotu jsem byla večer, včera ráno dělala papíry a pak tam byla od 2-8,tak dnes jsem si jen skočila do města vyřídit co potřebuju a teď jsem doma, vyprala jsem 2 pračky prádla a pověsila na balkón když je tak hezky a teď trošku uklízím,ale nepřeháním to,nebojte se...
jinak špatně mi taky zatím není, jen ty prsa občas bolí a taky mě tak divně tlačí děloha,to asi jak se začíná roztahovat...
dnes jsem ve městě potkala známou, co ke mně chodila na anglinu a má holčičku 1rok a 4 měsíce starou po 2.IVF+ICSI a teď mi říkala,že je těhotná přirozeně asi v 5.-6.týdnu,zatím to má potvrzené jen z krve a na ultrazvuk jde až příští úterý,ale vidíte,že i zázraky se dějí a jde to i přirozeně...
sama říkala,že to bylo asi tím,že to vůbec neřešili, oba se po 1.dítěti zklidnili a tak to dopadlo samo...
takže věřte na zázraky a opatrujte se a užívejte sluníčka ....
mějte se,ukážu se asi zase zítra..
a diskuzi bych asi nezavírala,přece jenom je tady hodně nových tváří,které čekají na výsledky po ET a nebo ty,které nás jen čtou a chtějí se k nám přidat až budou po OPV a ET a budou potřebovat porradit....
d.
19. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz
Ahojky holky, tak já jsem dneska dostala mrchu..takže nic z toho nebude.. :frowning2: ..je mi úplně blbě, chce se mi pořád jen brečet.. :unamused:
19. dub 2010 v 15:17  • Odpověz
ajo,to je mi moc lito ale ted se vybrec a pomalu sbirej silu na dalsi boj a ten uz urcite vyjde!!!!holky tady bylo taaak krasne a ted takovej obrovskej mrak a normalne leje a bourka.ale to prislo behem 5min snad.
19. dub 2010 v 15:20  • Odpověz
ajo :frowning2: skoda....a promin, já mám zase chaos, ty jsi po ivf? mě se semtam někdo splete, nezlob se

já si musela holky lehnout, ani ven jsem nešla, mám tlak 94/56, sííla...motám se...ted je to trochu lepší ale i se bojím jít ven sama, abych sebou někde neflákla, achjo...tady semtam mráček ale jinak pěkně, třeba sem bouřka dorazí :confused:
19. dub 2010 v 15:50  • Odpověz
Sophie, jj, já jsem po IVF-ICSI..no uvidíme, co navrhne doktorka teď..mám ještě 2 mrazáčky, ale dvojkové kvality.. :frowning2:
19. dub 2010 v 15:52  • Odpověz
Tak raději Sophie odpočívej..nízký tlak je potvora, znám to..
19. dub 2010 v 15:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.