• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky ze Zelenče (Praha - východ)

(Zamčená)
26. června 2011 
autor
Ahojky teri :slight_smile:. Právě jsem ti poslala mailík, že bychom mohli vymyslet nějakou tu prochajdu :slight_smile:.Nevím, jestli se to tu povede rozeběhnout, ale už jsem k této diskuzi trošku pesimistická - už jsem tu vyzkoušela snad všechna možná témata a nic :frowning2:. I Mmarcelinka se mi někam ztratila :sweat_smile:.
2. kvě 2010 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoooj holky

Zdravím ze Zelenče, dnes mi na vás dala odkaz holčina ze společného termínu :dizzy_face: Já vůbec nikam jinam nelezu, takže jsem neměla ani šanci vás tady najít :dizzy_face:

A zdravím Teru28, že jsme si kdysi psaly?????? :dizzy_face: Jsi z těch nových domů od hřbitova, viď :wink:

Zdamiku, kde vy bydlíte???My jsme taky ve staré zástavbě, rekonstruujeme pomalu sami, ale vnitřky už máme a časem, jak budou peníze, tak ještě fasáda a plot.Bydlíme na jednom pozemku s tchánovcema, ty mají domeček vedle nás.Já jsem taky z Phy, z Kačerova a manžel se tu narodil.Vůbec Tě podle obličeje neznám a přitom my jsme venku pořád, i v zimě jsme tu korzovali celé odpo :wink: Akorát je škoda, že máme kluky tak daleko věkově od sebe, my už jsme trochu víc akčnější :grinning: :grinning: takže buď chodíme ulicema, malej jezdí na kole nebo blbneme na hřišti :wink:
Jinak my chodíme pravidelně ven mezi 10-11:30 a odpo od půl 4, co to jde, jen se vrátíme třeba v 6 na véču a pak jsme do 7 zase venku.Já ale teď už chodím na pár dní do práce, jak má manžel odpolední a noční směnu nebo občas chodí i tchýně s prckem, takže každý den čas nemám.....

Marcelinko, to je taky dobrá náhoda s těma Černošicema, my máme byt v Letech u Dobřichovic, zrovna včera jsme tam byli, v Řevnicích byla hasičská akce..máš svatou pravdu, že tam to žije, tady chcípl pes :frowning2: :frowning2:
2. kvě 2010 v 15:41  • Odpověz
autor
Ahojky Kim :slight_smile: . To je supr, že se nám to tu rozrůstá :grinning: .
My bydlíme u vlakového nádraží, také ve starém domku. Přítel je tu od mala a já se dostěhovala, tak to máme společné :wink: .
Na prochajdy se taky snažíme chodit denně, ale někdy to spojíme s MC a nebo výletem do Phy. Mohly bychom tady všechny, co tu jsme, vymyslet nějaký společný srazík. S Teri máte dítka podobně starý, my sice ještě tak akční nejsme, ale s kočárkem se k vám můžem připojit taky...
4. kvě 2010 v 08:48  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Zdamiku,
jak se jemnuješ???Já jsem Míša :slight_smile:

Podle fotek jsem Tě snad ani ještě nepotkala :frowning2: ale je fakt, že chodíme max.k nádraží a stáčíme to pak do té ulice, jak je školka a směrem k obecňáku, za koleje teď už nechodíme, to jsem chodila dřív, když byl Daník ještě v kočárku :wink:

Jasně, až se objeví další holky, můžeme nějaký srázek v Zélandu udělat..teda až bude hezky :wink:
7. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz
autor
Ahoj Míšo, jsem Zdenka - těší mě :wink: . Podle fotek taky nevím, že bychom se nějak potkávaly, ale je pravda, že na obličeje moc pamět nemám, tak to nemůžu říct určitě.
A jakou práci děláš - někde na částečný úvazek?
14. kvě 2010 ve 12:43  •  1 dítě  • Odpověz
AHoj Zdeni, myslela jsem si, že jsi asi Zdenka, dle nicku :wink: :slight_smile:
Já dělám ve své předchozí práci :wink: dělám v Zentivě, laborantku na vývoji.Dělám zatím na dohodu, jak má manžel směny, když má ranní jsem celý týden doma, když má odpolední makám 7-12:30 a když má noční makám 7-14:30, takže jsem jak dost doma, tak dost v práci a musím říct, že jsem max.spokojená :dizzy_face: :dizzy_face:
No od ledna už mě čeká práce na plný :dizzy_face: na jednu stranu se těším, ale na druhou, když si uvědomím, že už půjde Danda do školky a moc se neuvidíme.... :pensive: bude to veliká změna!!!!!
No a školky, teď zrovna čekáme na dopis, zda nás vzali, sice nám paní ředitelka říkala, že se nemusíme bát, že děti nar.2007 bere všechny, Danda je na konci prosince...ale na druhou stranu se neraduju, dokud to nemám černé na bílém, letos bylo na zápisu 75 dětí a berou jen 50 :fearful:
14. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz
autor
Tak držím palečky, aby vás do školky vzali, zrovna jsme se o tom s někým nedávno bavili, že to není tak jednoduché :unamused: , ale snad to vyjde :slight_smile: .
S tou prací to máš fajn, alespoň se odreaguješ a nebudeš mít pak tak velký šok, když začínáš postupně :wink: . To já si ještě počkám, i když bych někdy do tý práce šla fakt ráda...
18. kvě 2010 v 07:23  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj zdravim, ted jsem tu dlouho nebyla.

kim: ahoj, jj bydlime u obory a myslim zes vcera tady u nas byla s malym na hristi, s klarkou tam byla moje teta a rikala ze jste se bavily, ze maleho vzali do skolky, tak to budou chodit spolu

jsem take pro sraz
25. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz
Tero, no bombááá :grinning: :grinning: No jasně, že jsme to byli my, to je ale náhoda!!!!Klárka je úžasná, šikovná princezna a moc se nám líbila, hlavně Daníkovi :grinning:
My chodíme na to vaše hřiště dost často, hlavně když je hezky :wink:
jj Daníka do školky vzali :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz
Zdravím :grinning: a zkouším obnovit téma.Mé princezně už bude rok.Najde se někdo,kdo je na tom podobně a chtěl by se seznámit?
26. čer 2011 ve 20:37  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.