• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Jaru a počkej co bude dělat až bude chtít ven :grinning: :grinning:
15. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz
Téééda já jsem škodolibá,co? :sweat_smile: :dizzy_face:
15. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz
No a já se jdu chystat do pelechu...mě zase bolí ona část,už mě to štve,půl dne jsem nemohla skoro vůbec ani chodit :frowning2:
15. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz
Hezké ránko nedělní :dizzy_face:
16. kvě 2010 ve 02:27  • Odpověz
Venku opět hnus...má to tak být prý do konce měsíce...to je vážně úžasný :angry:
Dneska jedeme po nákupech,já si chci koupit něco na sebe,mám nový riflíky tak ještě nějaké volnější vršky,asi nějaké tuničky,protože na kojení je to to nejlepší-teda i na schování špeků :grinning:
16. kvě 2010 v 07:19  • Odpověz
Včera jsme měli celodenní oslavování...bylo to super a těch dárečků všude!!! Kubíček dostal spoustu věciček a hraček od švagrovců-oni ho teď naživo viděli poprvé,protože měli malou dlouho nemocnou,teď nám to konečně vyšlo...
Byl to super den,byli jsme příjemně unavený.
Dneska bude jen nakupování a odpočinek,lednici máme narvanou,všude jsme něco vyfasovali :grinning:
16. kvě 2010 v 07:23  • Odpověz
Ahoooj ženy,
Marhu, nevěř meteorologům ani nos mezi očima. Dyť se neumí trefit ani na druhej den, natož na 14 dní dopředu. Minulej víkend tady mělo taky chcát, ještě v pátek večer to slibovali a přitom bylo oba dny azúro :slight_smile: Já jsem v klidu, brzy bude hezky!!!

Tak jste si ho včera pěkně užili, to je fajn! Člověk aspoň změní prostředí. My byli taky na návštěvě, u skoro-tchýně, která pro nás měla dárky k narozeninám. Škoda, že se neporadila. Nechci bejt nevděčná, ale tolik peněz to stálo a jsou to jen obří lapače prachu. Ty mi nesmí do bytu. Už takhle se sem sotva vejdeme :unamused:
Dneska jedeme ke kámošům, půjčí nám na mimi takovej ten proutěnej koš na kolečkách. Tak se těšim :slight_smile:

Jinak jsem se zase vůbec nevyspala. Už si připadám jak chodící mrtvola. Už nevim, jak si mam lehnout, aby mě ve spánku nebolelo břicho a v kříži, křeče jako při MS. Celou noc, furt. Bolí to jako prase. Teda, to nechci vidět ten porod...... :sweat_smile:
16. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz
Holky moc děkuji za podporu. Říkala jsem, že už doma sedět a čekat nebudu. Jedeme dnes do kina. Abych myslela i na něco jiného. Už se i těším. :dizzy_face:
16. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz
ahoj holky moje,bams tak si to uzij v kine a aspon se odreagujes. :wink: Jarunko tyhle bolesti co popisujes to je takovy jen pohlazeni :grinning: :grinning: bude hur ale jen malilinko :grinning: :grinning: :grinning: a jinak ja mela dnes vybornej obed.mela sem silenou chut na stouchany brambory a kefir a k tomu jsme meli vynikajici maso se sosikem.mnam
16. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
Baru, pohlazení???? o ou...hele nestraš, nebo už se fakt začnu bát! :slight_smile: ona taková ta sladká nevědomost je fajn, aspoň je člověk do poslední chvíle tak nějak v klidu.... :grinning:

Hele, s těma chutěma...v pátek v osm večer jsem dostala šílenou, ale fakt šílenou chuť na tradiční, vánoční, bramborovej salát. Tak jsme museli chtě-nechtě na pozdní nákup, no a v deset večer už jsem ho do sebe tláskala, až se mi dělaly boule za ušima. Taková dobrota to byla :dizzy_face: Nechápu, proč ho děláme jen jednou ročně :sweat_smile:

Hele Baru, a ty spíš v pohodě? podkládáš se polštářema? dneska je asi vytáhnu, třeba se mi trochu uleví.....
16. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz
no ženyyy, koukám, jak flákáte ty fotoblogy. Šup sup, koukejte to napravit! :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz
jaru ja uz nespim dlouho tak ja uz si zvykla.me strasne bolej kycle takze se porad stacim z jedny strany na druhou.na zadech to nejde taky to me bolej dole uz jak prase,takze to je spani k nicemu uz dyl.
16. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
a to curani to je taky peklo .3krat v noci na zachode,sem si zrovna dnes rikala ze si dam belik k posteli :grinning: :grinning: protoze to vztavani je des
16. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz
jo jaru ta nevedomost je u prvorodicek to nej nej :wink: :wink: to sem si taky rikala u prvniho jezisi to boli to uz je asi to nejvic co je a ono ejhle nebylo takze nemas paru kam az se to posune a to je na tom to nej :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
ALE JARU TO PREZIJES NEBOJ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz
autor
ahoj drbalky, :dizzy_face:
kach velka gratulka, vybrali jste krasny jmeno :dizzy_face: :dizzy_face:
tak ještě bams, koukej to už vyprdnout, ty tvoje tt mě nahaněj hruzu :grinning:
panečku to bude mít Kubíček vyběr, tolik bab tady :grinning:
16. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz
cauky devcata,tak jak bylo v nedeli???my byli v hk na nakupech a zas jsme utratili tooooolik penez :frowning2: to by clovek brecel.ale zas jsme koupili dva obrazy a lustr.
16. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz
ahoj holky koukám po víkendu,
kach taky moc gratuluju k holčičce, krásné jméno a určitě vám bude dělat jen radost...
bams, už jim něco řekni, nevím,ajk dlouho se může přenášet,ale toto už se mi zdá moc... snad už se brzy dočkáš, musí to už být otravné a nepříjemné...
moje ségra u prvního přenášela skoro týden a nakonec zjsitili že malý má zkaženou plodovku a tak pak hned valila, sice porod i tak trval asi 19 hodin,ale zvládli to....
jaru a bar vy máte ještě chvíli času,tak ať bams ještě nepředběhnete...
to počasí už mě vážně sere, stavíme měsíc tu provozovnu,rekonstruujeme a je to opruz,v takovém počasí se teď nedá nic dělat, tak se to zdržuje, zbytečně,materiál i zedníky máme.... snad už bude líp....
včera jsem byla v práci od 19.30-5.30 a tak jsem dnes jen odpočívala, spala a lenošila,abych mimi nějak neublížila... měla jsem jet s rodinou přítelou kouknout do Brna na jeho sestřenici, má malou holčičku 3 týdenní,koupila jsem jí i dárek včera,ale nějak jsem to nezvládala,tak příště nebo až přijedou oni... kdybych jela,byla bych už úplně ko a to nechci...
zítra mám nějaké vyřizování,ale budu se snažit většinu dne ještě odpočívat a víc práce udělám pak ve středu a vúterý...
už se nemůžu dočkat utz příští pondělí, mám stále 1,5kg nahoře a břicho mi od minulého týdne nevyrostlo,tak snad je vše ok...
přeji všem krásný večer a zítra ahoj.
d.
16. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz
dobre rano vsem,u nas je zas hnus pocasi to uz je fakt na nasrani tohle.a prej ma takhle krasne bejt az do konce kvetna :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. kvě 2010 v 07:09  • Odpověz
ááále hovnajs Baru, nebude :_) Oni nějakou přdpověď musí vydat, aby měli novináři co šířit dál. To vim, ne :wink:
Jenže ti novináři už v článcích nedodají, že pravděpodobnost že to vyjde, je jen pár procent :grinning: Navíc, zrovna večer jsem zaslechla na ČT, že od čtvrtka se má výrazně oteplovat a víkend by měl bejt fajn. Tak si vyber :wink: ;-D

A copak dneska všechny chystáte? Já za chvíli mizim. Jdu k zubařce, se děsně těšim, fakt.
Jinak hlásim, že noční obložení polštářema docela pomohlo a spalo se mi mnooohem líp :dizzy_face: Když tedy nepočítám, že jsem 3x za noc vstávala na čurání :zipper_mouth:
17. kvě 2010 v 08:05  • Odpověz
Ahojky všem...tak jsem dorazila od dokyho,venku je opět hnusná zima,fujavec :angry:
17. kvě 2010 v 08:09  • Odpověz
Jdu snídat,přelouskat si vás a budu odbíhat k raubířkovi,protože si v postýlce brouká a nechce spinkat a každou chvíli se určo začne dožadovat mamči :grinning:
17. kvě 2010 v 08:09  • Odpověz
Jaru meteorologům nevěřím,ale vidím sama jaké je počasí,myslím,že květen bude takovýhle :angry:

Víkend se nám opravdu vydařil...na chaloupce u mých rodičů ještě svítilo sluníčko po poledni,takže Kubík venku v kočáře prospal přes tři hodiny :grinning: Pak jsme byli na chaloupce u druhých rodičů a to už bylo hnusně,zima,takže jsme zalezli do teplíčka :grinning:
Sice nás tam bylo jako Hujerovců...do toho dvě ukřičený děti,takže o zábavu prostě postaráno,jen rodičů pejsan nám dělá starosti. Je to hnusný,ale už jsem mamče řekla,ať se nezlobí,ale že jí Kubíka prostě dávat k nim na nějaké hlídání asi nebudu,že psovi nevěřím a bojím se,třeba mu křivdím,ale vážně se bojím. Ona je z něj sama nešťastná,lituje,že si ho nakonec brali,ale v té bolesti po ztrátě milovaného pejsana to bylo nejlepší řešení,jak trochu tu bolest zmírnit.
17. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
Jaru,tak ty už nevíš jak si lehnout jo?? :grinning: :grinning: bude hůř :grinning: :grinning: Néé nechci být nějaká škodolibá,ale je to tak :dizzy_face: Však uvidíš,že to všechno to stálo :dizzy_face: No a za pár si to zopákneš s tou princezničkou :slight_smile:
17. kvě 2010 v 08:17  • Odpověz
Nebude takovej a už jsem řekla! :grinning: uvidíš....
Marhu, jakou princezničkou? :pensive: my prosím čekáme princátko :sweat_smile:
17. kvě 2010 v 08:19  • Odpověz
Dobře,budu ti to věřit,ale běda jak nebude!! Ikdyž ono možná bude krásně u vás,tak přijedu k vám :grinning:
Teď čekáte princátko,ale princeznička bude jako druhá,no ne?? :dizzy_face:
17. kvě 2010 v 08:21  • Odpověz
Fotoblogy flákáte všechny-Jaru i ty!!! Pořád načuhuju,chci vidět nová bříška a nic :angry:
Polepšete se!! Všechny!!!
17. kvě 2010 v 08:21  • Odpověz
Dad nojo Kubíček si může vybírat :grinning: :grinning: A já mu mohu být klidná,že znám případnou budoucí tchýňku :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz
Vy vstáváte na čůrání 3x?? Já vstávala třeba 5x :angry: No to ještě přijde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz
Já teď naložila pračku,konečně snídám a trochu poklidím...Odpolko mi dorazí kamarádka-býv.kolegyňka,tak půjdeme ven kočárkovat,protože tady budou chlapi montovat satelit,tak tu bude kravál,až to budou vrtat...
17. kvě 2010 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.