• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 10

(Zamčená)
19. listopadu 2008 
Ahoj holky!Všechny které se doma nudíte a nemáte s kým jít na procházku s kočárkem,nakupovat,na kafčo,na pokec-napište!Můžeme se sejít,navázat přátelské vztahy a skamarádit děti.Já jsem ze zahradního města a mám půlročního Lukáška.Holky ozvěte se!
21. kvě 2008 ve 22:34  • Odpověz
Ahoj no sice nejsme ze Zahradního města, bydlíme na Pankráci, ale to neni tak daleko jen kluka mám staršího V březnu nám byli 2 roky
:slight_smile:
22. kvě 2008 ve 13:44  • Odpověz
ahojky bbbabygirlll,posilala jsem ti vzkazik na IP :wink: :slight_smile:
28. kvě 2008 v 17:33  • Odpověz
Ahoj, já jsem z Hostivaře a mám půlročního Kubíka.Můžeme uskutečnit sraz v lesoparku, co ty na to bbb...?
Chce se jště některá z vás přidat?
3. čer 2008 v 11:57  • Odpověz
Ahojky holky.Já jsem taky z Hostivaře.Mám 8 měsíční holčičku.Můžu se k vám taky přidat?
3. čer 2008 ve 20:13  • Odpověz
nazdarek holky!! no tak konecne se to tady taky trosku rozjizdi :wink: urcite bych se k vam pridala i ja,mam pulrocniho chlapecka misanka,nejsme tedy primo z hostivare,ale ze zabehlic,coz neni tak daleko :slight_smile: ted tedy sice jedeme od pondelka na dva tydny pryc,ale pak bychom se k vam radi pridali,tak zatim muzete obrazet spolu a pak i spolecne s nami! :grinning:
4. čer 2008 ve 12:40  • Odpověz
ahoj maminky...my jsme z Malešic a máme 8měsíčního Kubajzlíka:slight_smile:
4. čer 2008 ve 12:42  • Odpověz
To je bezva, že jste se ozvaly :wink: Tak teď to chce jen vymyslet, kdy a kde přesně se ten náš mimi sraz uskuteční :slight_smile:
4. čer 2008 v 15:36  • Odpověz
Ahoj holky, ja jsem ze Sporilova a mam 10-ti mesicniho Honzika, radi se k vam pridame.
4. čer 2008 ve 21:58  • Odpověz
tak to holky vidím na ten hamrák, nebo lesopark :slight_smile:
5. čer 2008 v 08:04  • Odpověz
plánujete srazík?
5. čer 2008 ve 14:56  • Odpověz
ahoj holky, můžu se přidat? malý jsou sice 3 měsíce, ale protože jsem neřidička, tak bych ráda s někým v okolí pokecala-jestli znáte sportoviště Hamr, tak tam se dá krásně posedět a větší prckové si můžou hrát na pískovišti, který je hned vedle :slight_smile:
6. čer 2008 v 19:40  • Odpověz
Ahoj,já navrhuju sraz u vstupu do Hostivařského lesoparku - zastávka busu 154 nebo 271 Řepčická (pro motorizované parkoviště u Lidlu). V parku je spousta laviček a několik hřišť,případně se dá dojít k hospůdce se zahrádkou. dit, omlouvám se, že navrhuju jiné místo než ty.Dělám to proto, že jsem po zlomenině nohy, což se mi stalo při vystupování z autobusu s kočárkem, takže si na MHD zatím netroufám a pěšky na Hamr zatím asi nedojdu. Každopádně pokud se vás víc domluví na ten Hamr, tak to zkusím nějak zaonačit :slight_smile: Kdo navrhne den a hodinu srazíku?
9. čer 2008 v 10:18  • Odpověz
Ahoj, nám jsou dva měsíce a jsme z Dolních Měcholup. Písněte :wink:
16. čer 2008 v 16:48  • Odpověz
Kulich: bydlím v Dubči na Lázeňce
16. čer 2008 v 19:05  • Odpověz
Ježiš Dubeč, to je tady za rohem. Jednou jsem tam projížděla, staví se tam novostavby a mají tam nějaké mateřské centreum, že?
16. čer 2008 ve 21:24  • Odpověz
jojo, ale já do něj nechodím..bydlíme hned tady u hřbitova jak je alej, takže 1 stanice busu,
17. čer 2008 v 08:49  • Odpověz
Ahojky mamulky, Ahojky DIT, tak tady nás březnovky podvádíš, jo??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem z Hostivaře a Lidla mám pár metrů od baráku, můžu se přidat? Na kdy ten srazík plánujete, tedy jestli už to neproběhlo... :grinning:
22. čer 2008 ve 12:23  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz
Ahojky teresko. Tak to nemáme k sobě daleko, á bydlím v Boloňské u Plusu.
22. čer 2008 ve 12:28  • Odpověz
bambulik, tak to máme vážně kousíček. By jsme mohli jít někdy do toho Hostíku... :sweat_smile:
22. čer 2008 ve 12:37  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz
já tam chodím furt, parádní prochajda
22. čer 2008 ve 12:37  • Odpověz
jj je to tam super, hlavně se tam vyřádí i naše psisko.... :grinning:
22. čer 2008 ve 12:42  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz
ale dolu k přehradě moc nechodím, nechce se mi šlapat ten šílenej kopec nahoru... :grinning: :grinning:
22. čer 2008 ve 12:43  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz
teda teda nějak jsi se tady rozjela kam kouknu tak tě najdu :slight_smile:
23. čer 2008 ve 13:19  • Odpověz
Jestli jsi myslela mě, tak nápodobně..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2008 ve 14:48  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz
to je jasný že jsem myslela tebe? A kdy se taky ukážete?
24. čer 2008 ve 14:09  • Odpověz
moba: příští týden určitě něco spácháme :slight_smile: , já jedu zítra do krče na registraci, jinak bych to viděla na lesopark...nebo co ta ZOO? no uvidíme počasí jak vyjde...mějte se
24. čer 2008 v 17:08  • Odpověz
Petule tak co ta registrace? přežila jsi čekačku nebo jsi ani nečekala? No uvidíme jak bude, mě je to v celku fuk, jen když by mělo být nějaké parno tak to by bylo taky blbý patrik je pak hotovej a večer mívá teplotu, jsem zvědavá jak na tom bude v Itošce, ale říkaj že u moře se ty vedra snáší líp
25. čer 2008 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj holky.Hledám maminku a kamarádku z Prahy 10 na procházky s dětmi, nákupy a další různé akce.Bydlím v Hostivaři (kousek od Intesparu) a do Prahy jsme se s manželem přistěhovali před 2 lety a bohužel tu neznám moc maminek v okolí a ráda bych nějaké spoznala.Máme 7 měsíční Natálku, tak pokud budete mít nějaká zájem, tak se prosím ozvěte. :slight_smile:
7. črc 2008 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj Basice vítám tě tady, ráda tě poznám ale zítra jedeme na 10 dní na dovču tak že tady nebudu, ale když bys chtěla tak se pak můžem domluvit a někam zajít
7. črc 2008 ve 21:42  • Odpověz
Ahoj Moba,to by bylo fajn, kdybychom se mohly sejít.A kde vlastně bydlíš?Užij si dovolenou a až se vrátíš, tak se ozvi.Pa
8. črc 2008 ve 12:29  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.