• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Vždycky se čas najde...já taky si chvilku najdu,většinou když Kubulínek spinká nebo si tu u mě hraje :dizzy_face:
20. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz
tak já na chvíli mizim, přivezli jsme si z Globusu přepravku voňavých a kupodivu sladkých jahůdek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mmm, už tu slintam. Jdu se nafutrovat, dokud to ještě jde :grinning:
20. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz
no jo Marhu, ale ty máš hrozně hodný děcko :slight_smile: To je pak havaj :wink: :grinning:
20. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: hodný jak kdy....taky už umí pěkně vytrapovat :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz
Všem krásný večer a sladké sny...
20. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz
Krásné brzké ránko :dizzy_face:

Pro Monču: přeji Ti k Tvému svátku všechno nejlepší,hodně zdravíčka,štěstíčka a lásečky :dizzy_face: Ten nejkrásnější dáreček nosíš pod svým srdíčkem :dizzy_face:
21. kvě 2010 ve 02:43  • Odpověz
Dobré ranko kočky :wink: všechny zdravím
Tak jsem nakonec do té práce šla ale hooooooodně se šetřím,takže je to v pohodě :wink: ale včera jsem měla jaksi rozběháno-z práce jsem šla navštívit kamošku,má malé mimouško,tak jsem se trochu potěšila :slight_smile: a pak jsem valila ke kadeřnici,protože příští týden máme sraz ze školou....tak si to trochu vyčítám.....a je fakt ževždycky když byla nějaká akce já byla po ET a nikam sem nešla :unamused: tak ted jsem říkala že na chvíli půjdu...to už budu vědět na čem jsem....tak ráda už bych po těch letech našla //.chjo...
Holky hezký den,i když u nás zase prší!!!!!!!!
21. kvě 2010 v 06:26  • Odpověz
Dobré ránko děvčátka :slight_smile:
u nás zas padají trakaře :unamused: a já musím vyjít ven.No mě trefííííí :sweat_smile:
Marhu za obě Monči děkuji :wink: ty jsi teda ranní ptáče.kojíš ještě???
Jaru...právě proto,že máš takový starosti a pochybnosti,tak budeš zodpovědná a milující maminka,to k tomu patří..já měla největší strach,abych v noci slyšela malou a vstala k ní a nakonec to bylo všechno tak přirozený,že jsem si říkala kolik bezesných nocí mě to stálo.prostě funguješ na 200% a úplně automaticky,to je v nás zakódovaný :wink:
21. kvě 2010 v 07:06  • Odpověz
Před chvílí tu svítilo sluníčko,teď je zase zataženo,mokro...už mě to počasí teda nebaví!!!

Prdulko já ti držím pěstičky,takže to musí tentokrát být // :dizzy_face: Nic si nevyčítej,prostě dělej vše tak,jak to cítíš :wink: :slight_smile:

Moni jojo kojím,tak většinou právě mezi druhou a třetí a jsem pak nějaká oživlá :grinning:
21. kvě 2010 v 07:52  • Odpověz
Hmmm tak do toho hnusu taky za chvíli půjdeme,jdu se nachystat...musíme na poštu vyzvednout dva balíčky :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 07:52  • Odpověz
tady svítí sluníčko, dobré ráno
21. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz
jaru 2kg za celý těhu...tyjo jak to děláš?? to já už mám ted...
21. kvě 2010 v 08:35  • Odpověz
Moni, také přeji všechno nejlepší k svátku, hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky :grinning:
21. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz
Tak já tu snídaničkuju,Kubovi se nechce asi vstávat....chrní a chrní :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz
taky jsem tu polkla snídani :slight_smile:
21. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky....veru děkuji :slight_smile: skočila jsem do obchodu na zákusky,tak nenápadně uzobávám :grinning: bych neměla malej je velikej,ve 30tt má 1923g :grinning: ale když mu taky tak chutná :sweat_smile: po něěem sladkým tam provádí hotovou akrobacii :grinning: no a pak mu něco nepošlete :sweat_smile:
21. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
Moni jsi mě nalákala,jedeme na tu poštu a taky si koupíme nějaký zákusečky :grinning: :grinning: Akorát,že akrobacii budu provádět asi jen já a tukové polštářky :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
marhu se ani nedivím,že malej tak chrupká :sweat_smile: toho využij a lehni si :wink: na poště jsou celý den.taky tam musím a ještě do lékárny,sice jsem se tam stavila ted ráno,ale u našeho v lékárně dělá (nebo spíš je jeho) strašně důležitej pán,kterýmu vůbec nedělá problémy poučovat nakupující približně jako minimálně primář na oddělení a taky vytočit lidi mu jde exkluzivně,takže jsem pořídila velký hovino,jsem si řekla že mě teda nenasere a šla jsem,pozbírala jsem recepty zpátky a bylo.
21. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
Jj Marhu jen si dej,občas to neškodí a pohladí to....mňam :sweat_smile:
21. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz
Holky jdu vařit,ale čekám na pořad v tv...na Barrandově dávají :Máte doma uklizeno?to jsem v životě neviděla takovej marast,mrněte na to bývá to kolem 9.30 ve všední dny.tak zatím pa
21. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz
Tak holky už jsem volala, chce se mi bulet, už je to 6.týden a ty výsledky prostě pořád nejsou . . . . :frowning2:
:cry: :pensive:
21. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
veru dočkáš se neboooj
21. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz
Sophie, když já už příští týden jedu na ten kontrolní ultrazvuk :frowning2: Fakt mi to dneska nějak nějak podrazilo nohy :pensive:
21. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz
a kdy máš jít na ivf? tak ještě počkej...
21. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz
No pak jak začne menstruace měla bych začít se stimulkou. Mě právě objednala sestřička stím, že to do té doby dorazí. A minulý pátek jsem mluvila přímo s tou genetičkou, ta mi řekla, že mi tam připíše, pravděpodobně do karty, že koncem května začínám se stimulací-to podle mě napsala schválně aby ssebou hodili a že jí mám ještě před tím ultrazvukem zavolat, že by to mohlo být, ale já už tomu nevěřím . . .
21. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
tak co kdybys to o měsíc posunula?
21. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
tak bara, nerodíš?? :wink:
21. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz
Jsem tu,byla jsem si na poště vyzvednout balíčky,přišly mi riflíky..jupíííí...no a koupila jsem si indiánka :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz
Moni já spala celou noc :grinning: Jen jednou jsem byla vzhůtu na kójo :wink: Takže já jsem vyspinkaná :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz
Sophie, já uvidím, když to do té středy nebude, tak se domluvím s doktorkou na tom ultrazvuku co dál, ch jo :frowning2:
21. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.