• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
cus divky,tak jsem zpet od dokyho a dnes teda do me hrabnul a rikal ze jsem uz teda zcela nachystana a ze to odhaduje tak 7 az 10 dni a mohlo by to bejt.tak uvidime.
19. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz
Baru, tak vidíš, to je super zpráva, ne?!
19. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz
ahoj veru,no to je jen aby to tak opravdu bylo. :grinning: :grinning: a japak stebou to vypada co noveho???
19. kvě 2010 ve 14:58  • Odpověz
Nového nic, pořád čekám na zbytek těch výsledků z té genetiky, teď v pátek to bylo 5 týdnů a pořád nic. Jinak příští středu frčím už na ten kontrolní ultrazvuk před IVF, ale jestli nebudou ty výsledky tak je mi to prd platný. Držím Ti palečky. :wink:
19. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz
autor
ahoj kočky
bara takže již brzy?! :sweat_smile: se těšíš vid :grinning:
19. kvě 2010 v 15:54  • Odpověz
cus sem prijela ted ztoho mesta z uradu jak byl Lukas u toho starosty,tak dostali obrovskej kos s ovocem ale velikanskej a permici na celou sezonu na koupalko.tak to sem rada ,my mame bazen a on stejne chodil na koupalko a vztupny bylo 50kc tak usetrim.jo Dad se tesim a jaaaaaaaaaaaaaaaaak na ty bolesti :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz
veru tak proc si tam nezavolas jako ze uz to je docela doba. :unamused: :unamused:
19. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz
Ahojky,
Baruuu, tak to je super, to jsi ráda, ne? za chviličku už budeš mít Tomáška u sebe :slight_smile:
Vveru, jen je pěkně popožeň. 5 tejdnů už je fakt dost dlouho..... :unamused:
19. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz
Holky, já jsem mluvila minulej pátek přímo s tou doktrokou, tak mi zase odemlela, že to trvá tři měsíce, ale po tom co jsem jí řekla, že už jsem objednaná na kontrolní ultrazvuk, tak mi řekla, že mi připíše pravděpodobně do karty, že koncem května začínám stimulovat a že jí mám před tím 26. zavolat, že by to mohlo být, tak nevím :confounded: Každopádně to zkusím zase v pátek a pak teda 25. a uvidím.
19. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz
ahoj,psala kach ze je nevyspala,nestiha ale mala ze je zlaticko. :wink: zitra ji prej mozna pusti domu.
20. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz
Ahooooj Baruuuu,
jůůůů, to je super!!! se těšim na fotečky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

JInak my včera měli s "taťkou" po několika měsících důležitou chvilku :wink: To byla zase jednou sranda. Nejdřív mě štvalo, že jsem jak velryba....a pak mi přišly hrozně k smíchu ty moje představy. Jako že mám vlastně poprvé sex ve třech (i s Matýskem), pak jsem ho chudáka mimíska viděla, jak musí bejt vyplašenej, když se mu do "domečku" cpe nezvaná návštěva a ještě se mu pak "vyzvrací" u dveří :grinning:
A aby toho nebylo málo, tak jsem příteli při pohledu na jeho chloubu sdělila, že už za pár dní tu budu koukat na dalšího naháče a jeho chloubu, přesnou kopii taťky, akorát v miniaturním provedení :slight_smile: No můžu já v klidu souložit? nemůžu :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz
ahoj jaru no ty ses exot :grinning: :grinning: takze to nakonec nedopadlo??????ja celou noc prochodila stakovejma divnyma bolestma a rano uz nic,to tim jak do me vcera hrabnul.
20. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz
hele co ty mas do kocarku???co budes davat pod Matyska?????a cim ho prikrejvat ja porad resim co tam dam.
20. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz
ale joo, dopadlo...:slight_smile: dyk píšu, že se Matýskovi "vyzvracel" u dveří do domečku :wink: :grinning:

No hele, třeba se malej narodí dřív jak za 7-10 dnů :slight_smile: Třeba už zejtra!
20. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz
No, kupovala jsem prostěradýlko přímo do kočárku. Víš, až budou ty největší pařáky a já ho tam šoupnu jen v bodýčku, tak právě pro případ, že by protekla plínka. Aby nezmazala kočík.
Jinak na léto, mám takovou hodně děrovanou deku. Vypadá jak háčkovaná. Pak jí kdyžtak blejsknu a hodim do alba...
No a když bude chladno, tak mám buď takovej slabej fusak, co byl ke kočárku, nebo normální flaušovou mimi deku...A když bude jooo zima, tak španělskou deku :slight_smile:
20. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz
no nestras lukas neni zabalenej na skolu v prirode :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz
no tak šup šup, hned na to vlítni :slight_smile: nikdy nevíš :slight_smile:
20. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz
no ja na to uplne zapomela neco koupit ,to jsem magor vid.tak kdyz pujdu do obchodu dnes a reknu ze chci naky prosteradylko do kociku tak budou vedet????a ja mam jen deku modrou takovou detskou a polsatrek mas nebo nee???ja ne
20. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz
kolik stoji takovy prosteradylko
20. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz
U nás v obchodě jsem ho nemohla sehnat. Objednávala jsem ho přes net. Stojí 130 korun :slight_smile: tady je odkaz.
http://www.fortel-katalog.cz/prosteradlo-do-kocarku-bila.htm
Kdyby se ti líbila ta meruňková, tak tu nekupuj, tu ti můžu poslat. Ta se mi nehodí :slight_smile:

Polštářek nemám. Pod hlavičku dostane plínku :slight_smile:
20. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz
ahoj holky tak já včera byla na NT screeningu a niíc moc, psala jsem marhu...mimi se nechtělo otočit, zkoušeli to 2x po 15minutách, spodem i horem, navíc má málo plodovky :frowning2:( takže do závěru mi napsali snížená pohyblivost plodu, menší množství plodové vody, protáhlejší tvar hlavičky, kolem hlavy temeř žádná volná tekutina :frowning2: achjoooo

a musím tam znova za 14dní

a krev mi tam brali až včera...
srdíčko tlouklo normálně, ale měli i mizernou obrazovku na které mi to pousteli takze jsem viděla prd
Sophiiiiie, a co to znamená? vysvětlili ti to nějak? :frowning2:
20. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz
jaru dik kdyz to dnes objednam za jak dlouho to prijde,sophi a co to vse znamena ze to neni v poradku nebo je mimi jen linoucky??????
20. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz
ptala sjem se, jestli se ta plodovka dá nějak ovlivnit, ale prý vůbec....myslela jsem, kdybych třeba víc pila...přitom minule jsem měla radost, že jí má kolem sebe hodně, jak je vidět na poslední fotce...
20. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
ne, jen že to zkusí za 14dní znova, zkoušela přeměřit tu šíji z jiného uhlu a prý nevypada rozšířená, ale mimi bylo nalepené na děložní stěně tak věděla prd...já doufám, že to bude ok...
20. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
Baru, do třech dnů tu bylo, takže pohoda....:slight_smile:
20. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
Sophie, to taky doufám, že to bude ok!!!!! Teda to tvoje mimi tě pěkně napíná....už od začátku, to bude nějakej vtipálek :sweat_smile:
20. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz
ona nedělala žádný moc závěr...výsledky z krve budou za 14dní, příští týden jedu k mému dr. do CARu na poradnu, tak uvidím co řekne, to bude asi zase UTZ...bude chudák prcek celej ozářenej...jinak má kolem 5cm (možná víc, ale nenatáhl se)...
20. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz
Hezké ránko všem :dizzy_face:
Dneska jsme s Kubínkem spinkali do osmi hodin...to je bájo...a poprvé se sám otočil v postýlce na bok :slight_smile:
20. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.