• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z okoli holesova bystrice rychlova atd

(Zamčená)
14. března 2009 
sami: no on všude vykládal že vyráběl kluka :grinning: :grinning: :grinning: on další ženskou nechce teda aní náhodou :angry: tak nevím co bude dělat až nám případně teda řeknou že je to holka :grinning:

jo jsme o hodně od sebe, ale jsme spokojení a šťastní :slight_smile:
25. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz
lusi:bude se muset snažit a vyrábět tedkom opravdu toho kluka :grinning: ...ale věř že by byl rád i za další babu,co si udělá to bude mít :grinning: ,hlavně že bude vše o.k.

tak to je důležitý že se máte rádi atd. a když vám to pasuje
25. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz
sami: on si dělá srandu že neví jak se kluci dělají :grinning: :grinning:
jako on je z Lucky nadšený, ale ta touha po klukovi tam prostě je no...

malá mi zbaštila misku kaše, jsem zvědavá kolik bude vážit, ve středu jdem na kontrolu. a na očkování. na hexu a prevenar. jsem zvědavá jak jí bude když to do ní narve oboje zaraz. Tvoji prcci mají prevenar naočkovaný?

Sami jak se vůbec jmenuješ? :wink:
25. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz
lusi jo tak já jsem malýmu dala kaši zatím 2x jakoby na večeři s tím že bude spinkat dlouho když se víc nasytí(to sem si myslela),ale vzbudil se mi za 3 hodiny s takovým řevem že jsem mu udělala mlíko,vypil a spal do rána...takže jsem řekla že se můžu na nějakou kaši vyprdnout na večer a pije dál mlíko a spinká jak baryn.Mi jdem na kontrolu 9.3. a taky jsem zvědavá,naposledy měl 6,71kg ale myslím že když jí už jídla a mlíko pije jen ráno a večer tak tolik nebude přibývat,ale nevím.
Mi půjdem na třetí hexu...prevenar jsem jim ještě nenechala naočkovat ale přemýšlíme o tom
Tedkom jsem dala Julinku naočkovat proti klíštové encefalitidě,příští měsíc půjde na druhý pichanec a za 9-12 měsíců na třetí.

Myslela jsem si že počkám na manžela tu hodku a něco ještě než přijede z práce,ale už se mi tak zavírají oči,že to vzdám :astonished: :grinning: :frowning2:

Jo a jmenuji se Eva
25. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz
tak val do hajan :slight_smile:

mi začíná maraton uspávání - má oči jak trnky potvůrka malá. tak si jdu pustit drbárnu na primě (bez zvuku :rolling_eyes: ) a huškat

dobrou a klidnou noc :slight_smile:
25. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz
ahoj lusi:no malej dneska vstával už o půl 5 a nechce zabrat a nechce :angry:

jak uspáváš malou?na rukách?
26. únor 2009 v 05:51  • Odpověz
sami: ahojky :slight_smile: malá vstávala v 5. ale teď usnula...jsem zvědavá jak dlouh jí to vydrží

jo na rukách, ona jinak neusne. už jsem se párkrát naštvala a nechala ji tak, ale ona vydrží klidně do 1, do 2 v noci :angry: nechápu jak to dělá.
26. únor 2009 v 06:52  • Odpověz
lusi já jsem Julinku uspávala taky na rukách a řekla jsem že u druhýho to dělat nebudu,protože by mi upadli ruky.A zatím to dodržuju,malej je totiž zvyklí že ho dám večer do postýlky,chvílu se vrtí ale usne bez řevu,to víš že si ze začátku i pořval,ale ne moc.

to máme zase dnes krásné počasí :angry:
26. únor 2009 ve 12:16  • Odpověz
no...tak to mám co dělat...asi ale až s tím synem :grinning: Lucka už se asi nepřeučí. Jak chodíme na ty rehabilitace, tak tam vždycky dělá strašnej cirkus a ta sestra se vždycky směje, že je hrozně vzteklá a že chce, aby bylo po jejím...ona ti normálně dělá, že si lehne, přestane řvat, ale taky přestane reagovat. prostě flegmoš a nikdo s ní nic nenadělá - ani ta sestra ne. takže tam jsme kolikrát uplně zbytečně. Lucka je prostě uražená. vydrží to tak půl minuty a pak se tak vztekne, že se na nás chodí dívat celé oddělení co jí děláme.

a totéž dělá i doma např. při tom uspávání :angry: :angry: :angry:

venku je hrozně. byla jsem na poště a na rohlíky a vrátila jsem se mokrá jak kaňa, i kočárek a všecko. Já mám takovou blbou pláštěnku, vždycky se bojím že se mi tam Lucka udusí
26. únor 2009 v 15:04  • Odpověz
no tak tedkom jsme měli ródeo-malý řval skoro hodinu než usnul,vypadalo to že mu to nejde a ještě se začal čím dál víc přetáčet,takže se přetočil na bříško tam se mu nelíbilo,tak sem ho otočila zpátky,vytahoval a dával zpátky do pusy cumel...no hrůza..no tak sem ho nechala vždy trochu pořvat a vrazila zpátky cumel,chvílu se uklidnil,vypadalo to že už zabere a zase nanovo,no tak jestli to bude bývat každý večer tož potěž.Možná zkouší jestli ho vezmu na ruky ale tůdle...

u nás bylo taky hrozně venku...chvílu padal sníh pak zase pršelo a furt dokola
nevím kdy ta zima skončí konečně :angry:
26. únor 2009 v 19:38  • Odpověz
sami: vidím že máte taky veeelmi veselo. já jsem teď malou nacpala manžovi, ta je dneska protivnáááá. nevím jestli nebude nemocná, odpoledne třikrát zvracela, ale jako neublinkla, fakt zvracela. na oběd měla brokolici, tak jestli z toho :confused: uvidím zítra...se uplně děsím noci :unamused:
26. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz
lusi no veselo jsme měli,doufám že jen včera,že to byla vyjímka,jinak spinkal po usnutí krásně a co vy?
27. únor 2009 v 09:08  • Odpověz
dobré ránko,tak vidím že je tu pusto prázdno!!!

xuan kdepak jsi?

a vy ostatní též???
2. bře 2009 v 06:33  • Odpověz
no holky co se děje??? :unamused:
2. bře 2009 v 16:54  • Odpověz
já už jsem tady
2. bře 2009 v 17:28  • Odpověz
nic novýho??
2. bře 2009 v 19:01  • Odpověz
sami: nic...akorát nám teda asi roste zub :angry:
a ve středu jdem na očkování, tak to už asi nepřežiju s tou naší prdelkou ani náhodou...
dnes jsem s ní byla celé odpoledne venku, konečně pěkně spinkala...ale běda jak jsem přestala jezdit
2. bře 2009 v 19:29  • Odpověz
lusi:jo už vám roste zoubek?mi nemáme zatím žádný náznak,ale to nevadí,čím pozdějc tím lepší - se říká
nemá ráda očkování?no kdo by taky měl že?mi jdem příští pondělí k dr.na očkování - 3 hexu.,malý to zatím vždy snášel dobře,akorát po 2 hexe byl trochu protivný.
s tím ježděním to taky znám,dřív sem musela jezdit furt,ale tedkom už když se aji vzbudí venku tak se kuká ven z kočára a někdy ještě i zabere
2. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
holky kdepak jste ??????????????
4. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
my byly dnes na to očkování :frowning2: tak jsem ji konečně uspala a je chvilku klid. akorát odpoledne musím do tesca, tak jsem zvědavá jak to se mnou chudinka zvládne. snad nebude mít horečku...

jinak zub už se asi fakt klube, má to tam uplně červené a strašně napuchlé, tak uvidíme jaká to bude zubejda :grinning:
4. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz
ahojte jsem taky z bystrice
8. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz
A že by se přihlásil někdo nový???

Mi jdem zítra na očkování,třetí hexu,snad nebude mít žádný trápení,předtím ty dvě zvládl bez problémů

to byla dneska zase kosa :angry:
8. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahojky holky
chodíte jsem ještě někdo? :slight_smile:
14. bře 2009 v 09:45  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.