• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Baru jojo já byla šitá celá-teda jen pusu mi zapomněli sešít :grinning: :grinning: :grinning: Mám sešitý svěrač :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz
hm tak to je blby :frowning2: sverac????????????????????????????????????????
20. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz
Jojo i svěrač :grinning: Teď mě párkrát pozlobil,že nefachčil jak měl,tak jsem musela zpátky do nemocnice...teď se zatím drží :grinning:
20. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz
svěrač?? auuuuuuuu...auuuuuuuu. Pane bože, jen ať mě tohle nepotká. To musí bejt příšerná bolest.... :confounded:

No vidíte holky, tak tam holky pojedeme s rodinkama na víkend! :grinning: to je dobře Marhu, že to tam znáš :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz
Ta kravka,co mě šila jde teď konečně do důchodu,jak jsem se dozvěděla...ona tam už ale měla být dávno...No proč jsem nešla rodit až teď :grinning:
tak to je masakr brrrrrrrrr,no tak to uz se zas tesim o krok vic do porodky :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
holciny ja tu nemuzu sedet,jdu na sedacku lehnout tak zas pa
20. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz
Holky nikomu bych to nepřála,ani nepříteli...budu tři měsíce po porodu a pořád mě všechno bolí...teda Julča už ne :grinning: Pokud se tam teda nedere zrovna kobra :grinning: Mě vážně sešili moc :frowning2: Doufám,že to roztáhneme sami,už nechci na žádný zákrok!!! To by bylo zase další hojení....chjo. Pořád mažeme lubrikačním gelíkem,masírujeme,roztahujeme...snad to zvládneme. No a na tu prdelinu si pomalu začínám už zvykat,že mě to takhle bolí,ono to vlastně tak nějak cítím už v kuse,jen po námaze,dlouhým chození trochu víc...
20. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz
Baru neboj,vás to nepotká :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz
Tak Kuba ještě stále spinká,jdu se natáhnout k němu...třeba ještě chvíli spinkat bude.
20. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz
ahoj holky tak už jsem tady, nemnela jsem book byl na oživování :slight_smile:
sophie, neboj vše bude oki, ten tvuj mazlíček si s tebou zahráva, je to holt rošták :sweat_smile:
baru, tak se mi zdá že porod je za dverma, ne? :grinning:
marhu krásnej klučina je z toho kubíka, a ty oči, vždyť počkej bodou ty oblbovat ešte holky :grinning:
tak a já mezi psaním ešte varím, prsíčka na houbách s testovinami a jako desert čerstve nakrájený ananas, mnamky :sweat_smile:
20. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz
ahoj holky,
dočteno vás mám,ale nestíhám reagovat, znáte mě, pořád v jednom kole....
sophie neboj určitě to bude v pořádku, jen je mimi prostě rošťák a nechce se pořádně ukázat... jsem zvědavá jak dopadnu já v pondělí na ten nt screening...
bara,vypadá to,že po tom hmatu to bude asi dřív co?? tak to už přece nevadí,alespoň tobudeš mít za sebou..
jaru už se to taky kvapem blíží...
jinak u nás nic nového, ráno jsem byla v práci, pak na nehtíkách, teď obědvám,pak mám 2 hodiny čas,tak budu dělat pořádek ve skříni v chodbě, pak jdu zase do práce a večer padnu k telce ko....
zítra mě čeká nakládání masa na sobotu, protože jak přestavujeme tu provozovnu,tak v sobotu nám tam přijdou pomoct známí a vypadá to,že by mohlo být i docela pěkně tak jim udělám asi uzenou polévku a naložím maso + klobásky na gril a k tomu šťouchané brambory, večer zase do práce...takže o zábavu postaráno..
v neděli mě přijede navštívit ségra s rodinou a mamkou,vezou ji do nemocnice, jde v pondělí na vyšetření se střevama, tak se staví,takže ještě něco upéct.....
jinak já mám zatím + 1,5kg nahoře,......
přeji pěkné odpoledne jdu na to a večer se ukážu..
d.
20. kvě 2010 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Marhu....někam jste se zdejchly :grinning: četla jsem akorát,že nějaká chytrulda měla výhrady a tak zrušily téma.
20. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
u nás nic moc novýho.....jsme po povodních,takže hnus-doma jsme to neměli,ale teplá voda a topení nepřichází v úvahu,a věř že je kosa jak hrom.Byla jsem zase v nemocnici,mám hodně plodové vody,tak se muselo vyloučit testama jestli je cukrovka dostatečně kompenzovaná a taky nás poslali na genetiku,jestli malinkej nečurá víc a tak,ale jsme úolně v pořádku,prostě jsem jen veliká a malej vychází na 31+5,mám počítat,že budeme mít miminko hodně přes 4kg :wink: :sweat_smile: nejspíš budu rodit císařem pokud to bude takhle,ale taky je možný,že už tak moc nabírat nebude.
........co Jaru a Yes????už jsou maminky????
20. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz
Koukala jsem jen tak letmo do albíčka :slight_smile: malej Kubíček je mooooc pěknej klukánek :sweat_smile: jak bude trošku čas,tak mrknu na všechny,musím jít něco dělat.zatím hoj :wink:
20. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz
tak jsem ted holky byla ve městě a otevřeli od nás kousek sekáč s anglic.hadříky pro děti, jsem tam vlezla tam mají tak náááádherný věci, samé next, gap a tak, body tak 35kč, dupajdy kolem 60kč ale taaak krásný...jsem se udržela, zatím se bojím toho víc kupovat, ale v sobotu půjdeme do města a asi něco koupím, nevydržíííím

nazdar moni...no jakto že nás nenavštívíš!!?
20. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz
Moni, mrtvej noťas, to je moje noční můra :grinning: taky užř mě zlobí a měl by k panu doktorovi, ale já to furt oddaluju, protože bez spojení prostě nevydržim!!!! :sweat_smile:

Dando, jojo, blíží, ale mě se nechceeee rodit :sweat_smile: NT bude v pohodě, uvidíš!! Pak hned v pondělí písni :slight_smile:

Ahoooj Monitito, no to je dost, že se ukážeš!!!! :slight_smile: maminka ještě nejsem. Zato porodila Kach, Yes a Bams. Kach a Yes mají holčičky a u Bams nevíme. Doufám, že se tu holky brzo objeví a podají hlášení, jakej byl porod a ukážou nám další naše miminečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Bez teplý vody, topení a i bez elektriky jsme byli při povodních před pár lety. Děs a hrůza :frowning2: chudinko, vař si kotle horkýho čaje, ať mrňousek neumrzne!!!
Hele, s tou váhou to nemusí bejt tak hrozný. Mě dr. říkala, že jsme naprosto v pohodě a mimi bude velikostí jako ostatní dětičky, ale taky říkala, že se musim držet i nadále. Že právě hodně záleží na těch posledních tejdnech před porodem (kdy mimi už nabírá jen tuk), jak moc ho budu vykrmovat :slight_smile:

Sophie, jen si udělej radost. Potřebuješ to jako prase drbání :grinning:
20. kvě 2010 v 16:00  • Odpověz
cau jen hlasim ze jeste nerodim ale je me na hovno :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. kvě 2010 v 16:39  • Odpověz
pak vam napisu co bylo ve skole,ale ted si jdu lehnout me tak hrozne berou zada ze nemuzu ani sedet.
20. kvě 2010 v 16:52  • Odpověz
Jaru,naštěstí už se lepší počasí,tak snad neumrzneme,ale pochopit to dokáže jen ten kdo to zažil...že to není žádný med.nejvíc mě sere-zprominutím,že si musím pořád na něco ohřívat vodu,jako když bych se chtěla naložit do vany a relaxovat si tam :unamused: :slight_smile:
tak holky už rodily??teda nakonec to přece jen uteklo,ty už jsi jasná za pár dnů a mě už se to taky hodně zkrátilo :sweat_smile: mooc se těším.Jakto že se ti nechce rodit??máš strach?nebo máš dojem,že ještě je čas??já se nejvíc těším,jak po porodu shodím nějaký kila,vůbec se tak necítím dobře,jsem v jednom kuse oteklá a tlustá,já na to nemám výšku,abych byla takovej válec.
20. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz
Jste tu některá? :dizzy_face:
20. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz
Moni ahoooj jsem ráda,že jsi se ukázala :dizzy_face:
Ježiši povodně,to mě mrzí,holka drž se!! A zrovna je venku takhle hnusně!! Hodně čajíčkuj a buď nabalená,ať je špuntík v teplíčku :slight_smile:
20. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz
Baru tak co ve škole??
20. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz
Moni, já ti nevim, mě se ještě nechce loučit s bříškem :dizzy_face: Hrozně to uteklo a přijde mi, že jsem si ty těhotenské výhody pořádně neužila :grinning: Ale na Matýska se zase těšim, to jako jooo....Ale pak se zase bojim, jestli se o něj dokážeme správně postarat, aby mu nic nechybělo....někdy si toitiž připadam jak pubertální střevo a nechápu, jak já můžu mít dítě :grinning: No, mele se to ve mě hrozně :grinning:
Já kilča moc neřeším, přibrala jsem 2 kila za celý těhu. Zato teď , za poslední tejden, 1,5 kila :sweat_smile: Prej je to takhle ke konci normální (ale trochu mě to zaskočilo). Možná je to i tím, že mi začaly otejkat kotníky....už je ani nevidim. Mam nohy jak sloupy :grinning:

Snad se to tam u vás dá brzo do kupy!!!!! Je to otravný, já vím :unamused: My bydleli v paneláku, vodu jsme tam měli, asi metr a půl.
Bylo to děsný, tejden bez tepla, bez elektriky. Všude kolem voda. Ještě že jsme měli plyn, tak jsme si mohli vařit. Ale celý dny jsem seděla u okna a koukala ven. Děsná nuda.....a psa jsme venčili na střeše paneláku :grinning:
20. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz
Taky se mi ke konci nechtělo loučit s bříškem..chtěla jsem si tam Kubíčka nechat :grinning:
Jaru dokážete se o malého postarat,jen se neboj...my jsme oba s manžou taky pěkně střelení...že kolikrát na sebe koukneme a říkáme si: chudák kluk,takový rodiče :grinning: :grinning: Uvidíš,že alespoň budete veselá rodina,no a šťastná :dizzy_face:
20. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
A když néé a nebudu vědět, co dělat...zavoláme Marhu a ta, jako už ostřílená mamka, poradíííí :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: já a ostřílená matka jo? :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
Jooo ale zavolat mi klíďo můžete,ráda pokecám :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz
Copak dělá pořád ta Dad???
20. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz
Dad si užívá princezničky...:slight_smile: počkej Marhu, bude hůř. Až tu všechny odrodíme, tak to tu umře :unamused: Nikdo už nebude mít čas sem chodit :pensive:
20. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.