• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♠Maminky ♥ ze Šebetova a okolí♠

(Zamčená)
20. června 2010 
autor
ahojky,zdravím nemám čas ani sem jít,jak je venku pěkně,tak lícem po venku,vše je ted fajn :grinning:
doplatila sem zbytek dovči,no už aby sme jeli a musela si koupit nový plavky,já ty starý nenajdu ani za prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
co vy,Verča zas někde lítá :grinning: v sobotu dem s MM ke kadeřnici,tak plánuju uletácky barvy,no změnu :grinning: děti sem stříhala dneska,to bylo něco Lukyšek to měl dlouhý jak holka,tak sem mu to vzala pořádně a má to jak delšího ježka :grinning: až to uvidí MM tak nevím co mi řekne,ale mu to roste rychle :sunglasses: a Natálku sem taky trochu vzala,pač se nechce česat a brble,že jí to leze do očí :sunglasses:
co vy,až všichni budete moct,tak se sejdem a pokecáme :wink:
9. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj kočko,u nás vše v poho.Užívám si chlapa ,když je těd s námi pořád doma.Hodně mi pomáhá,každý večer uspává malího.Taky mně čeká nákup plavek na dovču.Mně přijede kadeřnice přímo domů v sobotu a ostříhá nás všechny.Malího nechám uplně dohola,byl už 2 nebo 3stříhaný.Rychle mu to dorůstá.Mněj se hezky a někdy dáme scuka :grinning:
9. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
autor
to bude sestřihů :grinning: :grinning:
dnes je počasí zas na prd,ale prý by už mělo bývat pěkně,tak su zvědavá,pořád se chstám na ty fota,ale ani nemám čas na pc.Kolikrát sem chtěla hodit nějaký fotečky a taky prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zatím pá pá,zas mizím,tak pěkný víkend :wink: :slight_smile:
10. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ahojky, tak jsme ostříhaní a otetovaní skoro celá rodinka.Já s Deniskem jsme ůplně na krátko.Jsem ráda, cítím se lépe a hlavně už nesplívám jak debil s ostatními(mikádo a vzadu ostříhaný do obloučku)Jinak u nás pohodička,jak bude čas tak hodím fotečky s narozenin Deniska,máme jich hafu..ale musím udělat čistku který jsou aspon trochu kvalitní.Fotila jsem mobilem.Zatím pa :grinning:
12. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
ahojky,no to bylo překvápko ten sestřich :grinning: :confused: :grinning: ale dobrý,u mě by taková změna byla horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
za chvíli u nás bude pout,u vás taky co?kdy že se to vrátíte :confused: že bych dojela a šly bysme třeba pátek u vás :wink:
Verčo,jak sem vás zahlídla,malej je už tak velikej,uplně sem koukala :wink:

včera sem dála ordung doma,i umejvala okna a dnes budu pokračovat,at je tu uklizeno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zítra jedu s dětma a ze švagrovkama do Mariáns.lázní za manžovou tetou,jedeme vláčkem,tak uvidím i Prahu,su zvědavá jak to děti vydrží,snad jo,a dojedem až někdy v nedělu večer,
taková menší dovča bez chlapa,jen ženský :grinning: no Lukyšek je taky jak holčička :grinning: :grinning:
tak pá pá,musím se ještě balit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vy se taky mějte pa pa
15. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
vovan,ahojky mame se hezky zdravym s dovoleny,mame se hezky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
ahojky,tak sme včera večer dojeli s dovči,vůbec se mi nechtělo,
Mariánský lázně krásný,mám spoustu foteček,tak až bude chvilka nějaké vložím,děti zvládli cestu vláčkem bravůrně,byli hodní,no prostě vše super,viděli sme spoustu měst a vesniček i Prahu,fotila sem i nějaké fotečky,jak sme jeli přes Vltavu,krása.
Tak zatím pápá,a užijte si to tam Andri :wink:
20. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
ahojky vcera jsme byli v Holansku a dnes jsme byli v parku pak taky hodim fotecky,yatim pa
21. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahojky tak už se konečně hlásím z čech,vůbec se nám nechtělo domů,u známích u kterých jsme bydleli jsou jak naše rodina,odjížděli jsme se slzami v očích.Až bude chvilka tak hodím fotečky.po cestě tam jsme si i trochu zaplavali v autíčku(v Letovicích na pražské byli menší záplavy.Až budeš mít žabul časíkozvy se :grinning:
30. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
Ahojky,jo časík :grinning: chtělo by to delší den :grinning: :grinning: :grinning:
to je fajn,že dovča vyšla a měli ste se skvěle,já už se ted těším na druhou :grinning: :grinning:

mám ůžasnou zprávu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda pro mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
z firmy sou rychlíci,během chvilky mají vykopané základy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: su nadšená,koukat jak se buduje domeček,zítra du fotíkovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
konečně to začaloooooooooooooooooooooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo,pak hot fota,já se neměla ještě k tomu,tak su zvědavá kdy je dám já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo potkala sem se z Verčou na zábavě v Šebíku,trochu sme se byli s manžem odreagovat :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahojky ty se teda nezdáš,no hezký odreagování.Malí, jak byl do hola ,tak vlásky už pomalu dorostli.Je to pěkný lump.Děti byly v Německu rozmazlovány ze všech stran.Malá už jde od 10.8.do školky tak bude trochu pohoda.To jsem ráda, že vám ta stavba tak letí.Hodím i fotečky jak byl malí dohola.Všichni říkají že těd mu to sluší čím dál víc.Fotečky musím roztřídit udělali jsme jich kolem 500 na mobylu,a ještě jsme i natáčeli.Aspon děti až budouvelcí tak budou mít na co vzpomínat.Jak bude čas tak zas hodím pár řádků ju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
:grinning: jj
1. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
dnes sme byli zas na stavbě,budou to pěkně zvedat,už mám fota,ještě ten čas to zmenšit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
snad se někdy potkáme,už sme se dlouho neviděli,
ted v týdnu určo do bozaka pojedu,musím podepsat nějaké papíry elekt.a vodu ke stavbě.
to je něco,vše je psaný na mě,tak vyřizuji,MM by stejně nemoh,když je pryč,ten si ze mě dělá pdel,že mi budou chodit všechny složenky :grinning: :grinning:
pá mizím,du se věnovat MM,dokud je doma :grinning: :grinning: :grinning:
pápá mějte se
1. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
ahojky,tak jak se máte,ani nestíhám na netu,jestli nebude pršet,tak ve čtvr.je srazík,písnu sms :grinning:

zatím,fota vykopaných základů,pak ještě dodám jak pokračují :grinning:
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=273838&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
9. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
pořídili sme malýmu golfky na cestování,ve skutečnosti vypadají ještě líp,sou super
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3127320&vReferer=
10. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahojky vůbec nestíhám,jak budevíc času tak písnu ju :grinning:
12. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
Právě jsme se vzbudili,taky máme nové golfky,koupili ,nám je známí v Německu ,aby jsem nemusela tahat ten svůj.Dovezla jsem si dva plný pytle dětských věcí pro miminko.O víkendu jsem byla u Mikulova..bylo tam nádherně...38stupnů.Tátovy už ubytování jede v plném proudu....takže Lariska si tam mněla s kým hrát,bylo tam plno dětí.Akorát si na nás smlsli komáři(ani raid v zásuvce nepomohl..už jsou nějací potvory imuní)Stále nemám čas hodit fotečky.Předělávala jsem dětský pokoj a dělala debordelář v celém bytě.celích 12pytlů šlo s domu.Hned jsem si připadala lehčí. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
ahojky,tak jak válčíš,další tři týdny mám pěkně nabitý,pořád něco, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na stavbě už betonují základy a chcou to hnát nahoru,pudu tam až v pátek udělat fota,ted nemám čas,a je pěkně tak chcem jít do bazénu.
jo,zítra su objednaná na to focení,jen nějakou s dětma a pak sama,mám erotic. prádýlko,tak su zvědavá a nejen já,kamošky už si zamlouvají,že to chcou vidět,to bude pro MM k výročí překvapení. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
přid k nám udělat taky pořádek :grinning: :grinning:
v sobotu sme byli na chlastačce,manža měl z práce,hotovo,tak bylo opiček a jakejch :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon byla zábava :grinning: :grinning:
jj,v září zajdem s prckama do bazénu,ne?zachvíli abych chystala věci na dovču,ale to vybalování nesnáším :confounded:
zatím pá pá,pak hod ty fota,mě se do toho zatím ještě nechtělo,
ale jak byla u mě Danča,tak sem jí je ukázala aspon na pc.
17. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
ahojky,ty teda stávkuješ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
dnes sem potkala Verču,taky nemá vůbec čas,jo,až budou fota u anny,tak mi dej vědět,ostatní ti radši řeknu osobně :grinning: za chvíli jedem nakonec na stavbu,prej mají už položenou zákl.desku,tak to jedu omrknout.
pak se tě chcu ještě na něco optat. :confused: :dizzy_face:tak se stavím na kafčo,až budu bez dětí
zatím pá pá
18. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
ahojky,hodila sem ještě nějaké fotečky,jak pokračují,ráno sem se tam byla mrknout
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=273838&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
20. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
ahoj žabulko,dnes večer odjíždím k tatkovi,v neděli se jedem podívat do Vídně(takový malí celodení výlet)od tatky je to kousek...co by kameněm dohodil.snad si dáme někdy srazíka a konečně po dlouhé době pokecáme.jak se začne ochlazovat,tak budu mít víc času.těd furt někde lítáme a jezdíme.malá od středy hodí do školky tak je pohoda.jsem zvědavá na ty tvoje fotečky,doufám že se pochlubíš

ů
21. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
ahojky,zdravím,ach ten čas,pořád se něco děje.
v sobotu odjíždíme na dovču,už se nemůžem dočkat :grinning: ,ale to balení a vybalování,už ted se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už mám akty fotek,sou úžasný,M bude překvapenej.
co školka?malá tam byla jen pvní den,malej už bere na imunitu,tak snad bude už vše o.k.
zatím pá pá,děti ted spí,tak se du nachystat,pak dem ke kamošce,a pak ke tchýni,ráno to vypadalo na pršení,ale pěkně se vyčasilo,tak je to fajn :slight_smile:
2. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ahojky,u nás je taky honka.Pořád nějaký akce,grilování,koupání atd.Asi s rodinou pojedem na výkend k Mušovským jezerům,jezdíme těd často.Malá chodí do školky,vypadá to že příští rok půjde do školy(záleží jenom na nás)No musíš se někdy stavit na kafíčko.Denis s Lariskou vyvádějí ....no děs a hrůza.zatím pa ju a dovez mi ukázat někdy ty akty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
ahojky,zdravím z dovči,vše je zatím super,už od časného rána nám kouká sluníčko,tak vypadá že bude hezky :grinning:
jen jedte,tak musí být hezky :wink: zatím pá pá
6. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
ahojky zdravým s Mikulova,od rána tady svítí sluníčko,dnes se už chystáme domů.pa pa
6. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj zabulko,tak se po dlouhé době hlásím :grinning: :grinning: :grinning: o výkendu jsme byli opět v Mikulově,počasí se nám vydařilo...tak nás dědeček pozval do rakouska do laa na plavčo.plavali jsme venku..byl strašný pařák...dětem se ani nechtělo ven,těd se víc musím věnovat malé....už mám doma předškoláka...no utíká to, jen co je pravda.někdy se musíme domluvit na toho srazíka už konečně...a co ty a děti??????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
ahojky tak konečně jsem vložila aspon pár foteček,pořád není nějak čas,dnes mám trochu pohodu...budeš příští rok dávat malou do školy?malíhoho těd trochu trápí zuby,v noci nejvíc :frowning2: musím se ti pochlubyt,fotečky malího a malé jsme posílali na výběrové řízení na focení pro kalendář,zaujala je jen malá.tak jsme byli fotit v brně,vzali jsme i malího...když pan,fotograf uviděl malího tak řekl....toho chci ten je dobrej....tak jsme nakonec fotili obě děti,bylo to focení pro nadaci život dětem,kalendář bude v prodeji v celé české republice asi tak od konce řína,malí je krásný na fotečkách když cení ty své zoubky,musíme se domluvit někdy na to plavčo,pa :grinning:
4. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
ahojky,já to tu nějak zanedbávám,trochu zahýbám :grinning: píšem si jinde,pošlu ti mail.Je fajn že ste si to v Mikulově užili,a ty zoubky to mi povídej,ale začali sme pořádně jíst.
no to bude kalendářík :grinning: super.my sme pořád zdraví,tak je to fajn.
musím dát jen nějaké fota,jak sem nechala manžovi fotit,byli na netu,a dostala sem nabídku i od profesionálního fotografa,odmítla sem,ale zas mi to vrtá hlavou,sem mi ty fotky nejdou dát,tak ti posílám odkaz jestli to pude kde sou pá pá
http://badoo.com/0159247853/me

jo,konečně nějaký fota stavby,pozděj dám další.
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=273838
7. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
ahoj no fotečky ůůůůůůůůůůůůůůůůžasný fakt moc pěkný,já už mám doma taky fotečky s toho focení,pár jich zkusím vložit,asi se budou muset upravit..jsou moccccccccc velké,tak jsem se tam přihlásila k tobě když tady jsi nám něvěrná :grinning:
8. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
kočko seš tu?
20. čer 2010 v 15:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.