• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Ahojky všem...dorazila jsem z venku a půjdu nakrmit miláčky a pak na chvíli k vám až se mi podaří Kubulínka uspat.
Snad tu někdo budete,potřebuji se zase odreagovat :dizzy_face:
18. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz
Jaru normální to je ke konci takhle přibrat,takže buď v klídku!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
18. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz
HURÁÁÁÁÁ, JE TO DOMAAA!!!!
Matky, které jsou doma s dětmi, budou od 1. června dostávat vyšší mateřskou. Rozhodli o tom v úterý poslanci, kteří přehlasovali veto prezidenta k novele zákona o nemocenském pojištění. Současně bude všem matkám doplacen rozdíl mezi nižší a vyšší dávkou za předešlé měsíce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz
No jo Marhu, ale za pouhej tejden? :sweat_smile: :grinning: to je trochu hukot :grinning:
18. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz
Copa se děje Marhu, že potřebuješ odreagovat? :confused:
18. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz
jaru teprve zaregistrovaná? v praze se musí do 14tt :sweat_smile:
18. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz
To víš Sophie, tady jsme na vsi :- Možná že v Budějcích to je taky tak, ale Krumlov je malinkatá porodnice s maximálně 2 porody denně, a někdy ani to ne...takže tam nával nehrozí :grinning:
18. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz
jee to musí být hezký...ve slaném je taky taková, ale tady bych nerodila ani zanic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
jaru a jak jsi to vymyslela s tím "balonkem" :slight_smile: koupíš? já bych se toho bála...ted uvažuju o angelsounds :wink:
18. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
pročpak? :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj děvčátka :slight_smile:
Sophi dočetla jsem se,že zítra vyrážíš do Motola?Tak hlavně ať to dobře dopadne,ale ty už jsi si všechnu smůlu vybrala,tak teď to bude OK.V kolik hodin tam máš být?Je tam strašný problém s parkováním,jestli pojedete autem,tak ať jste tam o něco dřív,kolikrát tam jezdím třeba půl hodiny,než někdo odjede a zaparkuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: A kam jdeš přímo?Na Gynekologii 5 patro uzel D?
18. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz
evi já nevím, musím se nejdřív podívat, ty tam chodíš? já tam nikdy nebyla, tak budu asi bloudit :slight_smile: no pojedeme určitě dřív...ty tam chodíš?
18. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz
Sophie, asi se na balonek vyprdnu.....a holt se nechám střihnout.
Anglesounds je fajn věcička, mě moc pomohla. Vždycky když jsem si nebyla jistá, tak mě uklidnila, že malej žije :slight_smile: Doporučuju!
18. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz
mě jen řekli v CARu, že na screening tam, ale kam přesně to ne...ale na netu na strankach motola to myslím je, někde na gynekologii, tak asi tam co říkáš
18. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz
jaru nebudeš angelsounds prodávat? :sweat_smile:
holky vy se musite registrovat v porodnici????tyjo tak to u nas neni a ja se ptala dokyho jestli tam musim jet nebo nee a nemusim,jedu do stejny porodky jako z lukasem a taky sem se neregistrovala,proste tam spadam a tecka.
jo bara v praze je o porodnice boj
18. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
třeba v tom motole píší na svých stránkách registrovat ve 14tt
18. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
no jo ty jsi prazanda jaaaaaaaaaaaaaaaa zapomela ,ja jsem z visky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz
tak u nas prijedes a mazes na sal a pokud nahodou by nemeli volno tak te prevezou jinam.
18. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz
slunicka moje jdu papat
18. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz
Sophie, zatím nebuduuu :slight_smile: až po druhém prckovi :dizzy_face:

Baru, u nás to ani nebyla registrace jako taková. Šlo jenom o předpříjem, aby mě netrápili vyplňováním dotazníku o nemocech, vzdělání atd. při kontrakcích, kdy toho mají nastávající maminky plné zuby už tak :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz
já jdu taky dlabat :slight_smile: nechte si čvachtat!
18. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz
Sophi jojo chodím do Motola,zatím ale přímo do Centra reprodukční medicíny,což je ve 3.patře,ale myslím,že na tyhle vyšetření se chodí do toho 5 patra.Je to tam trochu bludiště,ale určitě to najdete....v centru máme vyvěšeno registrovat od 12tt...je to síla!!!
18. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz
Já mam takovou radost z tý mateřský!!! :slight_smile: :slight_smile:

Ale teď už fakt jdu!

Už tu nejsem.....

fakt ne :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz
a evi jak jsi tam spokojena? taky tam chceš rodit?
18. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz
no jo jaru tak to jooo :slight_smile: já už dlabu rajskou od maminky :grinning:
18. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz
jaru neraduj se budou volby a všecko bude zase jinak :sweat_smile:
18. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz
bara já nejsem pražanda, já jsem z maloměsta Slaný :grinning: a jinak holka z vesnice :grinning:
18. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz
Sophi určitě tam budu rodit,taky to máme nejblíž a nemusíme se nikde crcat přes Prahu...a spokojená jsem maximálně,vždyť jsem těhotná :grinning: :grinning: Taky to tam je někdy jak na běžícím pásu,ale to asi všude....teda možná soukromý centra jsou jiný,ale zase po finanční stránce myslím pohoda....IVF nás vyšlo na 7500,- a za Ket jsme platili 2500,-což si myslím,je paráda :slight_smile:
Já mám zkušenosti u Apoli,když jsem tam byla na rizikovým a už bych tam nepáchla....no a někdo si to nemůže vynachválit,záleží co tam zažiješ :cry:
Tak na zítra držím palce,já jedu taky zítra na UTZ,třeba na sebe někde narazíme :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.