• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
a jinak sem si ted pocitala tak do prvniho terminu me chybi 40dnu a do druhyho 46 uz se to blizi au au :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2010 v 08:21  • Odpověz
autor
hoj bara, no tak to maš za par :sweat_smile: pak jen trošku bolest a budeš mít veget :grinning:
jsem dneska vzbudila nikču, pže jsem si pčíkla a ta se chudinka tak lekla :sweat_smile: takže jsme od sedmi vzhuru :dizzy_face: a venku je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2010 v 08:31  • Odpověz
cus no veget,jeste si to myslis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je pozitivni zpravicka,no u nas je taky odpor prsi a prsi.jinak sem vcera zas prala tyjo a ten persil ale krasne voni doufam ze ho bude moct mit.tak chot pcikat vennnnnnn!!!!!!!chudak mala si rikal proboha co to je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2010 v 08:39  • Odpověz
jo apk uz jen trochu bolest???to je taky dobry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2010 v 08:40  • Odpověz
ahoj holky,
taky zdravím..
včera jsem pracovala skoro celý den,tak dnes se budu víc flákat a zítra zase makat, musím to střídat,aby si miminko i já trošku odpočinulo a byli jsme v pohodě oba dva...
u nás počásko taky nic moc,zatím neprší,ale uvidíme jak dlouho to vydrží..
bara tak to máš už opravdu za pár, ještě si užívej a odpočívej dokud můžeš a pak to nastane :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
sariku to je dobře,že vše vypadá ok a už tě předali ke svému gyndaři..
já kdybych po 2.ivf + icsi nezměnila car tak bych tam byla asi taky už nejstarší, přece jenom jsme se snažili přes 5 let..
tak se tu mějte baby,relaxujte, nenervujte se a odpočívejte..
brzo ahoj.
d.
20. dub 2010 v 09:02  • Odpověz
ahoj dando,no ale predemnou jsou jeste holky,yes kach a basmunda a pak uz razim ja a hned po me masiruje jaru :grinning: :grinning:
20. dub 2010 v 09:05  • Odpověz
autor
no bara ja ještě spala když na mě přišlo kejchnutí :grinning:
:grinning: dando ty tady vždycky proletíš jak blesk :grinning:
20. dub 2010 v 09:06  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
U vás všude prší? Tak to budu provokovat, u nás je totiž krásné sluníčko. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží.
Dneska v noci jsem konečně nerodila, poprvé asi po týdnu. :grinning:
Dad takhle chudinku Nikču děsíš, pak se divíš, že nespí. :grinning:
20. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahoj těhulinky, tak mě dneska zase začíná přepadat depka :confounded: Švagrová zítra začíná 5. měsíc. Je mi smutno.

Sophie, to je dobře, že Ti je dobře :grinning:
20. dub 2010 v 09:30  • Odpověz
Ahoj ženy,
hlásím, že u nás taky neprší. Naopak chvilkama vylejzá ludva.
Mě se teď skoro každou noc zdá, že mě chtěj zabít. Dneska mě honili s injekcí, pak mě čapli a chtěli mi rozříznout břicho. No mazec. Já se ráno probudila celá ubulená. To by mě zajímalo, jak tyhle noční můry vnímá Matýsek :pensive:
Četla jsem, že prej i jim se už zdají sny. Sice nikdo nevysvětlí, jak je to možné když vlastně ještě nic pořádně neviděli, ale prej je to dokázaný.....
20. dub 2010 v 09:30  • Odpověz
Vveru, nesmutni. Na každou jednou dojde...jako že se Jaru jmenuju! :slight_smile: někdo si holt počká dýl, tu cestu k vytouženému drobečkovi má delší a těžší, ale dočká se!!!!
20. dub 2010 v 09:38  • Odpověz
autor
jaru taky sebou nikča někdy tak škube jako kdyby se jí něco zdalo, a taky jsem si říkala že ještě snad žadny sny mít nemuže :sweat_smile: tak asi ma :grinning:
kach no ono to probudilo i mě :grinning:
vveru nesmutni :dizzy_face:
20. dub 2010 v 09:38  • Odpověz
tak pekný den preju kočeny, u nás krááááááááááásne svítí sluníčko, a já už peru aby mi to uschlo, vyfotila jsem vám bríško at vidíte jak na slovensku rychle priboudají kilečka a na objemu to není taky k zahození :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2010 v 09:40  • Odpověz
to je pokuk, co? a to jsme teprve 7tt+6 ach jo co mne čeká v 9 mes.? budu jak ten brouk hovnivál, tlačí pred sebou velkou kouli :grinning:
20. dub 2010 v 09:41  • Odpověz
autor
no moni krasny bříško a gatky jsou super :dizzy_face:
my jsme ted krasně usly
20. dub 2010 v 09:44  • Odpověz
Moni, sluší!!!! Já tušila, že pokoupíš dobře :slight_smile: Mrkni ještě na ten net, ať máš k těm gaťkám co nahoru. A príma bříško!!!! jsem zvědavá, kdo bydlí uvnitř.
Dad, krásnej pohled na takový spokojený miminko :slight_smile:. Už abysme takového drobečka měli doma. Jen asi nebude tak spokojenej. Bojím se, jak se na něm ten stres podepíše....aby nebyl chudák nervák po mamince :confused:
20. dub 2010 v 09:51  • Odpověz
autor
jaru neboj, matysek se to nutně nemusí prožívat s tebou :dizzy_face: určitě budeš mít taky hodny miminko jako mame my s marhu :grinning:
20. dub 2010 v 09:57  • Odpověz
dadus, krásne spokojená princezna, radost se na ni dívat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jaru, tak to jsem zvedavá i já, kdo je vevnivtr :wink: a neboj bude spokojený miminko, u takove maminy jakou budeš ty, musí být spokojene. vynahradí ti všechen stres a strach co si prožila štestím a radostí a prinese vam všem do rodiny teplo sluníčka a hodne energie, uvidíš :slight_smile:
20. dub 2010 v 10:00  • Odpověz
Jaru já si myslím, že budeš mít právě hodné miminko, že vám to bude chtít vynahradit a bude chtít mamince dělat radost. Matýsek bude zlatíčko. :slight_smile:
20. dub 2010 v 10:05  • Odpověz
Moni, překrásný bříško a gaťky moc sluší, jen tak dál :wink:

Holky, mohli byste na mě plivnout skrz ten monitor těhulkovskýho bacílka, byla bych ráda.
20. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
Dad krásně vám ta kočička spinká :slight_smile:
20. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
Jaru, uvidíš jakej bude cvrček spokojenej :grinning:
20. dub 2010 v 10:07  • Odpověz
vveru já už plivla :grinning:
20. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
autor
:grinning: jsem chtěla plivnout ale ja už vlastně nemam co :grinning: :grinning:
20. dub 2010 v 10:13  • Odpověz
Moni děkujuuuuuuu :grinning:
20. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
Snad máte holky pravdu :dizzy_face:
Vveru, já už taky plivla. Ale ten je! :wink: :grinning:
20. dub 2010 v 10:18  • Odpověz
Tak a teď máme všechny zaplivané monitory :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2010 v 10:20  • Odpověz
ja už vyčistila :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2010 v 10:25  • Odpověz
Holky jsem ráda, že jsem k Vám můžu chodit, opravdu dokážete povzbudit a "udělat dobře" na srdíčku. Moc Vám za to děkuju
20. dub 2010 v 10:27  • Odpověz
ajoj, taky se přídávám a plivu těhu bacíla a dvojitýho :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2010 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.