• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Veru jestli máš dobrýho dokyho,tak mu řekni,ať si to vyžádá :slight_smile: U mě to takhle doky dělal,že si vše vyžádal a já měla všechny výsledky hezky u něj brzo na stole :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz
Baru kde jsi? Že ty rodíš?? Kdo má na ni tel.číslo? Jaru ty?
21. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz
Marhu, jezdím do Gennetu přímo k paní primářce a ta mi právě řekla, že mám počítat 4-6 týdnů, sama si řikám, že zrovna ona přeci musí vědět jak dlouho to trvá. Je úžasná, tak snad se s ní nějak domluvím, už jsem z toho fakt na dně :frowning2:

Číslo má asi Jaru, mě do IP jak psala nic nepřišlo. Vsadím se, že už rodí, po tom co včera psala i já jsem u ní měla takovýho tucha. Tak uvidíme . . . .
21. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz
já myslím že bara jen někde lítá :grinning:
21. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz
tak mám hotovo :wink:
Veru...věřím,že jsi z toho nervozní a zklamaná,ale ivf je pořád o samém čekání,tak se nenech vykolejit :wink: neboj jen bud trpělivá,budeš potřebovat dobré nervíky a pozitivní přístup-to je klíč k úspěchu
.....a nerodí náhodou i Jaru????? :grinning: nejsou tu ani jedna
21. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz
Veru určitě se o to postará,aby už výsledky měla na stole :wink:
Že by se nám holky rozrodily?? :grinning: :grinning: :grinning:
Ty jo teď tu leje jako z konve...jsme to krásně stihly..jupíjou
21. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz
tak to vám teda vyšlo :wink: u nás vylízá chvílema sluníčko,jsem z toho očasí úplně vedle...mám nachystat malé věci k dědovi na víkend a nevím co tam dát :rolling_eyes: asi všechno,ale na druhou tranu ona je takový tele,že donese nazpět ani ne polovinu věcí.
21. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz
Holky děkuju. No, snad to nějak udělá, když jsem tam předtím volala mluvila jsem přímo s její dvorní sestřičkou a ta právě hned řekla, že už odešlou žádost a že mě objedná na ten ultrazvuk, stím že do té doby ten zbytek bude :confounded:
21. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz
ahoooj,
néééééé, já nerodíííím :grinning: A Baru nevím, mobil zatim mlčí :slight_smile: Asi jen někde poletuje :slight_smile:
tak já zasejc mizím, musím do laborky s krví, než mi utečou. Odpoledne jsem tu jako na koni!!!! :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz
autor
hoj holky, no my ted mame doma tatku tak se na pc stejně moc nedostanu :angry: a nikča už bejva docela často vzhuru tak spolu blbnem, je to sranda, jak se už snaží něco žvatlat a je furt vychechtana :grinning:
marhu ted k nam dorazil dešť :rolling_eyes: asi od vas :sweat_smile:
21. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz
jééé přišly mi úplně nový těhudžíny next od paní tady na bazaru, jsou božíííí, mám z nich radost....sice jsou mi ještě volnější, ale to snad dohoním :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz
ahooooj dad
21. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz
autor
hoj sophi, jak je?
21. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz
Dad u nás už neprší :grinning: Tak to bude asi vážně od nás :sweat_smile:
21. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz
autor
marhu tak to je dobře, aspon budem moct jit odpo ven :dizzy_face:
21. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
ujde to dad
21. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz
autor
takže si to užíváš? :sweat_smile:
21. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz
no moc neee, ted na nt screeningu mi řekli že mám málo plodovky :unamused: mimi tam bylo celý skrčený odmítalo sae víc hýbat a nemohli to pořádně naměřit, tak tam jdu za 14dní znova :unamused: já mám pořád něco...ale jinak se cítím skvěle
21. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj, jsem zpět.
V první řadě chci popřát Mončám vše nejlepšííííí! :slight_smile: Přeju vám holky hlavně zdravíčko, bez něj je veškerá budoucnost v háji. Ať vám prckové dobře rostou a jsou z vás ty nejlepší maminečky :slight_smile:

Moni, kéž bys měla pravdu a bylo všechno tak automatický :slight_smile: my jsme třeba s přítelem hrozný spáči :sweat_smile:

Sophie, to ta dietka...jinak už bych byla s váhou dávno někde jinde... :sweat_smile:
Tak se nám v těch nových oblečcích vyfoť a ukaž, mamino :slight_smile:

Vveru, to je šílený :angry: Úplně tě chápu, jak se cejtíš. Já tak nesnášim čekání, nejradši bych měla všechno hned. Hrůza, jak v tom našem zdravotnictví mají všichni na všechno dost času :angry:
21. kvě 2010 ve 14:26  • Odpověz
Sophie, souhlasím s Jaru, my chceme fotky, my chceme fotky . . .
21. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz
My razíme na nákup...a svítí nám tu sluníčko héééč
21. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz
já právě polkla dort...včera taky.. sladký ted teda můžu, musím to omezit nebo ze mě bude melounek :slight_smile: nbo džíny jsou mi docela volný a jsou to anglická vel.8 což má být 36, ale je to pro tučný britandy :slight_smile: já do nich asi dorostu...jsem je hodila do alba ale beze mne :grinning:
21. kvě 2010 v 16:08  • Odpověz
no asi do nich určitě dorostu :slight_smile:
21. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz
Ahoj holky,zdravím :slight_smile:
Sophi prosím tě,mám dotázek....na tom NT v Motole ti dělali jen UTZ,nebo i brali krev?Mě už s centra vyšoupli,tak nevím,jestli mi krev vezmou tam(jsem objednaná na 9.6.),nebo už se o vše postará moje Dr.Tam jdu v úterý,tak uvidíme,jen abych tak nějak věděla.Jinak neměj vůbec strach,moje kamarádka měla taky málo plodovky a vše je naprosto v pořádku....určitě by tě pořádně vyšetřili a nepozvali až za 14 dní.
21. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz
jo jo krev mi brali zároven taky...
21. kvě 2010 v 16:51  • Odpověz
no něco přemýšleli že by mě pozvali na genetiku k nim ale pak si to zase rozmysleli...ono když je te vody min tak je na UTZ vše blbě vidět...
21. kvě 2010 v 16:52  • Odpověz
Ahoj, jsem zase na skok tu.
Psala jsem Baru......Zatím nerodí, ale hrozně jí spadlo břicho, tak skoro nemůže ani chodit, nebo sedět. Celej den leží....hned jak něco bude, tak písne.
Tak to už to bude brzy :slight_smile: druhej klučíííík tady do toho "babince" :wink: :grinning:
21. kvě 2010 v 17:09  • Odpověz
jůůů tak to to přijde každou chvíli.... držím palce bara!!!!
21. kvě 2010 v 17:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.