• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
no jaru vidis a byl by ti vis na co!!!!!ja myslim ze on prehani ten muj doktor,on je takovej magor.uvidis a ze nakonec budu prenaset a Tomik bude mit 3500g :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jdu zas ve stredu tak sem zvedava a tobe monitor jeste nedelali???
12. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz
no hlky!!!!mazejte uz na ten sal!!!!at uz jdu ja me uz to nebavi stim břuchancem.
12. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
No, ale ty jsi o několik dní napřed :slight_smile: Mě ho budou dělat právě až příště, tzn. v úterýýýý :slight_smile: Půjdu prý 5x, což vychází krásně do termínu.
Mile mě překvapilo, že nebudu muset jezdit do Krumlova. Kdosi mi říkal, že mě gyne asi v 36.tejdnu vykopne a na monitory už budu jezdit do porodnice. A včera mi sestra říkala, že prej ne. Že oni ten přístroj mají v ordinaci. Tím lépe, aspoň nebudu muset tahat přítele z práce, aby mě tam vozil....
12. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
driv to tak jaru bylo,me u lukase delali monitor jen jednou a to uz v porodce ale ted uz to vetsinou kazdej ma v ordinaci teda u sestry.ale kamoska taky jezdi do nemocnice protoze u nich na gynde to nemaj.
12. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz
o neco malo jsem napred ty mas termin 14.6 ze!!!a ja mam 30.5 a druhy mam 5.6 tak si vyber :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz
Ähoj holky, já mám na váze o kilčo navíc.. :slight_smile: jinak sem si volala na výsledky genetických testů a vše dopadlo na výbornou, žádná známky nějaké vývojové vady... ufff :slight_smile: ale prý tripple bude důležitějši..
12. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz
jo a ja jdu dmeska s kamoskama na vecu posledni pred poro.!!!!! :wink: :wink: a uz vim co si dam.delaj tam vyborny opeceny brambory s cibulkou a spekem mnam a k tomu si dam neco s hoveziho mam na nej silenou chut!!ze bych byla silena krava!!!no asi jo :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz
cus sari no tak to je dobre ba primo vyborne!!!!
12. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz
ten test PAPP prý dokáže už v 11 tt rozpoznat vývojové vady a blížící se potrat... že by se na mě usmálo štěstí a já měla zdravá miminka... nějak tomu nemůžu věřit, jsem jak ve snu :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
tak ver nic se nestane ted uz ne.fakt to vim :wink: :wink: :wink:
12. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
Bara: Jinak jsem ráda, že monitor dopadl dobře... jak Ti závidím, že už za pár dní budeš mít drobečka u sebe :slight_smile: asi bude miminko živější po mamince :slight_smile: :wink:
12. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz
Bara a ty si byla na plodovce? Já se toho bojím... a budu mít 2 vpichy.... auuu
12. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz
seri jeee pockej pockej az to budes mit ty za par,ono to opravdu strasidelne uteklo fakt jo akurat ted je to nekonecny.ja si to taky myslim ze exot bude po me :grinning: :grinning: ja bych chtela aby byl po kamilovi on je takovej v poho klidnej rozvaznej ,za to jaaaaaaaaaaaaaaaa!!!sem hotovej parchant :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
nene ja nebyla nebyl duvod.a ty jdes????? a proc???
12. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
:slight_smile: já nevím, něco naznačil doky, kvůli tomu, že mě naši dali nějakej jeden gen, tak pro jistotu.... a taky budu chodit na hematologii, takže si možná budu píchat pár týdnů před porodem + šestineděli...
12. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz
Sari a ty máš nějakou tu trombofilní mutaci???
12. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz
jo jo mám...
12. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz
Můžu se zeptat jakou? A co Ti na to řekli? Našli mi MTHFR double heterozygot, prý to na těhotensví nemá vliv, jen mi obvoďačka napsala koňský dávky listovky. Mám z toho strach. :frowning2:
12. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz
sophie tak to jsme na tom skoro stejně, já mám necelých 56kg teď, a na začátku těhujsem měla asi 54kg... a před stimulkou tak 52kg...
no jo při mé výšce 164 cm to bylo tak ideální, tak uvidíme kam až se to vyšplhá..
přítelova sestřenice přibrala skoro 30kg a rodila před 14 dny a po porodu má zatím jen 10 kg dole...
sariku tak to moc gratuluju že je vše v pořádku,taky už se nemůžu dočkat 24.5.až tam půjdu a snad přijedu se stejným výsledkem...
pěkné odpoledne přeju, já jdu přerovnávat skříň v ložnici a dávat bokem věci, do kterých se už jaksi nevejdu nebo nenosím... ach jo, to je opruz, nesnáším to dělat, ale 1x za rok to tak dělám pravidelně,tak musím i teď ať vím,co mi zbyde na oblečení...
večer kouknu.
d.
12. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz
vveru: taky mam doporučení na hodně kyseliny listové... taky mam MTHFR něco... a doporučení na tu hematologii

danda: Budu držet pěsti, nakonec sem ráda, že jsem nebyla v Gennetu, tam by to trvalo, takhle mě odebrali krev v pátek a dneska vím co a jak :slight_smile: ale ještě se neraduju, uvidíme NT screening...Moc držím palce, at vše dobře dopadne
12. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz
Sari, držím Vám moc palečky, bude to dobré.
To doporučení Ti dali v Gennetu, na gyndě, nebo obvoďák?
12. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
to mám v zprávě z genetiky. V Gennetu jsem byla já a manža na genetice a dostali jsme zprávu s výsledkama a já ji minulý pátek ukázala gyndařovi a ten mě řekl, že podle toho co tam čte, tak se objednat na hematologii a asi si budu píchat injekce..
12. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz
Tu genetiku mě dělali před 2 lety r. 2008
12. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz
Sari a u koho jste v Gennetu byli na genetice? A vim, že už jsem s tím otravná, ale za jak dlouho jste měli výsledky? Dělali Vám i chromozomální vyšetření?
12. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz
u Dr. Hejtmánkové.... já nevím ty chromozomy,asi jo, je to kompletní genetické vyšetření ,nabrali nám krev a to bylo vše
12. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz
Vysledky asi za měsíc +- už přesně nevím
12. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz
vveru: Jo ale na Gennet nedám dopustit, ze 4 transférů 3 těhu, jsou to borci..
12. kvě 2010 ve 14:55  • Odpověz
Tak to je dobře, nás to čeká. Teď jen ten zbytek těch výsledků, DNA a trombofilní mutace už máme, ale chromozomální vady chybí, teď v pátek už to bude 5 týdnů :frowning2:
12. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz
to bude dobrý, uvidíš, z Genentu vyjdeš jasná těhule.... My si tady posíláme s holkama těhu bacily..... takže ti je taky posílám...první slova doktorky po tranféru byla... tak a ste těhotna :slight_smile:
12. kvě 2010 v 15:20  • Odpověz
To je hezkýýý, jen když to pak dobře dopadne . . . Kdo Ti dělal transfer a ke komu si jinak jezdila?
Fakt moc Ti to přeju, že to takhle dopadlo :wink:
12. kvě 2010 v 15:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.