• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
vveru: já sem u primářky Brandejské a tranfér dr. Lovásová... jinak oni dělají novinku.... embryjo ti dají hned za děložní hrdlo.... já jak byla v Sanusu tak to bolelo jak čert ....v Genentu to dali jen tak na krajíček.... a dostali jsme fotečky našich bublinek.. kdy máš teda jít na IVF, ,ja ti to vychází?
12. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz
No, jedu 26.5. na kontrolní ultrazvuk a pak se asi začne se stimulkou, jenom mezi tím musí dorazit ten zbytek těch výsledků. Doufám, že se povede.
12. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz
a tak si tam zavolej do Gennetu, podle mě za 5 tejdu to musí bejt hotové...a budu moc moc držet palce...
12. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz
To já volat budu, tak nějak jsem si řekla, že to budu zkoušet pátky, a teď to bude půlka května a to jsme se domluvili s paní dr. genetičkou, že mám volat jí :sweat_smile:
12. kvě 2010 v 15:41  • Odpověz
tak čau holky, jste se nejak rozepsali, a ja od rana nestíham, dnes jsem delala uklid, ted žehlím(mám prestávku), ráno byla u dr. aby mi dala papíry na zítrek(NT), a ešte mne čeká procedura v koupelne (komplett servis meho tela) :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a to mne uplne dostane, já se u toho tak unavím.
jste tady rozebírali kilečka? tak já mám od začátku 3 kila navíce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz
sari já jdu taky na plodovku a hrozne se jí bojím, človek si už prečetl cokoliv o tom, ale doufám že je medicína tak vyspelá že vše dopadne dobre :confused:
12. kvě 2010 v 16:18  • Odpověz
ahoj devcata ja jen v rychlosti a mizim.tak psala kach je uz v porodce,mimi je stale pricne takze to vypada na cisare,tak v patek v 9hod naplanovan cisar.vsechny vas moc pozdravuje.Tak a ja jedu na vecu papa
12. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz
ahoj taky jen nakukuju...
dnes odpoledne jsem uklízela celou ložnici, hlavně skříň, vyházela jsem 2 velké pytle věcí které už nebudu nosit a dalších pár kousků,které bych si ráda nechala,ale momentálně se do nich nevejdu jsem uklidila jinam a zjistila jsem,že mi toho teda moc nezbylo...
u toho jsem chytla nějakou depku,že tady máme všude příšerný bordel, takže než se miminko narodí,ráda bych dala dokupy 2 místnosti + doplnila světla, záclony... co nám tady někde pořád ještě chybí a nebyli jsme schopni za skoro 6 let co tady bydlíme to dát dohromady... a hlavně je potřeba všude vymalovat.. tak jsem zvědavá,jak to zvládneme, přítel domů jezdí jen na víkendy a to má většinou nějaké koníčky + stavba provozovny, kterou opravujeme... ale zatím máme dost času,tak kliiiiid.... :wink: :wink: :wink:
dnes už nic dělat nebudu, jen ještě zajedu vyzvednout babičku s dědou od známých a pak budu odpočívat... nějak mě to zmohlo a píchá mě v podbřišku...
zítra mám náročný den, uklízecí + pracovní,takže to si taky moc neodpočinu, možná v pátek..
dnes jsme měli odjíždět do Anglie, právě nějak v tuto dobu jsme měli odlétat, přítel koupil k 10.letému výročí letenky abychom se znovu podívali tam,kde jsme se seznámili,ale miminko to chtělo jinak.... nějak jsme vůbec nepočítali,že by to mohlo vyjít, takže nám teď propadnou...ale co,mimi je důležitější...
pěkný večer všem.
moni a tobě přeji na zítřek ať NT dopadne dobře,ale určtiě jo...
a kach ať už to má rychle za sebou..
d.
12. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz
diky dando, už ted mámstáhlý žaludek :confused: snad vám zítra poslužím dobrou správou :wink:
kach myslím na tebe a držím palce :slight_smile:
dando nic si z toho nedelej, já se na to chystám taky, ale porád to posouvám, nejak se mi do toho nechce :frowning2:
12. kvě 2010 v 19:43  • Odpověz
Monika: To jdeš teda dost brzy na screening, já až za 14 dní a máme stejný termín :slight_smile: já jdu na konci května
12. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
nevím proč, objednávala jsem se na odber plodové vody(teda žádala o termín na odber) a oni mne dali na zítrek nejprve na NT, v pondelí jdu na PAPPA a ost. krevní testy, a pak mi dají termín na plodovku, tak uvidíme. jo a 1.6. mám malý 3D uzv
12. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
ale snad jsem i ráda, čím drive to budu mít za sebou tim klidnejší tehu obdobi mne čeká(snad), jen doufám že malinké je ok :confused:
12. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz
Jdu jen popřát hezký zbytek večera a zítra příjemný den...opatrujte se !!!
12. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
Ahojky,
ještě než zalehnu do peřin, jdu vás pozdravit a popřát dobrou noc :slight_smile:

Sari, tak vidíš, že jsou testy v pořádku!!! :slight_smile: to je moc dobře. Tyhle miminka donosíš a basta fidli! :slight_smile:
Vveru, držím palce, abys za pár dní rozšířila těhulkovské řady :slight_smile:
Moni neboooj, plodovka bude v pohodě. Nic zlého se nestane!!! Vůbec na nic takového nemysli!!!

Zejtra, teda koukám, že vlastně už dneska!!! má drahá polovička narozeniny, tak ho chci překvapit a uvařit mu nějakou dobroučkou večeři, zdlábnout jí při svíčkách, zapít výborným tokajským a jako zákusek budu péct věnečky s krémem. Snad to zvládnu a snad se to někde nepodělá. Takové to rčení "co se plánuje nikdy nevyjde", bohužel často funguje :confounded:
Ale docela se těšim. Tentokrát si Tokajského cucnu i já. První alkohol za celé těhu. Jsem zvědavá, co na to Mates. Aby se pak ještě nechěl jít podívat ven, co je to tam nahoře za mejdan :grinning:

Hele holky, nemáte nějakej osvědčenej, vynikající recept, kam pasuje kotleta a zakysaná smetana? Našla jsem něco na netu, ale už několikrát jsem se spálila. Oni to tam vždycky děsně vychválí, ale když to pak uvařim, tak nic extra :sweat_smile: a nebo jen neumim vařit, i to je možný :pensive: :grinning: díky za případné tipy :slight_smile:
13. kvě 2010 v 00:04  • Odpověz
dobré ránko, tady nějak nikdo :confused:
13. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz
Ahoj holkyyy!

Moni, moc držím palečky :wink:
13. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz
dobre rano,tk ja myslim porad na ty holky co se jim nechce rodit.ale kach to ma zitra jasny v devet ma cisare naplanovanyho,moc vas vsechny zdravi.
13. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz
Také pozdravuj a vyřiď, že na ní moc myslíme.
13. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz
Ahoj, přejeme hezkéé rááno,
žádnej receptík tu na mě nečeká, achjoo :pensive: tak nic nooo.
13. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
Ahoj tak držíme Kach palce a hlavně zdravé miminko!!!!!!!
Jaru recept bohužel žádný neznám :(
13. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz
Jaru, kotlety jsou výborné: nakrájet klasicky na plátky, poskládat na to cibuli-na plátky, jsou lepší širší, posypat sladkou paprikou, osolit opepřit a zalít tou smetanou. A když budeš mít strouhaný sýr, tak ke konci pečení to zasyp sýrem, je to jednoduchý a moc dobrý, teda alespoň my to máme moc rádi. Jo a brambor k tomu. :grinning:
13. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz
vveru, děkujuuuuu!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jednoduchý a vypadá to chutně!!!!! :slight_smile:
13. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
joo a zakysanou nebo normální smetanou? :slight_smile:
13. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz
hm veru taky mám kotlety v lednici :slight_smile: to bych mohla k véče udělat :slight_smile:
13. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz
no, jakou smetanou? ono by to šlo asi s oběma
13. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz
Smetana je lepší normální. Je to fakt moc dorbrý a rychlý a vůbec nevadí když se tam dá té cibule a sladké papriky víc, klidně i pod ty kotlety, hezky to proskládat. Tak pak dějte vědět jestli chutnalo :wink:
13. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz
takže holky, máme na světě další princeznu. Jmenuje se Martinka a narodila se 13.5. v 8.32h,vážila 3,5kg a měřila 50cm. A maminka Yes v pořádku. :dizzy_face: . Ještě jednou moc velká gratulace :dizzy_face:
13. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz
No supééér, Yes moc gratuluju a přeju hodně zdravíčka!! :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz
Jjůůůů, moc gratuluju!!!!! nádherný míry!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: přeju moc zdravíčka!!!! :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz
další vlna porodů se rozjela... tak kdopak bude další? :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.