• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♠Maminky ♥ ze Šebetova a okolí♠

(Zamčená)
20. června 2010 
je a už je tu další strana,to to letí :grinning: až budeš mít chvilku tak písni,at ste zdravý jak rybičky ju :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
19. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
ahojky,jen sem chtěla něco na netu kvůli dovči,tak sem mrkla :wink: ,
jo jak rybičky,už i já a manža sme náser máter :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdybych se mohla aspon vyležet,su totálně k.o,v noci stávám k dětem na antib.,tak taky prd spím,
malé už je lepší,ale malej ještě nic moc,ještě že prší,bude se líp dýchat,než v tom dusnu,
tak zatím pá pá,mizím pač su k.o :pensive:
19. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
my by jsme měli odjíždět kolem 15 nebo 16.7. doufám že nebudou takový vedra
19. čer 2009 v 15:46  • Odpověz
21. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz
21. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz
22. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
ahojky,nějak stavkuju,co :grinning:
už je nám líp,děti sou už snad taky v poho,já ještě válčím s rýmou a kašlem,ale už se to dá.Tak doufám,že budem mít zas na nějakou dobu klid.
Už 14dní nic nedopuju,a držím se na 66,jednou mi to kleslo i pod :grinning: ještě mít sílu sportovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kdepak se toulá Verča,že by měla doma drahou polovičku :confused: :grinning:
jo Andri,já dojdu někdy na ty karty:wink:

byli sme aspon na preventivce,tak Luky má 10.2kg,80cm i s boty :grinning: a Nati 17kg,106cm i s boty :grinning:
ale koukala sem se,že na výšku i váhu sou v každém věku skoro stejně :slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
ahoj zabulko,no s tebe bude kočka když tak hubneš :grinning: ,zavidímmmmmmmmmmmmmmm :grinning: :grinning: :grinning: tak někdy si musíme konečně domluvit na kávičku :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
ahoj zabulo ty teda zanedbáváš :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
autor
ahojky,jj zanedbávám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaksi mě ted neba sedět furt u pc,tak sem mrkla po dlouhé době.
my už sme všichni i o.k.děti dobrali antib.a sou v poho.Já musím na vyšetření,pořád zrtácím hlas,beru auerius,a nebo jak,a ještě cosi na plíce,že to vypadá něco z laryn.uvidí se po vyšetření.

jo,máme stavební povolení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bylo za týden,tak doufám,že nebude ted pršet,o víkendu má přijed stavbyvedoucí a houpou na to,strašně se těším :grinning:
to už nebudu mít na net čas vůbec,budu je chodit kontrolovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: když manža bude v práci
26. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
no ty se máš,ty budeš mít tolik chlapů na zahradě :grinning: nebude manža žárlit když jsi tak zhubla a vypadáš dobře :grinning: až budeš v bozaku tak dej určo vidět :grinning:
26. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je for :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
valím do vany a jdu do školky,mají tam nějaký mecheche :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
27. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
ahoj zabulo,víš to že těd se může psát i nad 10000,nemusí se pak tvořit nový téma,to je fajn že :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
ahojky,než mi to popíšem,tak to zas zruší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
radši budu lítat po venku :grinning: :grinning: :grinning: dávala sem do fotáku nějaké fota,tak doufám že budu mít čas je dát sem,to zmenšování mě neba.
Bylo fajn se dnes potkat,doufám,že někdy bude konečně více času. :wink:
Dětičky jsou zdravé,malá byla ve školce, aspon na poslední dva dny pude se vyřádit.
Už mě štve,jak furt prší,chudáci lidi v těch záplavách,je mi jich líto,nemaj to jednoduchý,už aby bylo sluníčko. :frowning2:
tak su zvědavá co bude ještě u druhé dokt.,četla sem si zprávu doma od plicního,tak že mám něco jako astma,mám ten inhalátor turbuhaler,symbicort,a dle za měsíc kontroly to bude o.k.nebo budu inhalovat dlouhodobě,ale nějak mě to ještě nedochází,ale podle další kontr,co mě řekne i na mimčo,nebudu asi na nic čekat a vlítnem na to,ale to bude dobrý,nějak si to nepřipouštím,nikdy sem nebývala nemocná,tak to mám z toho nachlazení poslední dobou,a ty dusna tomu přispívaj :unamused:
vidíš,v téhle době je možné všechno,zatím pá pá,du chvilku šmejdit,děti blbnou na skluzavce,tak je chvilku klído
29. čer 2009 v 17:09  • Odpověz
autor
opožděně Deniskovi vše nej nej :wink: :sweat_smile:
29. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
29. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
pá,zas mizím,zítra mám ještě schůzku něco dovyřizovat,ti dva tu řádí,že další fota nestihu,a furt zamračený,dneska sme akorád stihli dojít v tom počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahojík,jsem tu dlouho nebyla,nebyl čas.Nejsem jediná komu to počasí vadí,mě se zase pořád motá palica a tíž dýchá...no hrůza,už aby to všechno přestalo.Tak vy už chcete žabulo skočit na další?? :slight_smile: :slight_smile:
Malej je už týden hrozně protivnej.
Máte krásnej pozemek s výhledem,takovej domeček jsme na začátku taky měli vybranej,ale pak z toho sešlo kvůli penízkům.Kolik na něj budete mít???
My už konečně zdíme příčky,Peťa se chce na velikonoce stěhovat,ale já teda pochybuji,tam je ještě práce.
Zachvíli pojedu pro Nikolku,konečně mají prázdniny :sweat_smile: :sweat_smile:
30. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
krásné ráno lusiano,těd zde není skoro nikdo,to léto dělá divy,i když furt chcandí :grinning:
30. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
ahoj zabulko,dnes jdu na roční prohlídku,tak jsem zvědavá kolik vážíme a mněříme.No domeček krásný no přenádherný,já chci taky,ale snad jednou.....ale budeš mít co ůklízet po tolika dětech :grinning: :grinning: :grinning: ,já chci taky mimíska :grinning: ale u nás ještě nenastal ten správný čas,nebo spíš malího pořád kojím a i přes den,zapijí po jídle,takový můj malí závysláček :grinning: :grinning: mlíčka mám čím dál víc,Larisku jsem kojila do dvou let.No a ze dne na den přestat prostě nejde.4asem na to půjdu postupně.Když byl prcek marod, :grinning: :grinning: tak nám to mlíčko ode mně hodně pomohlo,krom toho nic nepapal.
30. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
ahojky,hurrá Verča se ukázala :sweat_smile: :grinning:
pozemek se fakt s krásným výhledem,jen mě na jedné straně zavazí ořech,a nemá to chybu,manža říká že je dobrej,at se na něho ani nedívám :grinning: :grinning:
včera sem měla schůzku,přes známí s bezvadným chlapíkem,kterej nám ted hodně pomoh,tak dal dobrý typy,je v tom zběhlej,no už aby to bylo,ale prej za 2-3měsíce by mohlo být postavený,taky záleží na počasí.
Pak dám děti k babičce na hlídání a o víkendech bych chtěla chodit manžovi pomáhat dodělávat vnitřek,už se těším.
Jo mimi,na to se zeptám dokt.jestli bude nevím jestli se dá říct,něco jako to astma v poho,a nebude se to dál vyvíjet,tak ještě počkám,jinak asi ne,dobrý by bylo kdyby to vyšlo do baráčku,uvidí se.
Byla sem na preventiv.a vše dobrý i ultrazvuk,tak si myslím že to bude v poho,pojedu s MM na cestu a bude zas kamionáček :grinning: :grinning: :grinning:
ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andri,to su zvědavá,jak ste povyrostli :wink:
už ste všichni v poho,že bysme se mohli sejít,Nati už dlouho neviděla Nikolku,z ní musí být už velká slečna :slight_smile:
Jo Ver.na prachy se ani neptej,síla,snad to vše vyjde a ty splátky,už z toho blbnu taky,odhadovali nám pozemek na 400tis.a barák na 3mil.ale pozemek byl darem,tak se ušetřilo.
du šmejdit,potřebuju si něco objednat,tak pa pa pa pa pa pa pa :wink:
1. črc 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
ahojky,hurrá Verča se ukázala :sweat_smile: :grinning:
pozemek se fakt s krásným výhledem,jen mě na jedné straně zavazí ořech,a nemá to chybu,manža říká že je dobrej,at se na něho ani nedívám :grinning: :grinning:
včera sem měla schůzku,přes známí s bezvadným chlapíkem,kterej nám ted hodně pomoh,tak dal dobrý typy,je v tom zběhlej,no už aby to bylo,ale prej za 2-3měsíce by mohlo být postavený,taky záleží na počasí.
Pak dám děti k babičce na hlídání a o víkendech bych chtěla chodit manžovi pomáhat dodělávat vnitřek,už se těším.
Jo mimi,na to se zeptám dokt.jestli bude nevím jestli se dá říct,něco jako to astma v poho,a nebude se to dál vyvíjet,tak ještě počkám,jinak asi ne,dobrý by bylo kdyby to vyšlo do baráčku,uvidí se.
Byla sem na preventiv.a vše dobrý i ultrazvuk,tak si myslím že to bude v poho,pojedu s MM na cestu a bude zas kamionáček :grinning: :grinning: :grinning:
ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andri,to su zvědavá,jak ste povyrostli :wink:
už ste všichni v poho,že bysme se mohli sejít,Nati už dlouho neviděla Nikolku,z ní musí být už velká slečna :slight_smile:
Jo Ver.na prachy se ani neptej,síla,snad to vše vyjde a ty splátky,už z toho blbnu taky,odhadovali nám pozemek na 400tis.a barák na 3mil.ale pozemek byl darem,tak se ušetřilo.
Dnes tu byla Danča s dětma,a ještě s Anetkou a Tomem,tak byl rej,bylo tu jak ve školkce :grinning: aspon sme chvilku pokecali,ale víc se museli hlídat děti :grinning:pak hodím nějaké fotečky
du na net šmejdit,potřebuju si něco objednat,tak pa pa pa pa pa pa pa :wink:
1. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
autor
ježíš,já to tu mám dvakrát :confused: :confused: :grinning:
to první nečtitě,tam ani není vše :confused: :confused:
:confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
ahoj už aby pořádně zapršelo,ten vzduch je na zdechnutí :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
autor
ahojky,dnes sem jela s malou na mluvení,bylo hezky,no až moc vedro,tak sem vzala i malýho a událi sme si výlet po obchodnákách :grinning: oba už dávno chrápou unavení,mohli bysme se na někdy už konečně domluvit,ještě ten čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už mě ty přehánky pěkně štvou :unamused:
co vy,je u vás živo,když sou prázdniny :grinning:
2. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
ahoj zabulko je parno, :grinning: :grinning: že se mi ani psát nechtělo
4. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
dmm,.
7. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.