• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
malovat ložnici? áááá, tady někdo začíná mít ten.... "hnízdní instinkt" :wink: :grinning:
14. kvě 2010 v 16:21  • Odpověz
to ani ne, my loni na podzim vymalovali byt ale ložnici vynechali, a přes zimu tam byla semtam plísen a vyšisovalo to, takže je to už blééé..mam ji takovou jako levandulovou, asi to jen obnovím třeba i tmavším odstínkem
14. kvě 2010 v 16:26  • Odpověz
plíseň? :confused: :confused: :confused: pryč s ní!!!! Nezdravý a pro miminko blbý :confused:
14. kvě 2010 v 16:27  • Odpověz
Tak jsme předali dorta-zakrojili a manža se šel provětrat s Kubíčkem a opičkou :grinning:
14. kvě 2010 v 16:33  • Odpověz
Doufám,že Kubajse někde nevyklopí :angry:
14. kvě 2010 v 16:33  • Odpověz
Takhle nevypadá přeci kašpárek!! Tohle je nádherná holčička!!! Dad vážně přemýšlím,jestli těm našim nedomluvíme sňatek,co ty na to?? Takhle se to dělávalo přeci dřív... :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 16:35  • Odpověz
No a já jdu uklízet,protože jsem byla celý den zase v trapu :grinning: Utrácet korunky...a dneska si dám taky šťopičku vínečka-snad mi neztvrdne břicho,nebo mlíko :grinning:
14. kvě 2010 v 16:36  • Odpověz
:grinning: ne marhu, jen se bude kobulínovi líp spát
14. kvě 2010 v 16:41  • Odpověz
kubulínovi
14. kvě 2010 v 16:41  • Odpověz
holky mě furt tak bolí vaječníky že bych je zahodila...a taky konečník a střeva...asi už se mi to tam nevejde jak to mám nazvětšovaný...už at to ustoupí, někdy je to hrozný
14. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz
Už jsem vyleštila stůl v obýváčku...to byl nápad pořizovat skleněný!! Pořád okolo lítám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sophie no snad jo,nebo taky pak ožije a nebudeme spát celou noc :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 16:49  • Odpověz
No ono to za chvíli ustoupí-ale jen na chvíli :grinning: :grinning: :grinning: pak tě bude zase všechno tlačit,jak bude prcek růst a růst a růst :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 16:50  • Odpověz
Ty wago já nemůžu vůbec slyšet nebo číst slovo "konečník",poslední dobou jsem na tohle nějaká háklivá :grinning: :grinning: Už týden mě tam,kde jsem to měla prasklé cuká a večer,když celý den šmajdám,tak mi cuká celá půlka prdelky,jak když mi má upadnout:( No a dneska jsem i zakrvácela...takže v pondělí se mám přijet zase ukázat :angry: :angry: :angry:
14. kvě 2010 v 16:52  • Odpověz
Příští sobotu jsem objednaná ke kadeřnici-jupííííí už se docela těším,musím se nechat ostříhat-a o dost..protože ty vlasy jsou všude,chudák Kubík je má omotané kolem prstíčků a má je prostě všude v postýlce a tak,pořád je nacházím,však mi to každý říkal,že se určo nechám ostříhat :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 16:54  • Odpověz
A pak se jedeme celá rodinka nechat vyfotit-i s pejsanem,tak to se taaaaaaaaky mooooooooc těšíííííííííím....Teda jestli mi tam kluci neudělají ostudu-nebudou vyvádět,řvát a čůrat kde se dá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 16:55  • Odpověz
Jdu sebrat prádlo :dizzy_face:
marhu:slight_smile: fakt je to nepříjemný...a když mám jít na velkou tak je to předtím jak porodní bolesti...no asi vím, jak ti je...nebo jestli mi to dělají hormony, nevím, prý když je víc zakloněná děloha, roste to mimi jakoby dovnitř a tlačí to na střeva a koneč..k:slight_smile: no tak to teda asi zažívám, uuf
marhu a co sexík:slight_smile: už TO JDE??
14. kvě 2010 v 16:56  • Odpověz
Sophie teď máme "nucenou pauzu" jsem to dostala :sweat_smile: ty jo po takové době docela nezvyk...ikdyž je fakt,že to není takové to klasické krvácení,spíš větší špinění,krev jen občas pár kapek :wink: To je těma práškama-už zobu antiko pro kojící a nevýhoda je,že se může začít kdykoli špinit...prášky se totiž berou pořád,bez pauzy...
Jinak co se obávám z poslední "zkoušky",tak to asi jen tak lehce nepůjde,bojím se,že budu muse nakonec na to nastřihnutí :unamused:
14. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz
Tak to si natrénuješ porodní bolesti,když jde pak do tuhého,tak to tlačí dooooost na konečník :grinning:
14. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz
Auuu jsem napsala to slovo a hnedka mě tam cuklo :astonished:
14. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz
už mám vložené nové fotečky :slight_smile:
14. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz
Krásná miminečka... :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 17:13  • Odpověz
Ty jo já lítám jako šusperáda....teď jsem nastříkala záchod,nechám to působit a pak to vydrbu,vyleštila jsem zrkadlo v koupelně...a stíhám být i tady...jsem báječná,úžasná,kouzelná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je z nějaké pohádky :grinning:
14. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz
marhu: To dokážem jen my holky :slight_smile: to si toho teda stihla dost.... :wink:
14. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz
Sari to mě naučil Kuba, s ním musím být rychlík :grinning:

Kluci stále nikde :fearful: :fearful:
14. kvě 2010 v 17:36  • Odpověz
A JE TO TU!!!!! Dneska v poledne se v Plzni narodila Kach krásná HOLČIČKA Leontýnka!!!!!! :slight_smile: Váží 3,5 kila. Obě jsou v pořádku!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No a už jsem zase naměkko :sweat_smile:
14. kvě 2010 v 17:41  • Odpověz
Tak jsme si tiply dobře,že to bude holčička!!!

Kach mooooooooc gratulujeme a přejeme Leontýnce i celé rodince hooooodně zdravíčka a štěstíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 17:42  • Odpověz
Já sůůůůů taky naměkko!!! :cry:
14. kvě 2010 v 17:42  • Odpověz
Ha kluci jsou tu.... :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.