• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
jooo, Marhu, kdyby ta holčička šla takhle naplánovat :slight_smile: Přítel říká, že budeme mít zase určitě kluka :grinning: Leda, že bych si místo toho osmibuněčnýho (to bude určo ten kluk), šoupla jen to šestibuněčný (to by mohla bejt holka :grinning: )

Já bych ráda něco dodala do fotoblogu, ale nic nového nemám :pensive: až se mrňous narodí tak vás budu zásobovat, až vám to bude protivný :grinning:
17. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz
Protivný? Nikdy!! Já se budu kochat ráááááááda :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz
Já si taky plánuju holčičku,tak jsem zvědavá :grinning: :grinning: No už teď jsou na mě doma tři chlapi,při čtyřech bych šla asi k našim na půdu s provazem,vždyť by mě utýrali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 08:33  • Odpověz
dobré ránko vespolek :slight_smile:
17. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz
Sophie krásné ránko :dizzy_face:
17. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz
Ahoooj Sophie, přicházíš a já zrovna odcházím k zubákovi... :unamused: jakpak se daří? :slight_smile:
17. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz
ahoj ahoooj, dobře se daří, ve středu mažu na screening, tak trochu nervíkuju aby bylo vše ok...ještě semtam zašpiním, tak 1x denně, když víc chodím, ale snad to nic nebude...

tak hodně štěstí u zubaře :confused:
17. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
jo a koupila jsem si tu na bazarku nové těhu džíny next za 500 tak mam radooost...už se na ně těším....v krámech je to dost bída a tyhle se mi fakt líbí
17. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak se máte?? To počasí už mě pěkně s.r. ! Ale zase si na druhou stranu říkám, že tak je protože mě to nenutí ven, a aspoň odpočívám, protože jsem pořád nemocná :frowning2: :angry: !
Sophi držím moc palečky ať je vše ve středu v pořádku, a já věřím, že anoooooo! :wink:
Jaru držím moooc palce ať tě u zubaře moooc netráápííí, a ať je chrup v pořádku! :slight_smile:

A holky Marhu a Bar držte se to je strašnéé co Vás doprovázíí! Už by taky mohl být klidd! To je samé trápení. :confounded:

Jinak gratuluji k miminku, přeji hodně zdravíčka, a ať se mají čile k světu! A maminky ať jsou taky v pořádku!
17. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz
Marti jsem na icq
Květa
17. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz
Ahojky,
jsem zpět. Nic mi nevrtala...hurááá!!! Taky jsem se s ní i doluvila, že k ní bude chodit i Matýsek. Prej máme zajít už v 1.roce :confused: Má bohatý zkušenosti právě s děckama. Je to totiž školní zubařka, já k ní chodim už od pátý třídy :grinning: Kurňa, taky bych mohla dostat za věrnost aspoň bonbon :grinning:

Marhu, abys neřekla, flákla jsem do fotoalba novej břuch :slight_smile: aspoň něco...tak a teď vy ostatní! :grinning: já čekáááám :grinning:
17. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz
CAU DIVKY,TAK JSEM DORAZILA OD ADVOKATA A UZ JSME MAJITELKA BYTU 1+1 ZA 36 TISIC!!!DOBRY NE :grinning: :grinning: a jinak cesta silena byla u hk bouracka ale nejaka obr.protoze byli zacpy az v pr.....!!!takze jsme jeli krokem,a ja blb si koupila u obi langoše a ted me je nejak ble divne.
17. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz
paráda!!! :grinning: gratuluju pani domácí :grinning:
17. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz
:angry: Od dob, co mám břuch, nechutně stoupl počet triček na praní. Všechno co mi upadne od huby, už nedopadne na zem, ale skončí na břiše. Za chvíli tam budu mít celej dnešní jídelníček :grinning:
17. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz
no dekuju dekuju,ja to pak dam jednomu z tech dvou grazliku.ale spis lukasovi vis ja to mam v hlave tak treba blbe ale mam,ze Tomik tatu mit bude a tak ten mu urco do zivota neco da ale luk fotra debila nezazil tak to bude mit ode me ale zas kamil je na nej strasne hodnej to nemuzu rict kriviho slova to bych snim ani nebyla kdyby ho nemel rad ,sam od sebe mu zalozil sporko a ted nedavno jeste lisku a nemusel by ale vite jak to je ,tomik je jeho a luk ne tak preci jen radsi si to schovam pro lukase.
17. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz
no ja si jdu lehnout me je fakt hnusne po tom langosi ,me asi nesednul.
17. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz
dej si mlíko, to ti žaludek zklidní. Nebo trošku coly :slight_smile: ale trochu, néé že tam Tomáškovi vyklopíš celej půllitr :grinning:
17. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
tak sem se stoho vyspala,jaru napila sem se trochu toho mlika a dobry dik za tip. :wink: sem zas zrala jako kdybych nikdy langose nemela tak to mam za to.ale uz je to dobry.
17. kvě 2010 v 16:32  • Odpověz
holky prosímvás kdy se tak chodí nejlíp na ten 3d, 4d UTZ?
17. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz
Jaru pěkný fotečky,komentíky už tam máš :dizzy_face:
No s těma hadříkama to jsem měla stejný...já se třeba třikrát denně převlíkala a největší radost měl manža,protože nemusel po mě moc luxovat a něco sbírat :grinning:

Baru to je dobře,jen to nech Lukymu :wink: Sakriš a já nemám holčičku,aby měla movitího ženicha :frowning2: chjo
Langoše bych si taky dala,ale Kuba by asi lítal,co?? :grinning: Úplně slintám...
17. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz
Sophie myslím,že tak ten 25,26tt je dobrý na koukání...
17. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz
Tak já zase mizím,dneska mě ta prdelina zase bere :frowning2:
17. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz
sophi ja byla myslim v tom 28 tydnu a doktor me rikal ze to je tak od toho 26 az 29 nejlepsi proc to nevim,ten 30tyden prej uz to moc kvalita neni proc to zas nevim :grinning: :grinning: pisu jen co me rikal ten chlapik co me ho delal.
17. kvě 2010 v 17:16  • Odpověz
marhu langos byl sice dobrej ale ten zaludek to dnes nejak asi nemohl zkousnout fuj az sem se ted oklepala.
17. kvě 2010 v 17:17  • Odpověz
Zase načuhuju....mě ta prdelina pak asi upadne :grinning: Kubula spí ve velké posteli jako paša-na boku,zakloněnou hlavu,otevřenou pusu...to budu ten polštář mít teda oslintěný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zase spí a je klid...v postýlce by být nechtěl,on ji prostě nemá rád :frowning2: Nojo se mu ale nedivím,taky bych se nechtěla dívat přes mříže :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 17:28  • Odpověz
Stejně bych si toho langoše prostě dala,chjo,až budu moct,tak všechno splácám dohromady :grinning:
17. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz
A zítra si zajedu koupit nějaký zákuseček a hotovo!!! Třeba indoše,toho já teď tůze ráda mňam....mno a už zase slintoším :grinning:
17. kvě 2010 v 17:32  • Odpověz
Ahoj holky moc vás po delší době zdravím!!!!!! marhu,bara a ostatní :wink:
Píšu že jsem se dala znova do boje a zítra mě čeká embryotransfer :wink:
17. kvě 2010 v 17:34  • Odpověz
A hlavně že jsem váš našla máte novu témičku :slight_smile:
17. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz
Tak snad do ní budu taky patřit :sweat_smile: bara už bude rodit a já furt bojuju :confounded:
17. kvě 2010 v 17:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.