• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
to by bylo dobry ale preci jenom jsme rozsety po cely republice,ja to mam nejbliz s marhu a dad.
20. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz
tak ok napisu vam ho do ip
20. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz
tyjo ja nevim co se semnou deje,me neni zle ani bricho me moc uz neboli ale me je tak nejak divne proste,ja se stoho po......
20. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz
jo vcera jsme poslali penize na konto na ty povodne.tak snad to nekomu pomuze
20. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
bara tak to je asi normal že na konci těhu je ti tak nějak divně :wink:
20. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
jo a vite na co ted casto myslim,na toho parchanta lukase fotra jak me nechal bejt a ja takhle pred porodem byla uz sama a sama sem byla v porodce a zadny manzilek nic jen ja a ty bolesti.fuj uz bych to nikdy zazit nechtela.
20. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz
Baru, tak třeba už to na tebe jde. Tuhle jsem četla, že před porodem těhule třeba i zvrací nebo mají průjem. Že se to tělo chytře snaží se vyčistit :wink:

Srazík by mohl bejt někde na půli cesty pro všechny. Já se klidně dopravim, resp. přítel mě doveze.....furt to vidim na nějakej ten víkendík na zamluvené chatičce, nebo penzionku někde v přírodě :dizzy_face: s partnerama, miminkama, zvířatama :grinning: To by mohla bejt príma akce.
20. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz
to by bylo zajimavy ale ja sem zvedava kolik by nas dorazilo.by bychom prijeli urcite.
20. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz
tyjo my porprve nikam letos nejedem na dovcu.to je takovej nezvyk.tak sem aspon lukase vyhnala v cervenci na tabor.protoze tady u baraku by akurat vysiral 2 mes.je on ma dnes to konzultacni odpoledne,se dovim znamky na vizo,tak doufam ze me neklepne mrtvice rovnou tam.a jinak se dnes tesim na tu jeho muru. :angry: :angry:
20. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz
Já nestíhám :frowning2:
20. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz
Vy jste dneska drbalky :grinning:
20. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz
Já peru,peču,Kubík spinká...byla jsem venku s pejsanem...
20. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
my taky určitě! My jsme pro každou bejkárnu :grinning:
Dneska už jsou vyloženě chaty a pnezionky uzpůsobený přímo na rodiny a dětma, takže jsou parádně vybavený....a když by vyšlo počásko....idylka :slight_smile:
Aaaaaa tak na Baru už to jde :grinning: Těším se na fotečky Tomáška :wink: :slight_smile:
marhu jeste neeeeeeeeeeeeeeeeee,ja mam jeste praci a nejak se do ni nechce. :frowning2:
20. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
Marhu, ty jsi taková vzorná hospodyňka? tak to já na nějaké pečení nebudu mít s prckem čas. To jasně vidim :grinning:
ty marhu jak ti bylo pred porodem????nemyslim bolesti ,ale byla si unavena vic jak jindy?????takovy proste divno v tele i na tele:?:??????
V kočárku mám taky prostěradýlko a teď jak je zima,tak tam mám pod Kubou ještě deku,aby neumrznul :grinning:
Jinak pod hlavinku plínku a pak mám od mamči takový placaťounký polštářek...jinak mám na přikrývání deky...a těším se na léto,až tam bude Kubík jen tak,on totiž miluje,když má holý nohy :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz
Ahoj: SOphie neboj, mimčo bude OK, my měli minulý týden 4,5 cm a na NT jdeme s manžou příští pátek, můj druhej drobek je tak nějak stísněnej a má 3,7 cm a taky má málo plodovky, mě řekl doky v nemocnici, že pokud bije srdíčko nebál by se toho....tak se neboj!!!
20. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz
ja musim to prosteradlo onjednat dneska.a kdyz prijde do pristiho tydne tak to je v poho.
20. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz
Jaru já peču slané štrůdly....mňaaaaaaaaaaaaaam Udělala jsem čtyři nohy :dizzy_face: Už to voní celým bytem....jen já bohužel to budu mít ošizené,narozdíl od drahé polovičky,která tam má i cibulku,kečupek,rajčátka!!!
marhu: To zní dobře... pošli kousek :slight_smile: :slight_smile:
Baru já byla unavená,ale i akční...tak nějak dohromady :grinning: Ale jak píše Jaru...já se před porodem pěkně čistila-měla jsem ráno průjmíček :grinning:
20. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz
jooooooo???no tak uvidime co ztoho bude.
20. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz
Sarik: ahooooj kočko,včera jsem na tebe myslela,kdy se zase ukážeš :dizzy_face: Tak jsem tě přivolala...hurááá :slight_smile: Pošlu klíďo :slight_smile:
Baru: no jo holka, už se Ti to blíží.. bude manža u porodu?
Sari, než by to česká pošta dopručila, tak už by měl štrůdl na sobě penicilin :grinning:
Ale až bude ten srazík :wink: tak přivezeme i buchtičky, dortíčky a tak :grinning:
ahoj sarinko
Marhu: Co Kubíček.... určitě roste jak z vody.... jak spínká?
Dad co s tou Nikčou stále vyvádíte??

Sophie vím,že bude vše v pořádku,vy asi budete mít stydlínku :dizzy_face: :dizzy_face:
20. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.