• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Trutnova

(Zamčená)
6. března 2011 
Ahojky nasla by se tady naka mlada maminka z Trutnova?? :wink:
19. čer 2008 v 07:02  • Odpověz
Ahojky kamcatko..jsem mlada maminka,kdyz je mi 27? :slight_smile:
19. čer 2008 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahojky...tak to nevim me je totiz 20 a zajimalo jestli by se tady nasla naka zhruba stejne mlada mamca... :wink:
19. čer 2008 v 17:24  • Odpověz
Tak koukam, ze nas tady asi moc neni...nebo se pletu??? :slight_smile:
17. říj 2010 ve 14:56  • Odpověz
Ahojda jen tak brouzdám a koukám jak je tu málo maminek z Trutnova ....ale já semka patřím taky :wink:
8. lis 2010 ve 21:33  • Odpověz
@jitousek tak to jsem rada, ze aspon nekdo se tu objevil. :slight_smile: Koukam, ze uz mas doma taky peknyho ulicnika...a odkudpak jste presne???
15. lis 2010 v 11:33  • Odpověz
Ahojda holky,jestli Vám to nevadí,že sem lezu já už asi teda nejsem mladá :sweat_smile: maminka,ale maminka jsem a budu ještě jednou a to už budu taky z trutnova :slight_smile: .Koupili jsme totiž v Trutnově byt a do konce roku se chceme přestěhovat :wink: .Takže třetí mimišek se narodí už tam.Tak jsem se chtěla zeptat jaké máte zkušenosti z porodnice v trutnově?Já totiž rodila oba syny v Náchodě,tak mám trošku z té změny strach :confused: .....
7. pro 2010 v 08:38  • Odpověz
Ahoj holky,
přemýšlíme nad tím, že se přestěhujeme do Trutnova... hodně se nám líbí jeden byt v Libči - nevíte jak to tam celkově v tom Libči vypadá? Jak je to s dostupností, obchod, lékař?
10. pro 2010 v 09:08  • Odpověz
@kijir Ahoj, tak co se tyka doktoru a primo porodu, tak mam dobre zkusenosti u obou porodu. Ja jsem tam, da se rict, se vsema doktorama moc spokojena, i kdyz teda mela jsem jednoho resp. jednu, kterou jsem u porodu nechtela, nastesti se nestalo. :slight_smile: Akorat nektery sestricky na oddeleni sestinedeli jsou krapatko protivny i detska je tam jedna protivka, ale kdyz se clovek neda, pak je to v pohode. :slight_smile: A kdepak jste si koupili byt?

@irca86 tak v Libci to ja osobne zase tak moc neznam akorat kdyz pres nej jezdim ke zname na navstevu. Co vim, tak vsichni nebo vetsina z toho okoli jezdi k doktorum v Trutnove nebo vim i o tech, kteri do Zaclere, ale to bylo driv, nevim, jak je to tam ted. No a obchod nevim, ale myslim, ze ten tam snad je. :slight_smile: Jinac do Trutnova je to vazne kousek, kze si myslim, ze neni problem udelat vzdycky vetsi nakup. Ja to tak delam skoro vzdycky. :slight_smile:
11. pro 2010 ve 22:46  • Odpověz
@kajule :Ahojky my kupujeme byt na Horním starém městě (říkaj Zelenka,či co :slight_smile: ...) V ulici Dlouhá...Docela se tam těším,jen mám malinko strach že musí Jára přestoupit v první třídě do jiné školy :confused:.Manžel by chtěl aby v Trutnově chodil na nějakou komendu :sweat_smile:.Já se tam vůbec nevyznám,ale on se z Trutnova odstěhoval asi před 6 roky :slight_smile:
A s těma sestřičkama to je asi všude stejný.V Náchodě jsou taky asi dvě úplně protivný a i jedna dětská doktorka tam je naprosto otřesná :slight_smile: .Asi to bude jak všichni říkaj dobrej porod je dobrej skoro všude.... :grinning:
12. pro 2010 v 09:01  • Odpověz
@kijir Jj, Zelenka, no my bydlime kousek dal...Humlak se tam tomu rika, je to zase vedle ZS R. Frimla. Jestli komendou myslel Komenskeho, tak to je ale celkem kousek ze Zelenky, tam je nejbliz Mladeznicka, ale taky si myslim, ze tahle bude asi lepsi. :wink:
My povidej, ja mela oba porody uplne jiny, ale u obou jsem byla s doktorama spokojena, i kdyz u druheho by neskodilo, kdyby pani doktorka byla trochu milejsi. Myslela si, ze kdyz uz jsem rodila, ted budu mit vsechno na haku. Jenze me ten porod celkem zaskocil. V cca 3:30 jsem zacinala neco citit, pak jsem to zacala merit hned po 4 minutach, vlezla jsem do vany ze ktere jsem malem uz nevylezla. A ve 4:00 jsme vyrazeli, ja jeste ridila, no a v 5:13 se Filipek narodil. :slight_smile: S Patou jsem tam bolesti mensi mela uz pres noc, ty vetsi cca od 7, kdyz mi pichli vodu a v 8:30 se narodil, bylo to pomalejsi, ale zase to min bolelo. :slight_smile: A jak ty se tesis na treti, koukam taky radi chlapecky. :slight_smile:
12. pro 2010 v 09:29  • Odpověz
@kajule :No jo chlapečky :slight_smile: ,právě jsem doufali,že třetí bude holčička :wink: .Jenže paní doktorka prej že s největší pravděpodobností bude zase chlapák :sweat_smile: !Nevadí stejně se moooc těšíme už jenom proto že právě druhej porod byl takovej fofr,že se manžel nestihl ani převlíct a přijít,takže u toho nebyl :frowning2: .A prvního klučinu mám z předešlýho vztahu,takže u porodu vlastně ještě nebyl.tentokrát si to bude zkrátka užívat se mnou všechno :slight_smile: .mě první porod jako takovej trval 6 hodin a druhej asi 20minut :grinning: .Takže něco podobného :grinning: .
No sice ten porod bude třetí,ale respekt z něj stejně mám :sweat_smile: ...A všech dalších pokusů o holčičku se dobrovolně zříkám :grinning: .Ale naději taky neztrácím,protože minulý týden rodila kamarádka které pan doktor celou dobu tvrdil,že čeká Jakoubka a nakonec se narodila Anička :grinning: :grinning: :grinning: .
12. pro 2010 v 10:56  • Odpověz
@kijir no ja pokud se vrhneme do tretiho asi bych rada zase chlapecka, ale tak ani za holcicku bych se nezlobila. :slight_smile: Co se tyka porodu, taky jsem z nej mela pokazde velkej respekt a to se nezmeni, i kdybych cekala pate dite. :grinning: Jj, taky mam kamaradku, co cekala udajne chlapecka a nakonec vylezla holcicka. :wink: A kdypak se planujete stehovat? :wink:
14. pro 2010 v 09:29  • Odpověz
@kajule : Ahojda no chtěli jsme hned po novém roce,ale asi to necháme aby Jaroušek mohl dochodit aspoň to první pololetí ještě tady v Polici.U něj z toho mám největší strach.Je v první třídě....tak aby to vysvědčení měl za to pololetí tady a ne měsíc před vysvědčením do trutnova :sweat_smile: .Takže pravděpodobně to necháme na únor :slight_smile:
15. pro 2010 ve 13:28  • Odpověz
@kijir jj, to je rozumny asi bychom to taky takhle udelali. Kdyz si vezmu, ze je teprve prvni tride par mesicu a mesic pred vysvedcenim by mel nastoupit do jine skoly. Takhle to bude urcite lepsi. A jak on se vlastne vubec tesi na tu zmenu? :slight_smile:
15. pro 2010 ve 13:39  • Odpověz
@kajule : On se těší úplně hodně :slight_smile: Pořád se ptá kdy už tam půjdeme a říká ať už to teda nějak zařídíme a jdeme tam :grinning: :grinning: .
15. pro 2010 ve 13:50  • Odpověz
@kijir A co, ze se tak tesi, to se mu tam u vas nelibi? :astonished: :slight_smile:
15. pro 2010 ve 14:06  • Odpověz
@kajule :Ale to asi líbí,ale je to pro něj taky něco novýho a navíc se mu v tom Trutnově mooc líbilo :slight_smile:Akorát se mu nechce odtutd z fotbalu :slight_smile: .Hraje tady za přípravku a tak se mu nechce od kluků...
15. pro 2010 v 16:16  • Odpověz
zdravím,chodí sem ještě někdo,jsem taky z trutnova,mám syna Danečka (9 měsíců´) a hledáme někoho na ven a společné akce...
18. únor 2011 v 18:57  • Odpověz
@kijir tak uz jste v TU? A co mimi, uz se chysta? :slight_smile:

@mysinulinka ja sem obcas tak nakukuju jestli se tu nekdo objevi. Pokud budes chtit, ozvi se, my ven chodime skoro kazdy den, kdyz pocasi dovoli a radi uvitame zase nejakyho novyho kamarada do party. :wink:
6. bře 2011 v 11:51  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.