• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♠Maminky ♥ ze Šebetova a okolí♠

(Zamčená)
20. června 2010 
autor
:grinning:
11. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
tak a prcek je vzhůru, jdu mu dát papů,budu a pak hop na náměstí něco vyřídit a pro malou do školky,budu zde nejspíš až po VKV :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
též :wink:
11. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
11. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
tak malí spí od 16hod.tak nevím kdy usne večer,malou jsem právě tšd ložila tak uvidíme :grinning:
11. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
autor
tak děti sou už vykoupané,napapané a už spí :grinning: to je dnes rychlovka
11. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
mně se malí právě zbudil,pak písnu
11. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
tak sem leda prd udála ten bazén,něž sem zabavila malýho a vlezla tam,tak se tím vychrem přihnal liják :unamused: ,ale nabouchala sem se aspon třešní :grinning:
v pátek budem s MM někam se odreagovat zapařit :grinning: ,a možná i na véču,zítra nejde malá do školky,že k nám přijde Hanička,a pak dojde i Danča,jen by mohlo být hezky aby si mohli hrát venku,ještě musím ráno něco ukuchtit.

koukalas na zprávy,jak někdo to může mimču udělat,to je hrozný,useknout jim ruce :angry:
11. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahojky u nás už se taky spí, Hanča nemohla zabrat, pořád povídá co si vezme k Natálce zítra na návštěvu, že ji ráno zabalí dáreček, no celá natěšená. S Kubíkem boj jako vždy, chvilku mi dává francouzáky, chvilku mi rve tu trochu vlasů co mi po ostříhání zbyla na hlavě.
Lidu, zítra tedy na tu 11 h dojedem, mrknu teď na seriál, pak asi šup do pelechu, dneska jsem totiž díky Kubínovi vstávala už o půl paté, tak jsem zvědavá co bude zítra.
Ještě rychle mrknu na leták tesca, když jedu v sobotu do Brna, ale určo jak naschvál tam nic zajímavého mít nebudou. Jinak příští týden můžu srazíkovat bez dětí, tak kdybyste mohli můžeme se sejít, prý má být pěkně.
11. čer 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
jj,už se těším,ukuchtím holkám něco dobrýho,i obýdek,má Hanička ráda,zapýkaný brambory,nebo něco takovýho
11. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Lidu, když to bude baštit Natálka tak snad Hanča taky, brambory doma jí, tak snad jo. Klidně ji to dej rozkazem, vymýšlet si prostě nebude. Však já budu spěchat i z té práce, abysme taky pokecali. Teď jdu juknout na seriál , ráno dočtu.
11. čer 2009 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
no ted sem koukala na počací,tak teploty hezký,ale ještě ty přehánky.
Natálka takyfurt básní o Haničce,že už to znám nazpamět :grinning: že jí pustí pohádky,pudem na třešně a jahody,můžu ti pak natrhat třešní,sou tu čtyři stromy a vůbec se to nesní,pak to hnije.
příští týden už jich bude hodně zralejch,tak předem hlásit,všem našklubu :grinning:
jo srazík můžem udělat,co pak písnou ostatní,ty se máš,že budeš mít pohodičku,aspon si odpočneš,jak chodíš do práce :wink:
11. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
jj,taky kukám
11. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
všichni koukají na TV :grinning:
11. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
ale na jinej program :grinning:
11. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
jj :grinning:
11. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
už máš konec,co :grinning:
11. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
jo, právě za mnou jde Mirčatak budu plkata budu tu později ju :grinning:
11. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
ta odinačka je ted hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jj,jestli nebudu chrupčit,du se kupat,tak páá :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
šem tuuuuuuuuuuu
11. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
autor
pozděěě :grinning:
12. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
ahojky,dneska je to nabitý
od rána je tu Hanička,tak řádí s Natálkou o sto šest :grinning: Danča musela za chvíli do práce,ale pak se sem ještě zastaví na pokec.
Holky měli dětský šampáno,jahody,a třešně.Polívku nedojedly,pač si tam nasypali cukr,aniž bych o tom věděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já si říkala,přoč jim neleze :confused: a buchta jim jede o sto šest :grinning:
ještě tu schází Lariska,to by byl gol :grinning:
za chvíli dorazí se smlouvou jeden na uvěr,tak to konečně podepíšu,a už se počká na penízky a staví se :grinning:
MM už každou chvíli taky dojede,tak si ted dělám hlavu na večer abych stíhala.

co vy :confused: kde se touláte,tak zatím pá pá :wink:
12. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
ahojky, tak co dítka, já je tedy mám na prázdninách u našich, tak třeba bysme mohli udělat srazík až budu mít Kubíka doma, někdy začátkem srpna budu mít asi v práci volno, tak bysme mohli něco podniknout celý den v Boskovicích, kde je nějaké vyžití pro děti. Jdu teď žehlit, čeká tady na mě pěkná hromada.
15. čer 2009 v 18:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahojky,to se máš Dani,ted si lenošíš :grinning: teda trošku,pak jak sme se domlouvali,někam vyrazíme,a mužem se domluvit i s ostatníma :wink:
Andri pak písni,co a jak :wink:
Verča s Mončou se někde toulají :wink: :confused:
i když sem sem taky neměla čas jít na net,malá měla jeden den teploty,a dávám jí kapečky na kašel a rýmu,ale dobrý.Dnes šla do školky.Malej opět trochu horší,tři dny měl horečky a nešlo mu to srazit,ted už naštěstí v poho,furt by spal,je unavenej,a nechtěl jíst už ani mlíko,ani čaj,ted už si trošku dá,ale pudem radši k dok.zas divně kašle,a dýchá,tak zas po očkování,a bude jen preventivka,a to sme byli jen čtyři dny ve školce,a nikde jinde :unamused:
16. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
ahoj zabulko tak už jsem po dovči doma,promin že jsem ti neodepsala ale mněla jsem jeden telefon vybytý a na druhým nebyl kredit,možná písnu večer pa
16. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
ahoj zabulko kde se touláš?
17. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
opět nikdo :frowning2:
18. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
ahojky,nemám čas sem ani jít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
musela sem s dětmi dřív k dr.oba mají antibio.širokospektry,nebo jak :unamused: vůbec se to dokr.nelíbilo,hlavně malej,špatně i dýchal,včera mě zvracel,jen plače a dáví se,večer sem mu musela dát i rectodelt,dokt.mi říkala že když se bude moc dávit mám mu to dát,doufám že se to zlepší,jinak by si nás nechali už v nemoc.,hlavně do něho dostat antib.,však víš,zas něco.
ale taky mě pobolívá v krku a mám rýmu,ále slyšela sem že řádí nějaké chřipky nebo co.
očkování mají zas odložený,su zvědavá kdy začně brát ty léky na imunitu,ještě nás dokt.bude posílat do brna na imuno.
včera mě jaksi štípalo na břichu,tak kouknu a on klišták,neměla sem ho ani nepamatuju nějakej rok,hele bolí klišták když je zapitej?tenhle pěkně štípal,okolo trošku červený,nikdo doma,už sem to nemohla vydržet,tak sem ho vytáhla,a já prase tam nechala hlavičku,tatka mi ju pak vytáh,musím počkat,jestli se udělá okolo červený,jestli ne je to v poho,jinak budu muset na krev.
Hlavně že už je vám líp,Verča se taky toulá,tak nejsu sama. :wink:
tak zatím pá pá
18. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
ahojky dnes jsem od rána sama,Vovan jel do Brna a bude se vracet až zítra.Je to fajn ,že je těd s námi pořád,aspon si ho děti užijí.venku jsou takový vedra.kolem 14.7.-15.7.máme odjíždět do Německa,tak jsem zvědavá jaký bude počasí.chceme jet přes noc aby děti celou cestu prospali :grinning:
18. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
dnes jsme měli už v 11hod po obědě,těd uspat malího a bude chvilka volna :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.