• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Tak papa půjdeme koupat,pak krmit a uspávat - to chci vidět,jak bude spát,když teď chrněl v kočárku :angry: :angry: ten taťka má nápady!!!
14. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz
holky ja sem taky nejak namekko,ted me taky psal tatik od kach.Tak kach moc velka gratulka at jste obe v poradku :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: tak a ted jeste bams a pak uz jedu jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a hned po me ty jaru :grinning:
14. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz
Baru, zase je to o kus blíž... :sweat_smile: mě vždycky tak zlehka zamrazí. Pořád jsem si říkala, času dooost....ještě musí porodit Yes, Kach, Bams, Baru...a jak postupně odpadávate, tak si uvědomuu, že už se to kvapem blíží a za chvilku bude řada už i na mě :grinning: Asi už se začnu bát.... :slight_smile:
14. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
Baru, máš strach?
14. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
jaru mam a jakej ale to jen proto ze vim do ceho jdu.
14. kvě 2010 v 17:52  • Odpověz
a fakt se tim netajim opravdu se bojim.je to blby ale je to tak
14. kvě 2010 v 17:53  • Odpověz
Baru neboj, druhý už vyklouzne samo!!! :slight_smile: jako po másle!
14. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz
no jaru budu ti to verit ale ja sem debil ja srovnavam to co bylo u lukase a pritom tohle fakt muze bejt pohoda.budem si to aspon tak myslet :grinning: :grinning: a jak ty????uz se taky trosicku bojis???
14. kvě 2010 v 17:56  • Odpověz
čoveče, ještě ani ne :slight_smile: ale to přijde.
Teď mě spíš v noci budí strachy, abysme mrňouse zvládli, abysme byli dobrý rodiče, aby mu nic nechybělo atd. Nad tim dokážu přemejšlet i hodinu :sweat_smile:
14. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz
tak tohle ja zatim neresim ale urco to taky prijde,hele vubec se neboj bud v klikdku to budes mit ok.
14. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz
ja si jen rikam az to poroste a on bude vysirat jako ze tohle a tohle a ja uz na to nejsem zvykla sem zvykla na to ze kdyz si chci lehnout tak jdu kdyz chcem nekam jet tak jedem ale ted to bude jiny na hodne let.ale to neva jsme to chteli tak co.jeste ze lukas je uz tak nejak velkej a nepotrebuje me za zadkem.ja treba obdivuju zensky co maj deti treba po dvou letech!!!to musi bejt mazec.
14. kvě 2010 v 18:05  • Odpověz
Kach, gratulujuuu a přeju moc, moc štěstíčka a zdravíčka :wink:
14. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
ahoj holky, jsem tu nachvilinku, musím naházet do počítače nejaké udaje t.j. od letna po dnešek udaje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kac gratuluji apreji hodne zdravíčka a štestíčka, už jse moc moc teším na nové fotečky miminka :sweat_smile:
Daduš je opet krásná, na spapaní :sweat_smile:
tak a ja letím, zatím papa a pekný večer všem :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
Krásný večer všem tady :slight_smile:
zase vám sem vlítnu jen na skok,abych mohla gratulovat :slight_smile: Tak Kach a Yes moc vám blahopřeji k holčičkám a hlavně zdravíčko pro vás všechny 4 holky :wink: Ať vás moc dlouho nedrží v porodkách,aby jsme brzy viděly vaše princezny!!!!!
Jinak všechny zdravím a přeji nej nej nej jak maminkám,tak snažilkám i čekatelkám. :wink:
14. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz
:grinning: jéééé leontýnka z at zijí duchové jé :slight_smile: teda já mám odhad....jen u sebe netuším
14. kvě 2010 ve 22:30  • Odpověz
Hezký víkend všem :dizzy_face:
15. kvě 2010 v 07:09  • Odpověz
Kach moc a moc gratuluju. další holčička. To je hezké. Teda to je nespravedlivý. Já měla první termín a u mě pořád nic. Pořád mě posílají domů. Já jsu z toho na nervy. :frowning2:
15. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz
bams ten 42tt zní dost hrozivě, už ji vyplivni prosímtě :slight_smile: prostě sex 5x po sobě to jistí :sweat_smile:
15. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
ahoj bams!!!!!no to si delas kozy!! :grinning: :grinning: :grinning: ja uz myslela ze to mas za sebou???proc te ty idioti nechavaj tak dlouho prenaset proboha
15. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz
taky nechápu...
15. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
No to taky nechápu, nebo spíš vím. Já mám totiž na kartičce napsané datum porodu 15. A při tom jsem byla na transferu o 2 dny dřív jak yes. Které to spočítali na 10. A já měla termín podle ult. 8. ale prostě tam doktor napsal 15. V pondělí se na to zeptám. Jdu do porodnice, tak uvidím, co mi řeknou.
15. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
Sophi ani ten sex nepomáhá. Dělali jsme to několikrát po sobě. Už je to z povinnosti, jak ze začátku :slight_smile: a furt nic. Zkouším všechno možný a pořád nic. Bylinky, koupel, sex, nevím co by mohlo pomoct
15. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
Bari věřím, že ještě porodíš dřív jak já. I když to bys mě fakt naštvala.
:slight_smile:
15. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
Ani nemůžu mít pořádně radost z Kach, protože jsem sama nervózní jak sviňa.
15. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
Bams, a co dlouhé procházky? :slight_smile: jo a na kurzu nám PA říkala, že máme masírovat bradavky :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz
Bradavky jsem masírovala a 10 km procházky taky nezabírají. A doktor mi říkal, že teď už mám raději odpočívat, kdyby náhodou, ať mám nějakou energii. Nevím, jaký čekání je horší, jestli na výsledky testů nebo na narození prdelky. Hlavně toho, aby byla v pohodě. Já mám dnes depku, asi bych ani neměla psát. Nebo vás tím nakazím. :frowning2:
15. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz
Holky jdu koukat na hokej. Sice prohráváme. Ale co už. Tak krásné sny. Pa snad zítra bude líp. Alespoň pro mě.
15. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz
bams ja neporodim driv neboj !!!to si myslim ze i jaru me predbehne :grinning: :grinning: ja budu urco prenaset :grinning: :grinning: ale doky kdyxby do me hrabnul tak urcite jedu,ja jak mam ten krouzek a ty stehy tak on do me nesaha jen ultr.ale treba kdyxz na konci si hrabne tak treba pomazu,no uvidime co bude.
15. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz
Baruuuu, hele dobrýýý...nechvátám...já si klidně počkám :slight_smile: ráda ti dám přednost :grinning:

Bams, tak ať je zejtra veselejc!!! :slight_smile: Se říká, že když si holčička dává na čas, že se ještě krášlí. Taky ty budeš mít tedy extra fešandu :slight_smile:

Teda dneska tam ten Mates dělá neskutečný alotrie. Mě tak bodá v podbřišku a v kříži, jak když mi tam někdo vráží kudlu :pensive: Kurňa to je bolest. Pacholek jeden, už neví, co by tam roupama dělal...:sweat_smile:
15. kvě 2010 ve 22:02  • Odpověz
Bams přeju ti ať to máš brzičko už za sebou a malou držíš v náručí :dizzy_face:
15. kvě 2010 ve 22:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.