• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6

(Zamčená)
26. listopadu 2008 
Ahojky mamči,hledáme náké kámošky k seznámení a na procházky :wink: Nebaví nás samotný jezdit kolem baráku.nedávno jsme se sem přistěhovali a ještě tu nikoho neznáme :wink: .Budem se těšit na všechna seznámení s Vámi,teda pokud náká budou :slight_smile: ale věřím,že se tu náká mamina najde :wink: .
Jitka a Domísek.
20. zář 2007 v 18:34  • Odpověz
Ahojky :wink: Tak já jsem z Prahy 6-Dejvic a zatim moc kamarádek taky nemám...malýmu budou 15.12. dva roky.Na hřišti si připadáme jako cizinci(ačkoliv tady bydlím celý život),neboť se tam skoro všechny maminky znají :sunglasses: Takže se třeba někdy těším na shledanou :wink:
5. říj 2007 v 10:35  • Odpověz
ahoj tak já jsem z Letný to je kousek pár zastávek tramvají. Tak pokud některá budete chtít napište a můžeme někam vyrazit. ZOO, Letenská pláň, Šárka, Stromovka :wink: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
17. říj 2007 ve 22:37  • Odpověz
autor
Ahoj mamči,
teprve ted jsem se sem jukla,jsem ráda,že jste ozvaly,mohli bysme s našema ratolestma naplánovat nákej srazík :wink:
Jitka a Domča
21. lis 2007 ve 14:29  • Odpověz
Ahoj, ja jsem z Bile hory a taky tu s dcerkou (4 mesice) trajdame sami :wink: Uvitali bychom spolecnost.. na prochazky, kaficka a tak. Klidne sedneme na MHD nebo auto a nekam se priblizime :slight_smile: tesime se
30. pro 2007 v 19:00  • Odpověz
Jsem z Ruzyne, taky bych obcas privitala nekoho na prochazku :slight_smile:
7. zář 2008 ve 21:47  • Odpověz
Ahojky,najde se mamča na společné kočárkování z Dejvic?? :slight_smile:
26. lis 2008 v 11:02  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.