• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Ostravy

(Zamčená)
7. prosince 2010 
Ahojte maminky z ostravy poradte něaké herničky nebo akce pro mrnata mám ročního chlapečka a v tomhle počasíčku je třeba pořád co vymýšlet poradte a přidejte se k nám ahoj Eva
7. pro 2010 ve 13:27  • Odpověz
@antonie78 Evi unás v Hrabůvce je Špalíček a tam je zábavní centrum pro dětičky a maminky si tam můžou dát kafe nebo nějakou dobrotku.Nevím přesně jak se to jmenuje,ale je tam velká cedule je to nové ještě jsem tam nebyla.Ale vím,že to měly i ve školce reklamu na to dětské centrum.
7. pro 2010 ve 14:24  • Odpověz
@antonie78 co chodit do nějakého mateřského centra,já chodím teda do Orlové ale v Ostravě jsou taky, v Ostravě jsme byli v jojoparku-v 1patře v kauflandu v Zábřehu a pak v centru-obchodní dům Prior je človíčkov tam jsme taky byli,ještě jsem někdy viděla odkaz na nějaké nové centrum v Ostravě ale to nevím název a nemůžu to najít
7. pro 2010 ve 14:27  • Odpověz
v centru v Lasu to vypadá moc pěkně!
7. pro 2010 ve 14:29  • Odpověz
@marie83 ten jojo park v zábřehu je taky moc hezký ale drahý :frowning2: ale krásný,oba si tam vyhráli :slight_smile:. a dík za odkaz to je přesně to co jsem myslela a nemohla najít :slight_smile: někdy vyrazíme
7. pro 2010 ve 14:38  • Odpověz
no dívala jsem se tady unás se platí na hodinu 58kč ,v jojo parku jsme taky nebyly :grinning: my jsme asi 4x šouply Mařenku do Shopinu kde nám ji hlídaly a my jsme mohly jít v klidu nakoupit do ikea a různě :slight_smile: naštěstí se ji tam vždycky líbilo a tam se taky platilo a to už nevím kolik,dneska se všude platí :slight_smile:
7. pro 2010 ve 14:43  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.