• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
celkove jaru celkove :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne nemeli ,ja nemuzu by mu na nem ten krouzek asi zustal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to on si vzdy jen tak hrabne a vzdychne chudak.
18. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz
a jinak sem zjistila ze mam erotickou penezenku :angry: :angry: :angry: :angry:
18. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz
Tak nekrmím,páč Kuba usnul :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz
Jo tak to já mam taky :grinning: ale já jí nikomu neukazuju! :wink: :grinning: Mě se nechceeeee jí ukazovat.
Ale když PA na kurzu říkala, že sex je dobrej na vyvolání porodu, tak mě čoveče zamrazilo...snad to půjde i bez toho. Jsem tak líná a neohrabaná, že se stejně akorát rozplácu na posteli a řeknu "vem to rychle" :grinning:
18. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: jo frnda byla jiná...my ke konci tentočkovali a R.říkal,že to je jiný :grinning: :grinning: :grinning: No a teď to mám taky jiný-jsem panna :grinning: :grinning: Dneska snad nebudu utahaná a bude zase zkouška odpaňování :grinning: :sweat_smile:
18. kvě 2010 v 15:02  • Odpověz
tak ted mam tady zachcat smichu sem si vzpomela na jeden film ale boha nevim jak se jmenoval a tam jdou do postele a ta zenska rika tomu chlapovi SASO DELEJ..TAK TOHLE SEM RIKAL KAMILOVI JSME SE VZDY TAK NASMALI A BYLO PO PRCU. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to ceskej film vybornej
18. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz
holky musim odsud tak zatim pa
18. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz
Marhu, že se ti vůbec chce..... :sweat_smile:
18. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz
já taky mizím, pověsit další pračku. Dneska už konečně peru mimi povlečení, prostěradýlka atd atd... :slight_smile:
18. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz
ahojda,tak jsem zas tu,a uz zas zeru :frowning2: to bude zejtra peklo na vaze.ale mela jsem strasnou chut na javoricky parecky tak je do sebe tlacim.
18. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz
ale ja tu vahu nejak ukecam,jako ze mam na sobe nausnice a naramek atd to taky neco vazi no ne :wink: :wink: :wink:
18. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz
baru, nic jsi z toho nedelej, já si taky namlouvám že to co mám na sobe taky neco váží(kalhotky, podprsenka,....) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz
:grinning: :grinning: to já se vážím úplně nahá ráno hladová a vykaděná :grinning: a stejně mám pokaždý víc :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
dobre rano,tak vam chci poprat hezky den a napisu vam dnesni sen.Narodil se me Tomik ale jakym zpusobem,normalne videli jste ten horor jak ta holka vylezla z televize???tak takhle tomik vylez me z bricha bez nakyho poskozeni a normalne zacal ale rovnou chodit a on byl celej ale uplne celej Kamil a ja mu rikam po cem ty moje lasko jeste musis jit zpatky jeste nemuzes ven a on me rika ale me to uz tam nebavi ty blbe semnou chodis tak ja uz tady zustanu,a ja mu rikam nemuzes chapes jeste to nejde a von me holky prisaham normalne pres pupek vlez zpatky.TAK TO JE SEN COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
19. kvě 2010 v 07:07  • Odpověz
jo a dnes jde Lukas ke starostovi mylsim jako celej ten oddil jejich ,na pohosteni a drobne darky dostanou za to ze vyhrali 1 misto v republice,tak sem zvedava co ten chrtak jim daaaaaa. :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
a k ty cuze ucitelce sem vam zapomela napsat jak sem vam psala o ty skole v prirode,tak to budu resit zitra maj konzultacni odpoledne tak sem si to nechala na to,jen skoda ze u toho nebudou rodice,bych ji to rekla pred nima.ale to neni rodicak to je konzultacka a to si nas zve kazdyho postupne do tridy skoda :angry: :angry: :angry:
19. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz
a jinak doufam ze me dnes doky prohrabne tak ze do patku pojedu. :grinning:
19. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz
a za dalsi kde jsteeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!a co ta bams neozvala se vam nekomu????
19. kvě 2010 v 08:19  • Odpověz
a jeste neco myslim ze kach by uz mohla dnes nebo zitra domu ne!!!!!!!!a ted uz se jdu napapkat tak vztavejte jo :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
19. kvě 2010 v 08:20  • Odpověz
tak jeste tu nejste ???neva tak vam dam pul hodku ju :slight_smile:
19. kvě 2010 v 08:20  • Odpověz
jeste mate cas devcata dala sem vam pul hodky takze v klidu :wink: :wink:
19. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile: baru na vedomí a po prečtení a smíchu se hlásím ale jen na chvilku aby sis nemyslela, že jsi tu sama.musím naházet pračku a trošku poklidit, takže budu jen v prestávkach :confused:
jinak ten tvuj sen je bomba, človeku se nekdy až rozum zastaví jaké blbosti se mu dokážou zdát.
mne mm včera oznámil pracovní program na príští týden a dopadlo to tak, že od nedele asi budu sama až do štvrtku, takže na NT pojede se mnou moje mamka(aspon si uvidí vnouče, za jejich dob takový uzv vubec nebyli, tak bude jiste vyhoukaná z toho) :confused:
takže baru letím na tu pračku a trošku se činit i v domácnosti, a nemboj ja sem tam nakouknu :wink:
19. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz
baru, baru, baru, ja se nahlasila a ty ted nikde?hm.... :confused:
19. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
ja sem moni tady ,jen sem si byla umejt frdinku pac jedu k dokymu tak aby mu vonela :wink: :wink: ale ok jsi hodna ze aspon ty!!!a kde je zbytek????
19. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz
to nevím kde jsou všechny, ale já už peru druhou pračku, fuj to počasí dalo zabrat, človek ani nepral, protože by to neuschlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jedeš na monitor? jdi opatrne aby se tomáškovi nezdálo že s ním blbe chodíš :grinning: houpej se pri chuzi aby se cítil jak v kolébce :grinning:
19. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz
dostala sem takovou chut na vysmážený šampinony, že si je asi udelám, ale ta práce s tím :stuck_out_tongue_closed_eyes: (já je krájím na tenké plátky a tak obaluji), musím skočit do krámku pro hranolky a tatrku, mnam, nedáte si?pochoutka i když kalorie má, ale kašlu na to, podle mne mám chut na to, na co mimčo, tak mu dopreju :sweat_smile:
19. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz
to ja mam chut moni na kvetak ale hroznou chut tak si ho asi dnes koupim.jojo jedu na monitor tak ja se budu loucit musim se dat do kupy a pak se ozvu co a jak ,tak dobrou chut k obedu pa :wink:
19. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz
dik a dávej na sebe pozor, myslím na vás(teda i na tomiho)
:wink:
19. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz
Ahojky, zdravíííím :slight_smile:
Jsem tu jen na skok a budu až pozdějc odpoledne. Máme dneska mini srazík s těhulkama - koníkovkama od nás z Budějc. Uvidíme se poprvé, tak jsem zvědavá....Půjdeme se nadlábnout :slight_smile: ale žádnej květák, nebo žampiony...ale nějaký těstovinky si dám. Mňam, mňam!!!
Ještě kdybysme si i my daly srazík, jak furt o něm mluvíme :wink:
19. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
Jaru, tak si to moc užij :wink:
19. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.