• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z okoli holesova bystrice rychlova atd

(Zamčená)
14. března 2009 
lusi a co tak jinak děláte přes den když nespinká?mi si hrajem,ukazuju mu různý věci,leží v postýlce nebo na dece a dívá se na hračky,otáčí se a tak.
18. únor 2009 v 19:24  • Odpověz
sami: no my taky tak nějak - teda my podstatnou část dne ještě rehabilitujem :angry: a taky papáme. protože už jíme všecko možné tak než to uvařím a pak než to sní, to zabere času...

no a jinak si hrajem s plyšákem, s hrklávkou...sem tam ji strčím do sedačky aby se zabavila sama, nebo chvilku čučí na ryby v akvárku...taky má moc ráda když ji "vyhazuju" do výšky nebo na ni dělám růžné blbosti, xichtíky a zpívám jí, děláme paci paci, táááák je veliká a tak

a večer si přijdu jak uplný debil z těch říkanek :grinning:
18. únor 2009 v 19:38  • Odpověz
dobré ránko...
lusi jaktože rehabilitujete(jestli se můžu optat?)
samík mi už jí taky vše,ale má to zblajzlí za chvilku :grinning: ..jinak se rád dívá i na telku,já mám postýlku i v obyváku tak když tam leží a je puštěná telka tak kuká
Jsi vdaná a kolik ti je?Já jsem vdaná 5 let a je mi 26.
19. únor 2009 v 06:28  • Odpověz
ahoj sami. no na telku čučí taky a moc ráda :slight_smile:

od narození točí hlavičku doleva, tak na to cvičíme vojtovu metodu, ale je to teda :frowning2: Strašně u toho řve. Prý je to tím, že jsem měla hrozně malé bříško a nemohla se tam vlézt tak tam byla nacpaná.

Ona jako taky papá všecko (teda až na mrkev, tu nemusí), ale než to požvýká - normálně každé sousto žvýká!!! nejradši má maso s bramborem a já ji teda zatím vždy ošálím a tu mrkev jí do toho přidám, tak to sní, ale samotnou mrkev ani ň. No a pak taky jí ty přesnídávky všelijaké, ale já na to moc nevěřím - jsem radši když jí domácí. ona se ale tváří že ze skleničky jí to šmakuje víc, tak nevím...

no a pak má ráda banán, suchárky a nejradši má takovou tu rýžovou kaši

Mi je 24 a jsem vdaná 1,5 roku :slight_smile:
19. únor 2009 v 07:20  • Odpověz
lusi a jaké suchárky jí dáváš?Já přesnidávky kupuju,ale takové ty jídla ve skledničkách nee,koupila jsem to jednou a vůbec to nechtěl,ale mě to nevadí,ráda mu uvařím a vím co jsem si tam dala.Julinka mi je taky vůbec nechtěla,tak jsem jí taky vařila.A jinak kaši jsem mu zkusila dát včera poprvé taky tu rýžovou a spapal všecku.
Jo a chtěla jsem se zeptat,kolik vážíte a měříte?Mi jsme na prohlídce ve 4.měsících vážili 6,71kg a měřili 63cm,při narození měl 3,49kg a 51cm.
Jinak jsem si po dlouhé době udělala chvilku odpoledne sama pro sebe-tchyně hlídala malýho,Julinku hlídal manžel a já jsem si zašla ke kadeřnici,zase změna a dobře jsem si pokecala :grinning:
19. únor 2009 v 18:54  • Odpověz
:slight_smile: to je dobře, někdy je potřeba vypadnout od prcků....mi se to moc často nestává- teda ještě se mi to nestalo vůbec, akorát do školy jsem jednou na jedno odpoledne vypadla, a tak to je jako takové odreagování :rolling_eyes:

Lucka váží 6 kg a měří 57 cm, ale ona je drobeček, když se narodila, měla 48 cm a 2,6 kg, takže na to jaký byla prcek už je vlastně obrovská když nad tím tak přemýšlím

Já jí ty skleničkové přesnídávky taky nechci dávat, ale jí to chutná víc než co jí uvařím...i když dnes měla mrkvičku s bramborem co sjem vařila a baštila to, tak jsem byla uplně šťastná. Taky mi snědla celý banán ráno. dnes jako je šikovná. Já jí zas moc nedávám ty sladké přesnídávky, leda ty co jsou v kelímkách - frutapura a sunárek se to jmenuje tuším, ale ty obyč. nee.
19. únor 2009 v 19:33  • Odpověz
malej má taky strašně rád banán nebo jablíčko s mrkvičkou a tak.Jinak včera měl na obídek hovězí maso,mrkvu a brambor,to mu taky šmakovalo,ale musím mu to vždy trošičku přisladit jinak by mi to nejedl.

To nám zase krásně nasněžio že?Ale už mi to začíná i vadit,jaksi se ta zima letos táhne a táhne :angry:
20. únor 2009 v 06:41  • Odpověz
Halo halo holky,jaktože jsem nikdo nic nenapsal?
U nás nic nového vše při starém.
23. únor 2009 v 06:42  • Odpověz
autor
holki jsem tady ja vim dlouho jsem tu nebyla ale uz jsem zas tady
25. únor 2009 v 11:22  • Odpověz
ahojte holky :slight_smile:
tak už to tu zase jede? :grinning:
25. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz
ahoj,no řekla bych že to spíš nejede...
Malej právě pojedl polívečku a měl ju až na čele jaký dělal kraviny.
lusi:taky ti malá dělá kraviny u jídla?Malej začal tento týden
25. únor 2009 ve 12:32  • Odpověz
sami: tak to nejspíš nějaká špatná konstelace hvězd, skvrny na slunci nebo něco takového, protože malá dělá tento týden to samé :angry: nestačím prát bryndáky. Já jsem dnes vařila brambor s mrkví a kuřecím prsem - jako pro ni. To má nejradši, zblajzla toho hafo :slight_smile: jsem ráda že už baští i to co vařím a ne furt jen ty kupované blafy. ale navztekám se s ní...ráno jsem na ni fakt už i zařvala, až mi to pak bylo líto, ale už třetí triko má od banánu jak sebou furt šije a to nejde vůbec oprat, nechává to tam fleky. Ona je expertka, bryndák si tak dlouho rve, až vyměknu, rozvážu ho protože se bojím aby se neoběsila na něm, chytne ho do ruky a mává s ním :angry: :angry: :angry:
25. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz
jé tak to jsem ráda,že to nemám doma jen já.Malej si bryndák nechá ale to otáčení a šponování u toho,no hrůza.A stejně to má i na tričku a tepláčkách.Dneska to oblečení vypadá,jak kdyby to měl nevím jak dlouho,budu ho muset přeslíct.Co děláte?Malej půjde za chvílu spát do kočáru.
25. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
Lucka spí, tak mám chvíli klid. taky v kočárku, ale jen na chodbě jsem ji uvozila - já nemůžu vyjet ven s kočárem, je tam hrůza, neutlačila bych ho...no jo, život na vesnici :grinning:
25. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz
U nás je odhrnutý tak se to dá,akorát padá sníh z basráků tak musíme po silnici
25. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz
sami odkud vůbec jsi? se mi to nemůže nějak vybavit, nevím jestli už jsi to psala...
25. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz
lusi jsem z Pravčic,tj.vesnička u Hulína
25. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz
tak sem vyslala tchyni na procházku,tak mám chvílu volno,než půjdu pro malou do školky,
25. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz
já tu měla manželova dědu s babičkou mi přijeli popřát...ale už jsem tu :slight_smile:
malá zas řádí. za chvilku přijde manžel z práce :grinning:
25. únor 2009 v 16:28  • Odpověz
no malej taky řádí,už se prospal...
můj přijede až po 22hod.večer z práce,má odpolední
co máš?narozky?tak přeji vše nej... :grinning:
25. únor 2009 v 16:32  • Odpověz
to je blbé když ti chodí až tak pozdě...můj dělá v pondělí a středy do pěti, jinak do tří...
25. únor 2009 v 16:37  • Odpověz
dala jsem nové fotky do alba :grinning: a pěkně jsem se u toho vztekla :angry:
25. únor 2009 v 16:41  • Odpověz
no jinak mívá ranní a někdy i noční,to je naprd :angry:
malej se mi furt chce stavět na nožky..no hrůza a jak se vzteka když ho tak nechcu dát..
jaktože ses vztekala? :astonished:
25. únor 2009 v 16:52  • Odpověz
kurnik vy máte vloasů a dlouhý :grinning:
25. únor 2009 v 16:54  • Odpověz
sami: malá zas furt se zvedá a chce sedět. a taky se vzteká...ježiš ty děcka jsou bu´d všecky stejný, nebo jen ty naše dvě... :sweat_smile: Julinka byla taky taková?

jo Lucka je vlasatec už od narození. už nosí culíky i sponky, protože jí to leze do očí
25. únor 2009 v 17:08  • Odpověz
ty Julinka taková nebyla,ona aji dlouho vydržela sama v postýlce a nepotřebovala tolik společnosti,za to Samík je úplně něco jinýho :angry: .Malej chce taky sedět,semtam ho posadím ale taky nemůžu furt
25. únor 2009 v 17:14  • Odpověz
sami: no to je celá Lucka...jak ji někde nechám chvilkku samu tak řev :angry: ona nevydrží dýl jak 5 minut sama. a někdy ani to ne, prostě jak mě nevidí tak vřeští :confounded:

Já vím kde jsou pravčice - mám babi z Hulína :wink:

Někdy musíme dát srázek, jsem na malýho zvědavá
25. únor 2009 v 18:15  • Odpověz
Se srázkem souhlasím.....
A co lusi už přemýšlíte o druhém dítěti?Asi je to ještě brzo že,i když přemýšlet se může. :grinning:
25. únor 2009 v 19:06  • Odpověz
sami no manžel není nejmladší, takže my plánujem druhé veeelice brzo :wink: aby se ho pak neptali jestli je tata nebo děda :grinning: on totiž touží po synovi víš

a vy ještě plánujete další?

s tím srázkem o tom popřemýšlej, já bych byla pro všemi 10 :wink:
25. únor 2009 v 19:39  • Odpověz
no asi každý chlap touží po synovi,i když manžel počítal že druhý dítko bude taky holčička,a když nám dr.řekl na ultrazvuku že to bude chlapeček,tak se pyšnil :grinning: :grinning: :grinning:

mi už teda další neplánujem,ale nikdy nevíme co nám příroda nadělí

tak to je mezi vámi asi větší věkový rozdíl že?
25. únor 2009 v 19:59  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.