• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Jaru já bych si najmula stíhačku :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz
Nojo zvykej si zvykej na noční vstávání....já už jdu taky na kutě...já ale v noci teď poslední dobou vstávám na kójo jen jednou a jednou jen pohlazení a musí mě vidět,že tam jsem a spinkáme dál
13. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz
no tak to je Kubíček úplně zlatej!!!! :slight_smile: ty máš kliku! :slight_smile: Já když slyšim od kamarádek, jak vstávaj pomalu každý dvě hodiny :confused:
Tak dobrou noc. Mě teď přišel nejdražší z návštěvy od tatíka, tak končim s webovkama a půjdu se mu ještě na chvilku věnovat, než odpadnu. Když má ty narozeniny... :wink: :grinning:
Tak ahooooj :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz
Marhu
co takhle na chvíli na icq??
Květa
13. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz
Tak ještě nespim. Asi mi to tokajský neudělalo dobře. Ztvrdlo mi břicho. Dneska poprvý...a bolí to. Teď teda nevim, co si o tom myslet :fearful:
13. kvě 2010 ve 22:32  • Odpověz
fuuuuuuu Jaru, tak já ti neporadím, nemáš nekoho kdo tím už prešel aby ti poradil? a snad když ta bolest neustane vyhledat dr.ja vážne nevím, ráda bych pomohla ale nevím jak :confused:
13. kvě 2010 ve 22:58  • Odpověz
Ahojky všem,přeji krásné páteční ránko,ikdyž u nás opět uplakané...

Dneska se u nás slaví a o víkendu pokračujeme...dneska máme oslavičku manžových nar.jen my,tak máme s Kubíčkem spoustu překvapení :dizzy_face:
14. kvě 2010 ve 04:49  • Odpověz
Jaru jojo je to zlatíčko,občas si to taky vybere,že nechce v noci spinkat a celou noc si v postýlce žvatlá a mě to budí,ale to mi nevadí,protože nepláče a tak vím,že je určitě spokojený :dizzy_face: Teď se nabaštil a spinká.

Jaru bříško už ti teď tvrdnout může,jen to nesmí být nějak moc dlouze a hodně to bolet...Určitě to už ustalo :dizzy_face:
14. kvě 2010 ve 04:52  • Odpověz
Tak všem pohodový den,když bude dopolko chvilka,tak nakouknu...opatrujte se.

A moooooc myslím na Kach-dneska je jejich velký den!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2010 ve 04:53  • Odpověz
dobre rano tak dnes bude kach maminka zhruba tak za hodku tak moc moc drzim palce.
14. kvě 2010 v 08:09  • Odpověz
jaru me zacalo taky tvrdnout ale jen chvili a pak to ustane,nesmi to trvat dlouho vis
14. kvě 2010 v 08:10  • Odpověz
ahoj, tak kach už asi má miminko venku...jsem zvědavá, co to bude :wink:
14. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky. Tak u mě výsledky pořád nic :pensive: , ale mluvila jsem s paní doktorkou-genetičkou a napsala tam, že od konce května začínám stimulovat, tak že se to tím "snad" urychlí. Asi to napsala schválně s tou stimulkou, protože jsem jí řekla, že jdu na ten kontrolní ultrazvuk. Ještě jí mám před 26. zavolat. :sweat_smile:
14. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
ahojda, tak to už mame dvě novy miminka? :sweat_smile:
14. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz
no to určitě dad...ahoooj, jak se pořád máš?nějak se tu neukážeš...pořád venku s kočárem, vid
14. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz
tak jaké byly ty tipy? já říkala kach holčičku
14. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu jen na skok, zachvíli mastim do práce. Chtěla jsem pogratulovat Yes k holčičce. Přeju hlavně hodně zdravíčka a ať krásně rostete. A co Kach?žádné zprávy, sophi, já bych to taky viděla na holčičku :sunglasses:
14. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz
Ahoj, dneska mě prckové poprve na ultrazvuku zamávali a dělali pěkné kotrmelce, bulela sem jak želva.. jak sem na měko, mám průkajdu, jupíííííííí
14. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz
sári, moc gratuluju a už se sestresíkuj, to nejhorší máš za sebou :wink:
14. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz
nestresíkuj :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz
sari supeeeer tak už bud v klídku, joooooo :slight_smile: ahoj gin
14. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz
máš new photo sari?
14. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz
takže ten druhý bude ok, vid...uz má víc plodovky?
14. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz
ahoj spohi, už musim upalovat do práce :angry: .Mějte se :slight_smile:
14. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz
Sarí, no super zpráva :wink:
14. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz
Sari, gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!! je to nádherný pocit videt mrnousky se hýbat a spokojene tam plavat a vyvádet, že? :sweat_smile:
tak a jiste už máme 2 nové miminka, už jsem moc zvedavá jak to holky zvládali a co mimča :sweat_smile:
14. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
no holky cau jdu se k vam uklidnit.to ze ma lukas ucitelku kravu to sem vam uz psala ale ze to je p...!!!to sem, vam jeste nepsla az ted.no rmalne vite co rekla dnes luk?????on nesbira ty vycka s pet lahvi no a co!!!to neni povinny a ona mu rekla ze pokud nenasbira aspon pytlik tak my budeme doplacet skolu v prirode jak ted jedou.ale holky vy nevite co ja ji v pondeli reknu cubce ze po dva roky jsme ja a kamil delali sponzory predloni a loni jsme jim nakoupili sladkosti za dva litry a vona svine me bude tohle vzkazovat!!!no ja uz se na ni tesim ,ka mil taky rikal co vona si dovoluje.no nechtela sem ji nic rikat bude ho mit jeste rok ale tohle ja ji rict musim a rovnou ji reknu ze nechci vubec videt a hlavne se dozvedet ze si na nej zasedla to by pak mela v eskole leteckej den.
14. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz
no ja pisu jak tatar ale to mam s ty rakety tak se omlouvam za chybicky :frowning2:
14. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz
autor
bara to je kravka :confused:
14. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
no ma me by se dalo varit dneska jakej mam vztek.tak ta pinda jim sezene nejdrazsi skolu my platili 3200kc kazdej jezdi za 1500az 2000kc a ona me jeste bude tohle vzkazovat ???no pockej
14. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.