• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 10

(Zamčená)
19. listopadu 2008 
Ahoj, my jsme ze Zahradního Města. Ale často jezdíme - Hostivař, Horní Měcholupy, atd..lesopark rádi využíváme k procházkám, stejně tak Hamr. Mně je 23, dceři za měsíc 3 roky..tak kdybychom se k vám mohli přidat..??
13. črc 2008 v 10:03  • Odpověz
ahoj Rova

mám ségru a synovce na Chodově
jejich sídliště se jmenuje Kulatý Chodovec občas tam s kačkou vyrážíme
a pak jdeme společně na prochajdu do Hostivařského parku na kozy kachny my na Proseku nic nemáme
tak se můžeme někdy sejít
a kdy plánujete druhý???
13. črc 2008 v 15:33  • Odpověz
lenerka: To víš, že bychom rády.. :wink: Druhé zatím neplánujem..já jsem šla na mateřskou hned po matuře (v 7. měsíci těhu), tož potřebuju jít teď někam do práce, abych měla aspoň nějakou tu praxi. Ale určitě bych to do třicítky chtěla stihnout.. :grinning: Co vy?
14. črc 2008 v 11:13  • Odpověz
rova

no mě bylo v květnu 28
kačce už budou v prosinci 26.12.2roky a pak by jsme asi začli pracovat na sourozenci
já dělala 6let a tak jsem byla ráda,že jsem od tamtud už vypadlaa teď si užívám na plno kačky

takže tě čeká hledání práce co,to ti moc nezávidím a ještě školka :frowning2:
14. črc 2008 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat k Vám do srazu maminek?Jsem z Petrovic, takže Hostík máme blízko:slight_smile:, mám 3 měsíční holčičku Aničku a zatím žádnou kamarádku na pokec, kafčo, atd...a už mi občas doma i hrabe, tak bych ráda vyrazila a pokecala:slight_smile:, je tu někdo?
18. črc 2008 ve 12:26  • Odpověz
lenerka: Jojo..popravdě se mi vůbec nechce. Čím víc se blíží konec mateřské, tím víc mě to na ní baví. A hlavně jsem z toho hledání dost nervozní. Už jsem koukala na netu, jenže většinou shánějí nástup ihned a já potřebuju nejdřív dát Vanču do školky a trošku jí na to zvyknout, takže potřebuju nastoupit až tak půlka září - říjen.

markule: To ti hrabe ještě docela brzo :grinning: Určitě tu někoho najdeš :wink:
19. črc 2008 ve 12:39  • Odpověz
ahoj rova

já dělala na poště a už teď mi bylo oznámeno,že se mnou nepočítají
matka s malým dítětem na přepážku a na směny?to nehrozí
a ještě chceme to druhý takže 2děti a pošta to nejde do hromady
taky budu hledat mám z toho už teď obavy :confounded:
docela člověk na tý mateřský otupí
obdivuju mamči co ještě stihnou pracovat na půl úvazku
já si užívám kačku na plno :slight_smile:
20. črc 2008 ve 21:38  • Odpověz
lenerka: Jo, tak to taky nebudeš mít jednoduché..ale pořád už máš aspoň něco odpracováno, ale vybrala jsem si sama, tak si nemůžu stěžovat :wink: Jen to na můj vkus moc rychle uteklo.. :unamused: To ti povím, jak člověk otupí - já už někdy ani nevím co je za den. Přítel to má rozházené jak kdy, žádné pravidelné volno, takže to mám dost rozházené..
21. črc 2008 ve 12:17  • Odpověz
rova:Já jsem na tom stejně. Otěhotněla jsem hned po maturitě a těhotná už jsem práci nesehnala takže ze školy na mateřskou. Elišce je sice zatim jenom rok ale uteče to jako voda a toho co bude následovat po mateřský se děsim. Přemýšlíme s přítelem že by sme malé pořídili sourozence, ale čím dýl budu doma tím hůř pak budu práci shánět...no uvidíme co bude :wink: tobě už se to lae krátí viď?
21. črc 2008 v 16:58  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem po dovče sice neodpočatá, ale byla to super změna vítám nové i nenové,

Basice tak jak se vede?

Markule to není problé, ale teď co jsou dovči tak jsme každý někde, ale určitě se můžem sejít, jen se pak domluvíme

rova taky mě to čeká a mám hrůzu, je to těžké najít nějakou časově dobdou práci a slušně placenou.
22. črc 2008 ve 14:59  • Odpověz
moba: no jasně s dítětem to není o odpočinku...tak jste si snad užili počasí...já pořád nic, zítra jdu na kontrolu ve 13h, termín mám v neděli, ale myslím, že nejdřív tak příští týden :grinning:
23. črc 2008 v 09:56  • Odpověz
Ahoj zrovna jsme si říkali jestli už nejste 4 a nejste, a jak se vede??? Bylo suprově sice dvakrát pršelo, ale i to bylo příjemná změna po vedrech, tělo si pak líp odočalo v noci
23. črc 2008 ve 22:44  • Odpověz
chodíte některá k hostivařské přehradě?
23. črc 2008 ve 22:48  • Odpověz
moba: tak porod mám naplánován na 5.8....jdu na přijem a dostanu 2 vyvolávačky po 4h a mohla bych ten den mít mimi na světě, max 6.8....pravděpodobně císařem, nebo pokud se otevřu????jsem stále na prst...to bylo minule to samé, to jsem byla i na dva a nic...ještě jdu příští čt na kontrolu ..jinak vše ok
24. črc 2008 v 17:41  • Odpověz
Jé tak to ja za pár, tak snad to budeš mít vše ok budu držet palečky, tak to se už asi nestihnem sejít co?
24. črc 2008 ve 21:18  • Odpověz
zdravíme Peťuli

no to já jsem Kačku vyprdla hned :slight_smile:
po 13h kontrakcích a měla se narodit 22.12.a přišla na svět 26.12.a rodila jsem normálně naštěstí
uvidíme jak to bude u druhého
no to už se asi nestihnem sejít
ale počkáme si na miminko Lukáška :slight_smile:
24. črc 2008 ve 22:07  • Odpověz
no já mám tu ztuhlou dělohu :slight_smile: to je jedno, hlavně, že už to bude venku :grinning: nějak jsem rezignovala na vše myslet :grinning:
25. črc 2008 v 08:32  • Odpověz
no to jo
až to bude tak to bude
hlavně,že bude zdravý a hodný
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. črc 2008 v 10:34  • Odpověz
bambulik: Docela často. Než tam byli ještě sinice, tak jsme tam chodili na koupání - Vanča si tam dost vyhrála na písku, vyblbla na tobogánu. Jinak tam chodíme na procházku buď s kámoškama, nebo přítelem..

iwca: Včera jsem ležela v posteli a přišla na to, že nás čekají už jen 4 víkendy a půjde do školky, tak mě přepadla taková šílená úzkost, jak budu schopná nechat jí tam úplně cizím lidem a jak to bez ní tak dlouho vydržím.. :frowning2:
25. črc 2008 ve 13:59  • Odpověz
ahoj rova

takže už máš školku zajištěnou jo
a co práce?
no já si to tedy nedokážu představit,že bych jí dala do školky
ale my máme ještě čas
ještě nebyla nikdy pořádně beze mě
nespala nikdy beze mě
ale už by jsme s tím měli začít!!!!
25. črc 2008 v 17:43  • Odpověz
rova: ty jo to musí bejt hroznej pocit :frowning2: já se toho až tak neděsim protože moje máma pracuje ve školce takže vim že Eliška bude v pohodě. A už máš nějakou práci vyhlídnutou? Mě sice mateřská končí až za dva roky, ale vůbec nevim co bude potom buď budem mít další mimčo což bych moc ráda :slight_smile: nebo budu schánět práci to jsem zvědavá kde mě vezmou až řeknu že mám maturitu a poslední tři roky jsem byla na mateřský, praxe žádná :frowning2: ...no zatim si s tim nemusim dělat hlavu, ale uteče to jako voda...
25. črc 2008 ve 20:19  • Odpověz
Rova tak to ti nezávidím, tayk bych se třásla když bych měla Patrika nechat někde ve školce, ale jednou nás to taky čeká, ale raději na to nemyslim teda zatim

Lenerka to je jasné, až bude Peťule ok a malej bude v poho a po šestinedělí tak snad už bude čas se sejít, a co vy a druhé už jste začali pracovat??? U nás to zatim utichlo, nějak váháme

Peťule, a co už máš vše připravené a co Tomík jak se těší na brášku?
26. črc 2008 ve 23:29  • Odpověz
ahoj ivuš
ma dvě jsme koukám všude :grinning:
no já mám nastoupit do práce 27.12 2009 tak snad se nám povede druhý
no praxe to nic není
já byla 6let na poště,ale už mě s prckama do práce nechtějí fakt síla :angry:
a když řeknu,že jsem dělala na poště tak se mi každý vysměje!!!a jazyk?no to je bída
fakt z toho mám obavy

to,že dělá mamka ve školce to máš super
a dělá někde v Čakovicích?to by mě pak mohla Kačku dostat do školky bylo by to super :wink: :wink: :wink:
to snad už za 2roky budeme bydlet v Čakovicích
26. črc 2008 ve 23:30  • Odpověz
lenerka, mamka je taky ve školce hospodářka, ale na Albertově, tak budu taky ráda, když se vůbec za rok dostaneme, no uvidíme, po novém roce je vlastně je už zápis do školek... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..musím ho hlavně nejdřív naučit kadit bez plen :fearful:
18. srp 2008 v 19:18  • Odpověz
Petule ty už budeš dávát příští rok Tomíka do školky? to já jsem si říkala že asi až od 4 vlasně 3a půl
19. srp 2008 ve 13:03  • Odpověz
no myslela jsem , že jo, ale popravdě nevím jaký bude...uvidíme...
20. srp 2008 ve 13:32  • Odpověz
Ahojky.Hledám maminku z Prahy 10 z Malešic na společné procházky atd..Máme 8měsíční holčičku Elišku a 10letou Karolínku.Je mi 31let.Bydlíme tu sice již nějakou dobu, ale maminek tu moc nezmám a ráda bych nějaké poznala.Pokud máte zájem, tak se prosím ozvěte, budeme rádi. :slight_smile:
22. srp 2008 v 11:34  • Odpověz
ahojky pavlieli, mas zpravu v ip :slight_smile:
26. srp 2008 ve 22:09  • Odpověz
Ahoj Romčo,díky za zprávičku, už jsem odpověděla do IP, sice se zpožděním, ale přece, nebyly jsme v Praze, takže přístup k internetu vázl. :wink:
1. zář 2008 v 10:40  • Odpověz
lenerka, píšeš mi tu, že abych měkla hodné dítě ještě před porodem, díky, to jsi mi dobře věštila...a co jinak ?? tom už chodí 5 dní kadit na wc :sunglasses:
19. lis 2008 v 19:02  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.