• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
jééé, já bych si taky dala langoše :dizzy_face: A já si dááááám, hned zejtra!!!! Jako odměnu za první monitor :slight_smile:
No a od gyne míříme do Krumlova už do porodky!......ale jen na předpříjem :wink: (prej je lepší se zastavit už teď, aby mě s vyplňováním lejster netrápili pak při kontrakcích :grinning: )
17. kvě 2010 v 17:37  • Odpověz
ahoj prdulko,no neke!!no tak to ja tim moc moc drzim palce aby ti to vyslo,no to neva ja se sice chystam na porod ale az bude Tomikovi rok teda skoro tak pomazes do porodky ty!!!!!!uvidis ze tentokrat to dopadne.
17. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
holky dejte pokoj s langosem uz ho nechci hajzla ani videt :grinning: :grinning: :cry:
17. kvě 2010 v 17:52  • Odpověz
dala jsem tam foto synovce,holky ten me minulej tyden sezral nervi :grinning: on je abnormalne zivej ale to je na nem uz videt. :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz
nááázdáááár prdulíno :slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2010 v 18:07  • Odpověz
bara ten je od pohledu divokej :sweat_smile:
17. kvě 2010 v 18:07  • Odpověz
no sophi to je to je a to kdybys ho jednou zazila na zivo,ti rikam ze od nich odjizdim vyzdimana jak citron.co on dokaze vymyslet za pic.....!!!to rozum zustava stat.az se kamil naji tak me vyfoti bricho a ja ho sem dam a vy me reknete jestli me klesa!!!pac me prijde ze joo
17. kvě 2010 v 18:09  • Odpověz
Ahoj Sophi ty už si svůj boj taky vyhrála :wink: :wink: :wink: :wink: drž se!!!!!!
17. kvě 2010 v 18:16  • Odpověz
prdule držím ti moc palce!!!koukej se tu semtam stavit, i ginak už se ozvala, se vracíte :grinning:
17. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz
Holky děkuju :wink: Sophi neboj já na vás jukám každý den,akorát sem už nepíšu :unamused: ale doufám že začnu :wink:
Holky jen se zeptám, šly jste hned na neschopenku????
17. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz
prdule ja sla na neschopenku hned po transferu!!!davam tam tu fotku bricha alukase jak dostali medaili :wink:
17. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz
mate je tam
17. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
tak kde vsichni jste??????????????????????????????????????????????????????????
17. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
Prdule ahoooooooooj jééééééééééé budeme moooooooooc držet pěsti,co nosí štěstí :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
17. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz
Všem hezký večer :dizzy_face:

Bara no to je už pěkný pupíno :dizzy_face: :grinning:
17. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz
ahoj všem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak se hlásim. Už mi přišli výsledky z genetiky a vše je o. k. :slight_smile: Teď jenom výsledky z hematologie a jsme hotoví, teda já jsem už z toho všeho hotová už dávno :grinning:

jinak prdule, vítej zpátky a přeju uhnízdění miminek. Kolik si jich necháš zavést?
17. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz
autor
hojda :dizzy_face:
bara kde maš foto :confused: že by zas adminy řadily :sweat_smile:
gin no super, hema bude taky určo OK :dizzy_face:
prdule no to bys měla zase začít psat, pže až to tady holky vprdnou tak tu bude trošku mrtvo :sweat_smile: beru to podle sebe, nějak nemam furt čas tady pobejt delší chvíli :sweat_smile:
17. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz
autor
ne vprdnou ale vyprdnou :grinning:
17. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz
autor
bara maš už teda pěknej nacíček :dizzy_face:
17. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz
to jo, Baru předběhla i mě, velrybu :grinning:
17. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz
holky, čim větší břicho, tim větší komfort pro mimča :grinning:
17. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz
autor
jaru všechny jsme byly velryby :grinning: dnešní foto, byla nabalena jak v zimě :angry:
17. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz
autor
to jo, ta naš pipka tam měla hooodně místa :grinning:
17. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz
ja vam psala ze sem jak velbloud uz a vy jste evidentne neverili :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz
dad, je nádhernááá, nechceš mi jí pučit? :wink:
17. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz
góóóóóóóóóĺllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz
autor
gin klidně, aspon bych si pořadně doma uklidila :grinning:
17. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz
tak jo, kdy a kde? :grinning: neřikej dvakrát
17. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
autor
:grinning: ted si ani neumím vybavit kde jsou Klatovy :grinning: :grinning: no jo těhu demence pokračuje :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz
tak ahoj holky, píšu pozde a uplne hotová, problémy ve firme, a ani u dr. to nebylo oki, teda ne s mimi ale vyšetrení. má dr byla prekvapená že NT mi budou delat v *Gynfivu a ne ona, a prý at i oni mi vemou BHcg a Pappa krev(co podotýkám mnela delat ona) tak ted jsem cela hotová, zítra volám na kliniku co a jak bude nebo má být, jestli mi to udelaj komplett oni nebo to u nich mám zrušit aríct si o to s prosíkem u me dr. holky ja jsem z toho hotová, mne si pohazujou jak brambor.ja nevím a tak vám zítra dám vedet co jsem porídila. zatím pa, jdu vyležet všechny ty stresy.
dadus, i já ji chci pujčit, je nádherná :sweat_smile:
baru, krásný domeček má Tomášek :sweat_smile:
marhu hodím foto až budu mít neco nového, vlastne okrem bricha ktere roste nemám nic :frowning2:
tak já jdu do pelechu, dobrou noc a krásne sny všem, papa
17. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.