• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
no jasně bams, musíš 5x za sebooou holka :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
holky to já bych asi chcípla i normálně, natož pár dní před porodem :grinning:
13. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz
Moni: tak to velká gratulace, jsem ráda, že jste v pořádku, já jdu zítra na UZ bojím bojím, nějak mě přestaly bolet prsa...
13. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz
Sari, to bude dobré, po prvním trimestru to prý přetává :wink: Pak dej vědět a těším se na fotečku.
13. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
Mě moc nebolely... jen ted posledních pár dní....a zas to ustalo..
13. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz
sari mě ještě nezačaly bolet :slight_smile: ale větší jsou to jo, ale spíš mi roste jen levá :sweat_smile: vypadá to komicky :grinning:
13. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz
takže nejsem vyjímka, uff :slight_smile: moc se těším na zítřek, dostanu už průkajdu.... půjde s tebou přítel na NT screening, můj manža jo.. :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz
Sari u každé je to jinak, mne prsa bolí furt, a ver neni co závidet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
se mnou byl manže a chtel i na nahradní termín jet, jen bohužel v tu dobu bude na služebce v zahraničí, takže asi se mnou pojede mamka, protože mne nechce mm pustit samou autem :wink: ale co aspon i mamka bude mít zážitek a uvidí vnouče :sweat_smile:
13. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz
jo, půjde určitě, byl už se mnou na obou UTZ
13. kvě 2010 v 16:21  • Odpověz
ahoj holky,
tak dnes vidím samé dobré zprávy...
takže yes už to má za sebou a Martinka už je světě,tak to moc gratuluju....
13. kvě 2010 v 17:03  • Odpověz
bams to čeká zítra, tak to už bude taky určitě úleva...
jinak jak tady probíráte ty datumy,tak já jdu na další utz - nt screening 24.5. takže to budeme mít všechny pěkně za sebou a snad s dobrýma zprávama...
moni,tobě taky gratuluju k dnešnímu utz že je vše ok...
to je fajn..
já dnes opět perný den - v práci, pak vyřizování ve městě, na stavbu...doma praní,žehlení,úklid - prach + vysávání.... teď chvíli odpočívám a od 18.30-23.00 jdu opět do práce....
naštěstí mi nic není, teď už vůbec ne, ani unavená už nejsem tak jako na začátku, i když stále ještě beru utroš,tak snad je vše ok...
tak přeji všem krásné odpoledne a večer, kouknu asi až zítra, tak toho moc nenakecejte, ať stihnu dočítat...
d.
13. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz
Ahoj, jsem tu jen na skok.
Musim tě pochválit vveru!!!!!! Tvůj recept na kotletky je VYNIKAJÍCÍ!!! Už jsme to slupli. Přítel si tuze pomlaskával a dělaly se mu boule za ušima!!! moc dobrý!!! Zasloužíš hvězdičku od Pohlreicha :grinning:
13. kvě 2010 v 17:18  • Odpověz
holky myslim ted dad a marhu vy mate odsavacky??????ja nevikm jestli si koupit nebo ne
13. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz
autor
bara ja ji nemam mlada to všechno vysosne :grinning:
13. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz
Baru, počkej až porodu. Uvidíš, kolik budeš mít mlíka a pak podle toho můžeš kdyžtak vybrat tu správnou :slight_smile:

Holky, já pijuuuuu alkohoooool....ale jenom trošku, samozřejmě. Tokajské vínko, mmmmmm. To je lahoda. Po tolika měsících půstu je to paráda :slight_smile:
13. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz
Yes moc gratuluji a přeji Martince i tobě hlavně zdravíčko. Martinka ať vám dělá jen samou radost,ikdyž starosti k tomu taky patří-však jsou to starosti krásný.
13. kvě 2010 v 18:08  • Odpověz
holky dik,ja pockam jestli vubec budu mit mliko ,tak dik za info,.a jinak vas mam moc moc pozdravovat od kach
13. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz
Jaru, já to nevařila, pochvalu si zasloužíš Ty :wink: Jsem ráda, že chutnalo :slight_smile:
13. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz
Ahojky všem přeji příjemný večer...já jsem dneska taaaaaaaak utahaná,že budu spát jako zabitá-teda jestli mě raubířek nechá :grinning:
13. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
To už všechny spíte?
13. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
já neee. Dělám webovky :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
Já taky nespím :grinning:
13. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz
Cpu se kompotem,ale dneska půjdu brzo :wink:
13. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz
Tady se mnou nikdo nemluví...tak se budu pomalu chystat směr pelech...
13. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz
Ha tak směr dětská postýlka :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz
Jinak jak jste tady rozebíraly 5x za sebou-to doktoři kecaj!! Znám takové,že stačilo jednou a jeli :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz
Jaru vařila mňamku a ani mě nepozvala :frowning2:
Moni krásné zprávičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jen tak dál.
Baru odsávačku kup až pak podle situace :wink:
13. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz
Marhu, než bys dojela, už by to bylo stejně sněděný. Taková to byla dobrota. Jen se po ní zaprášilo :slight_smile: A pak jsme si dali dortíček a zapili to tokajským vínečkem. Bomba!!!! :slight_smile:

Dneska půjdu taky brzo spát. V noci jsem se vůbec nevyspala. Jednak chodim 3x za noc čurat (to vstávání už je asi trénink na noční kojení) a pak mě dost bolelo břicho. Při každým pohybu, otočení...pokaždý mě to vzbudilo. A na zádech už nevydržim ani 10 vteřin, přitom ještě minulej tejden mi to nevadilo....uffff
13. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.