• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Černošic, Dobřichovic a okolí

(Zamčená)
15. března 2011 
Najdou se tady maminky na procházky po okolí,mám 1,5roční holčičku a pejska,takže chodíme rádi ven. :slight_smile: :wink:
16. led 2011 v 18:52  • Odpověz
Ahoj, já jsem z Radotína, ale původně z Černošic..mám ročního kluka a do Černošic jezdíme plavat, taky jsme jinak pořád venku.Já nevím, jestli jsi starousedlice, třeba se známe..:slight_smile:
teď v tom sněhu nevím, ale od jara budem venku skoro celý den, tak se můžem sejít?
zdravím
24. led 2011 ve 21:49  • Odpověz
autor
@pigina1
Ahoj...dlouho jsem tu nebyla,tak se omlouvám...dá se říct,že jsem starousedlice:slight_smile:)...bydlíme kousek od Ottománku,ale nechodíme tam... :sunglasses: ,tak se ráda někdy sejdu...můj email
xebo6@seznam.cz,M
2. bře 2011 v 17:14  • Odpověz
autor
@pigina1 Ahoj..ještě jezdíš do Černošic?
15. bře 2011 v 17:26  • Odpověz
Ahoj, sorry, taky jsem tu nějak dlouho nebyla...jasně, do Černošic jezdíme, každé úterý plavat a jinak tam máme babičku s dědou-jestli jsi starousedlice a bydlíš kousek od Ottománku, tak se asi známe, já bydlela nahoře v Pardubický-jako Na Marsu....třeba jsme spolu chodily i do školy, ale já jsem starší, je mi 35.Jinak můj email je martinahoslova@centrum.cz, tak se kdyžtak ozvi.Taky se rádi sejdem, klidně i někdy o víkendu, jestli máš čas...nebo přes týden to taky celkem není problém, hlavně když teď už bude teplo:slight_smile:))
15. bře 2011 v 19:33  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.