• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
to se dava pryc az u sameho porodu a vlastne tim padem si myslim ze se uvolnej ty stehy takze by mohl lip vyplout,teda si to aspon rikam. :wink:
18. kvě 2010 ve 14:35  • Odpověz
ja sem si taky myslela ze tam soupnu knizky co jinyho ze!!!
18. kvě 2010 ve 14:35  • Odpověz
haha na kluky???tomu to uz leze z oci ze to bude grazlik a chudaci devcata. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz
Aha moje mamča kroužek u mě taky měla,jí ho pak vyndávaly ale dopředu,no a nakonec rodila stejně na vyvolání :grinning:

Jj knížky to jistí :grinning:

Že jo viď? Ale já mu dám holky!!! Už sháním nějakou brokovnici,nebo nejlépe tarasnici!!! Je jen můj!!!
18. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz
Tak to asi chudák bude po mamince grázlík,protože taťka byl na kluka až moc hodný :grinning: :grinning: Za to maminka :sweat_smile: :fearful: :zipper_mouth:
18. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz
ja si teda myslim ze se te za par let ptam nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo ji ho vyndali???no vidis a me rekl ze to tahat nebudou az pri samem porodu ze se pak zenska lepe otvira,tak ja nevim no me je to fuk hlavne at ho tam nenechaj.
18. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz
Ahoooj holky :wink:
tak se hlásím :slight_smile: mám v bříšku dva bobky tak doufám že budou bojovat :wink: :wink:
Bara díky :grinning:
18. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz
hele ja byla taky peknej exot a jen potichu doufam ze lukas ani tomik ani z polovviny nebude delat co co ja.protoze kuprikladu ty sexualni orgie co mam za sebou tak to je mazec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz
prdule jezisi no to ja ti drzim moc palce,uz at je 12 den at vime a vidime :wink: :wink: :wink: :wink:
18. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz
Baru no taky si říkám at není tak moc po mě :slight_smile:
Jo tak ta taky máš za sebou orgie :grinning: :grinning: já bych na něco ráda i zapomněla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz
hele co muze bejt s tou bams,???mate na ni nektera tel????
Prdulko držíme co se dá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No šak pávě to zas nebude vůbec utíkat!!!!! ale budu chodit do práce tak snad to uteče!!!!!!
Marhu díky :wink:
18. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz
Jdu krmit :grinning:
marhu ,tak ja na to radsi zapomela ale ted se me to vratilo a uplne se cervenam co sem byla za exota,no ale omluva je snad mladi. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
prdule proc jdes do prace???a kdy ???ne snad uz zitra
18. kvě 2010 ve 14:47  • Odpověz
Jarmilko kde jsi???????musime nekomu dat tel.cisla pac uz pojedem my!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz
i kdyz ja vam to muzu napsat z porodky,v nachode na porodce na chodbe je internet. :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz
Baruuu tadyyyy, zrovna se krmíííím :grinning:
Já nikam nejedu a basta fidli! :grinning:
No nechcu aby se v tom někdo štoural :unamused: :unamused: znáte ta debilní kecy.......tak snad to přežiju...asi řeknu že mě bolí záda a budu se hooodně šetřit...a na neschopence je to fakt hrozný čekání!!!!!!
no ja nevim prdule ale na keci by ses mela vykaslat a aspon ty 3 dny bejt faaakt v klidu.
18. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz
máte tam net? sakryš, nějaký nóbl to tam máte :grinning: já můžu tam maximálně naučit mého drahého, aby vám sem pak písnul, případně hodil foto :slight_smile:
Jaru ty nejedes!!!!!!!ty mas dohodnuty porod doma????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Bodejť prdule, chce to klídek a psychickou pohodu. Práce nemá nožičky, ta neuteče...:wink:
18. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz
jo je tam,kdyz sem tam ted byla na prijmu tak sem vklastne byla na porodce a az pak me souply na gyndu,tak tam zrovna naka zenska smiminkem sedela a byla vite na ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem na lidech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz
Baruuu, já ještě nerodim a asi dlouho nebudu. Dole je furt zabědněno. Říkala gyne. Poslíčci sice jsou, ale ty nic nedělaj. Jen mě v noci serou :grinning:
Holky já ještě pouvažuju a kdyžtak vezmu dovču a hotovka :wink:
prdule tak si tu dovcu vem fakt nelez tam aspon ted ty 3 dny bud doma.Ty tam mas jaru zavrino??????at te pritel prostouchne ale jeste teda ted ne mas cas.
18. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz
holky vam to musim napsat,mate taky takovou nejak divne vetsi frndu??????????nebo ji mam jen ja jak vrata!!!se kamil chudak vecer az leknul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz
Baru, myslíš jako celkově? nebo jen dirku? :wink: :grinning:
Jo moment, vy jste večer měli s Kamilem důležitou chvilku? přišlo to na tebe? :wink: :grinning:
18. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.