• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
autor
:grinning: no moni však po suchy jsem měla ten problem s pletí :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz
dad, presne na to jsem myslela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz
hele dad nevymyšlej tak dáme takovou co jsi nemnela a hotovo :grinning: :grinning: :grinning:
autor
gin to ne, bylo by tě škoda :dizzy_face: tak ja ti to pošlu na dalku :dizzy_face: příjímaš? :grinning:
autor
ne moni , hele radši dame ty bublinky :grinning:
17. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz
dad, já vim, ale co s tim udělat, to fakt nevim :angry:
17. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz
dad, uděláme výměnej obchod, ale jenom nachvíli kvůli tomu otěhotnění, pak ti to vrátim i s úrokama :grinning:
17. kvě 2010 ve 22:23  • Odpověz
gin, maš tady nás, pošleme ti na dálku optimizmus, si ješte mladounka, koukni na mne, 40 na krku a jenom ted tehu, ale jsem vdečná a moc že i když pozde tak preci, čekat se oplatilo :sweat_smile:
autor
gin ja bych poslouchala doktory :dizzy_face:
autor
no ne ne gin žadny vracení nebude :grinning:
17. kvě 2010 ve 22:24  • Odpověz
tak já se loučim, je po hokeji a manža už kouká nějak hladově. Tak zase někdy papa :wink: :wink:
17. kvě 2010 ve 22:24  • Odpověz
holky, dáme masáže, pro gin s tehu energii, da relaxační a ty bublinky když po nich tak touží(fouknu do bublifuku), a já si dám relax tehu masaž, :grinning: to je program co?
17. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz
tak si to užijte, a budte lepší jak hokejisti, více golu do branek :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz
da=dad, sorry
17. kvě 2010 ve 22:26  • Odpověz
tak a mm je také doma tak se loučím i já a preji vám dobrou noc a pekné sníčky, a dad porozmýšlej nad mým návrhem :wink:
17. kvě 2010 ve 22:27  • Odpověz
autor
jsem si jen odskočila dat sosnout nikče, pže ji něco vzbudilo a vy už jste mi zmizely :grinning: tak papa a hezky se věnujte manžílkum :dizzy_face: my mame tatku v praci :cry:
17. kvě 2010 ve 22:34  • Odpověz
autor
dobrou :sweat_smile:
17. kvě 2010 ve 23:29  • Odpověz
ježiš :slight_smile: Koukla jsem na fotku a okamžitě jsem si musela taky zívnout!!! Hrozně nakažlivý :grinning:
tak dobrooou, taky jdu chrnět. Ráno vstávám.... :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 23:35  • Odpověz
dobre ranko vsem.tak hlasim ze asi ode dneska zacnu jist prasky na spani :grinning: ale to asi nemuzu ze!!!!!a mezi nozky me dnes kamil soupne nakou hadicku ne svou :grinning: :grinning: :grinning: ale nejakou a bude me odtejkat moc pri spanku,neni mozny bejt 5 krat na zachode kvuli 3 kapickam. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
18. kvě 2010 v 07:18  • Odpověz
a jinak nemate nekdo info o bams??????ale ja myslim ze uz to snad ma proboha za sebou ne!!!moc uz bych ji to prala.
18. kvě 2010 v 07:19  • Odpověz
a tobe prdulko na dnesni den moc na tebe myslim a drzim vse co se da a mam.at uz ti to vyjde :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: a ono vyjde :wink: :wink: :wink:
18. kvě 2010 v 07:20  • Odpověz
holky potrebuju poradit,podivejte se me na foto kde mam nachystany veci do porodky pro tomika ,muzu to mit neni to blby???nebo mam nachystat neco jinyho???
18. kvě 2010 v 07:22  • Odpověz
AHoj holky, jsem tu jen na skok popřát hezký den, dneska je mě dobře a tak jdu do města :slight_smile: musím toho využit....
Bara: Ty věcičky sou fakt luxusní... moc moc pěkný,.... taky se těším, budu to mý ve dvojitým provedení :slight_smile: :grinning:
18. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz
oprava: budu to mít ve dvojitým ......
18. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz
ahoj nsari,jo libej???je tak to jsem rada,ja tady porad cumim do skrine jestli to nemam vymenit za neco jinyho :wink:
18. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem od rána telefonovala s dr. a dohodli jsme se na tom, že abych teda jela do tý Bratislavy na to NT, a pak že vše ostatní at odmítnu, že ona to už udelá, prece jenom to cestování není dobre ani pro mne ani pro mimi, a mm neni vždy doma, tak bych musela jezdit sama(na autobusy nejsem, mám z nich divný pocit) :stuck_out_tongue_closed_eyes:takže jsem takhle porídila
baru krásný oblečeníčko,Tomášek bude frajírek :sweat_smile:
sari, tak opatrne a neco peknýho porid pro mimi a pro sebe :wink:
18. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz
aho holky...bara, to je do porodky hezký...mě už napadalo, co vše budu potřebovat na konec listopadu proboha, to bude muset být jak sněhulák...já to nemám nastudovaný, ty vrstvy pro mimino :slight_smile:co se jim vše dává v zimě holky? pod tu kosmonautskou kombinézu? :grinning:
18. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz
ahoj sophi,lukas mel v listopadu na sobe kosilku,dupacky ,teplej upletenej svetrik ,dve cepicky a teplou konbinezu,tenkrat uz byla velka zima a samozrejme rukavice.ale to byl zabalenej jeste v zavinovacce.ale ted uz je to zas jiny ale obleceni se myslim nemeni. :slight_smile:
18. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
jo holky sem se chtela zeptat,vy davate detem ty plinky kvuli tem nozickam aby meli od sebe?????me mama sehnala od ortopeda takovou podlozku a je to misto tech plinek uz.je vyztuzena a prijde me lepsi nez ty pliny no nevim.
18. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahoooj ženy :slight_smile:
Baru, věcičky jsou super! já teda ještě nevim, v čem mrňouse odvezem. Těžko říct, jaký bude počásko :slight_smile: mu sbalit něco lehkýho a pak tam bude hnusně jako je teď. ....

Sopjie, já ti bohužel neporadim, protože sama v tomhle docela tápu :confused:

Jinak jsem dneska byla poprvé na monitoru. Vše je v pořádku :slight_smile: Nebyla jsem z toho nějak odvařená, páč tlukot srdíčka už znám z toho přístroječku Angel sounds :grinning: A stěry na streptokoka jsou negativnííí!!!!!! :slight_smile:
Jediný, co mě překvapilo bylo, že za tejden jsem přibrala 1,5 kila!!! :confused: :confused: :confused: To je mazec. Podle dr. to je normální, ale mě to přijde hustý. Pravda, mám poslední dny větší hlad, ale že hned naberu tolik? :sweat_smile:

A už jsem zaregistrovaná v porodnici! :slight_smile:
18. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.