• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prachaticka

(Zamčená)
11. června 2010 
Najdou se tu nějaký maminky,klidně i těhulky?
6. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj, já jsem přímo z Prachatic. :grinning: A ty jsi odkud?
6. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz
autor
Já jsem za Strunkovic nad Blanicí
6. dub 2010 ve 13:42  • Odpověz
Tak to je kousek od Prachatic. Mi máme chalupu v Protivci. Chodívali jsme do Strunkovic na myslivecký ples a letos jsem byla s dcerou na místním maškarním. :slight_smile:
6. dub 2010 ve 22:48  • Odpověz
autor
V Protivci znám pár lidí a kdysi jsme tam s manželem byly i v hospodě na Silvestra.Tady už plesy tak moc neletí aspoň teda co vím,mi totiž nechodíme. :slight_smile:
7. dub 2010 v 08:35  • Odpověz
autor
Ahoj do Prachatic jezdíme celkem dost často,na nákupy a tak.Taky jsem tam jezdila k doktorovi když sem byla těhotná.Koncem měsíce jdu s klukem k zápisu tak jsem zvědavá jestli mi ho vezmou. :unamused:
8. dub 2010 v 11:31  • Odpověz
Promiň, dlouho jsem se neozvala. Jak se to dá zvládat takhle malé miminko a k tomu školkáček. Doufám,že Vám to dobře dopadne a vezmou Ti malého do školky věk na to má teď bude asi záležet jak je u Vás školka plná. mě to čeká za rok. :frowning2:
13. dub 2010 ve 23:28  • Odpověz
autor
Ahojky nějak vůbec nebyl čas.Pořád někde něco řešíme. :slight_smile:
Myslela jsem že to se zvládáním bude horší ale dá se to akorát mi chvíli trvalo než jsem si zvykla na nový režim ale to určitě znáš.
S tou školkou nevim,nevim ale snad to klapne.Příští středu je zápis,už by to potřeboval mezi děti,doma už neví co by roupama a taky by mu to prospělo protože nechce mluvit.Sice žvatlá ale nic mu rozumět není,jen trochu jiný slova než by jsme chtěly.A kdyby ho nevzaly tak by se nedalo nic dělat.Horší to bude až půjde ten mladší to už budu muset nastoupit do práce ale ještě má hodně času.
21. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz
autor
:astonished:
22. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz
autor
:frowning2:
26. dub 2010 ve 22:11  • Odpověz
autor
:unamused: :astonished: :sweat_smile:
29. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz
autor
:dizzy_face:
3. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz
autor
:unamused:
10. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
Ahojky, tak koukám,že časově jsme na tom stejně. :grinning: Když už se dostanu k počítači tak zkouknu emailíky a jdu na kutě abych byla ráno fit.
Co ta školka??? Vyšlo to a nebo budeš od září vymýšlet zábavné programy doma?? :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 23:10  • Odpověz
autor
ahojky zatím ještě nevíme ale do konce týdne by mělo přijít rozhodnutí tak jsem zvědavá,doufám že to klapne :slight_smile:
11. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
Ahojky tak už máme rozhodnutí.Jsme přijati takže od září nastupuje.Huráááááá!!!!!!!!! :grinning:
15. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
Tak velká GRATULACE. Nás to čeká asi za rok. ještě se na to budu muset někde optat jak to chodí.

Tak se měj krásně a snad už bude brzo lepší počasí aby jsme mohli s těma capartama ven. :grinning:
19. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz
autor
V to doufám,ten starší už doma neví co by roupama. :grinning:
25. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz
autor
:grinning:
11. čer 2010 ve 14:53  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.