• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky - Znojemsko - Hrušovany n/Jev. a okolí

(Zamčená)
9. ledna 2011 
Ahojky
Pořád nakukuju, ale nic se tu nedělo. :frowning2:
Pemo - Už se ti to krátí. Užij si poslední klid, kdo ví, kdy si zase nějaký užiješ. :wink: S těma vložkama moc neporadím, já jsem po třech měsících ztratila mlíko a do tý domy jsem ty vložky asi používala. Pokud si dobře vzpomínám. Ale mělo by se to snad ustálit a později už nebudou potřeba. A s těma plínama.....Matěj měl při narození 3200 g a ty nejmenší kg jsme měli v porodnici a pak ještě jeden balík doma. Potom už jsme měli větší a v pohodě. Do porodnice jsme měli ty nejmenší Happy, mají výřez na pupík. Teď je mají v Albertu v akci.

Holky a jak pokračujete se stěhováním?

V neděli jedeme do Brna na nákupy. Jedeme s těhotnou sestřenicí a jejím přítelem. Tak se hrozně těším. Budu se zase kochat malinkýma věcma. :dizzy_face: Pro Matýska jsme si domluvili hlídání, tak i tohle bude v klidu. Jinak ho bereme sebou, ale takhle před vánocema radši ne.
20. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahoj holky,

ještě že je to počasí docela slušný, jinak by mě asi fakt už kleplo, na mě má ten podzim nějaký špatný vliv, ať už je jaro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pemo, já prsní vložky používala po celou dobu kojení, trošku mi unikalo mlíko, ale nic hroznýho, známá od ségry s tím měla problém, protékaly jí i ty vložky, takže musela používat nějaké kvalitnější a zároveň i dražší, takže každá to máme jinak, raději nedělej žádné velké zásoby, až zjistíš co ti vyhovuje, můžeš začít sledovat letáky s akcema :slight_smile: a to stejné doporučuji s plínkama, těch nejmenších nebudeš potřebovat moc, prckové rychle rostou, souhlas s Kpetrou - do porodky Happy ...

a stěhování, sama jsem zvědavá, táhne se papírování, zkolaudovaný to je, ještě jsou tam nějaký dodělávky, na který ovšem pánové mají asi času dost, už je to v tomhle stavu asi 5 týdnů, ale zatím se nepředává, jediný co je v baráčku na 100% je kuchyňská linka se spotřebičema, kterou máme dělanou od známýho (ta nebyla součástí koupě) takže momentální stav - máme kuchyň, zatím v cizím baráku :angry: :astonished: , no pořád platí, že do vánoc chceme být v novém...

v Brně jsme byli v pondělí, manža měl v práci ředitelský volno, se maj ti učitelé, mu budu asi závidět až zase půjdu do práce, každou chvíli nějaký volno, ale teď mi to vyhovuje...
20. lis 2009 ve 22:59  • Odpověz
Díky za rady holky,poohlídnu se co a jak stejně sem tak poslouchala že ne všem dětem se člověk zavděčí kterýma koliv plenkama na některý jsou prý dokonce alergický takže žádný velký zásoby a časem se uvidí.Koupím 2balíky nejmenších a hotovka pak se uvidí co a jak.Stejně s těma prsníma vložkama.
Jinak my se asi taky tak rychle stěhovat nebudem,neboť můj manžel pomáhá našim s předělávkou bytu a pak se teprve totálně dodělá ten náš takže počítám že možná na vánoce tam budeme celkem záhul,nový byt nový město sem zvědavá jak to zvládnu.
Ještě že ty nákupy v Brně už máme taky za sebou,poslední dobou mě to pěkně zmáhá.
Dneska sem třeba celou nespala protože Ondra sebou pořád pěkně šil.No ještě měsíc a bude te.
tak pa užívejte nádhernýho slunečnýho počasí
23. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj holky, doufám, že jste si Vánoce užily (nebo přežily), u nás platí spíš to druhé v závorce :astonished: , samé návštěvy, buď mi někde, nebo někdo u nás, ještě dneska je z toho Eliška divoká a já taky...

jinak, baráček jsme nestihli dodělat, takže Vánoce ve starém, ale na Silvestra chceme být už v novém...

Pemo, vy jste to stihli do nového?, a co mimísek, už se to blíží, tak přeji krásné, zdravé miminko a usměvavou maminku :slight_smile:, nezapomeň se tady potom pochlubit...

Kpetro a co Matýsek a Vánoce?, stejně je na nich (Vánocích) nejhezčí, jakou mají ty mrňata radost, aspoň u nás to tak bylo...

jinak nějakej Ježíšek malé zatím nic neříká, jsme se snažili s manželem vysvětlovat, že přijde a přinese dárečky a jediná odpověď, na otázku kdo přijde, byla Ňáňa (takhle říká malá svojí sestřence Anetce) a hnala se pokaždé ke dveřím, pak byla akorát naštvaná, že tam není, ještě že byly večer ty dárečky :grinning: j...

kdybych sem už nestihla přijít, tak přeji ať je ten příští rok ještě lepší než letošní, hlavně hodně zdraví a aspoň trošku štěstí a to ostatní "jaký si to uděláš, takový to máš" :slight_smile:

mějte se krásně a občas písněte, ať nejsme za chvíli na poslední stránce, taky se budu snažit...
28. pro 2009 ve 23:47  • Odpověz
Ahoj, ahoj
Dlouho jsme se nesešly, ale to je jasný obě teď máte jiný starosti. :slight_smile: Dneska jsem si vzpoměla na Pemu, jestli už nemá mimčo. :dizzy_face:

Julie - s domečkem je to škoda, že jste tam ještě nemohli být na Vánoce. Tak třeba tam jste už dneska.
My budeme slavit doma, jsme sice pozvaní ke známým, ale svátky jsme promarodili a ještě to není O.K. Ale zase tak moc mi to nevadí, stavili jsme se tam odpoledne a všem popřáli. Jinak teda Vánoce jsme taky "přežili", s Lukášem jsem musela na Štědrý den na pohotovost. Měl vysoký horečky a nešly srazit, tak jsem se i bála prasečí chřipky a jelo se. Naštěstí druhý den už dobrý, ale zase jsme začali kašlat my s Matýskem. Ten měl taky dva dny teplotu, tak jsem trčeli doma a bylo to teda na palici.
Jinak Ježíšek je mu taky ukradený a nejvíc ho bavilo rozbalovat. On vůbec hračky moc neřeší. Snad to přijde a bude si i sám hrát. Dostal nějaký auta, vláček, oblečení a hlavně teda tabuli na malování, tak se u nás teď maluje. Zatím toho nejvíc namaloval Tatínek. No a já jsem dostala nový telefon, tak mám taky novou hračku. :grinning: Lukáš hlavně oblečení jeho oblíbený značky a kšiltovku. Ale radoval se až druhý den, kdy mu bylo líp. :sweat_smile:
Taky jsme za peníze, co dostal objednali novou autosedačku. Pořádnou a bezpečnou. Dneska přišla a Matýsek ji hned otestoval. Ani nechtěl vylézt a dát ji do auta. :sunglasses:
31. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahojky,

zdravím v novém roce, manža je na baráčku, tak mám volný večer :slight_smile: ...

Kpetro, stále jsme ve starém :astonished:, pořád se něco dodělává, manža už tam dvakrát přespal na zemi ve spacáku, že prej zbytečná ztráta času, jet do Zn. a ráno zase zpátky, nejraději bych tam byla taky, jenže malá je opice, když jsem doma, tak spinká jak budulínek, když ne, tak se budí a babičku, která hlídá nebere jako dostačující k uspání, řve jak pavián, dokud nevidí mě, takže tam bývám jen přes den

včera jsme tam teda byli asi na čtyři hoďky odpoledne i s Eliškou, měli jsme s sebou chlebíčky, dali jsme si kafíčko, malé jsme vzali kostky na hraní, aby se nenudila a přijali jsme dvě návštěvy zvědavců a večer jsme se vraceli do Znojma...

taky máme hračku, kterou dostala Eliška, ale hrát si bude asi spíš manža, ty kostky, něco jako Lego, ale levnější verze - stavebnice Žako, dělají různé sady s různým počtem ks a manža naznal už když jsme to malé objednávali, že musíme koupit takovou, aby se z toho dalo něco pořádnýho postavit, takže máme ten největší pytel kostek kterej dělají - 500 ks, bylo u toho napsáno "vhodné pro mateřské školy" :grinning:, ale aspoň si spolu vyhrají, manža bude stavět a Eliška bourat (má teď destrukční období, všechno bourá, trhá, rozhazuje a zahazuje)...

taky jsem měla strach z chřipky, ale už je to tak měsíc zpátky, první ležel manža jak placka, pak já a Eliška zatím dobrý, fórky typu "tak co, ještě chrochtáte" mi teda vtipný nepřišly, když to na tebe kašle ze všech stran, je težký zůstat zdravej, tak se držte, ať už jste v poho...

Elda se taky ráda vozí v autosedačce, naštěstí, jakou jste kupovali?,
to malá od ségry sedačku nesnáší, řve a dokonce se za jízdy jednou vysmekla z těch pásů, jeli z Podhradí a ve Vranově to zjistili, takže ani neví, kdy to udělala...

a Pemo, ty se přijď taky za náma ukázat, až budeš mít chvilku...
1. led 2010 ve 22:54  • Odpověz
Ahoj
Silvestr jsme nakonec zaspali. Telka nás nebavila, tak jsme to zapíchli v 11 hod. O půlnoci nás vzbudily petardy, tak jsme si popřáli a bylo. Nějak mě to nebere. Jen ráno jsem si uvědomila, že už letos půjdu zpátky do práce a Maťulka do školky. Tak jsem z toho celá špatná, nejradši bych byla ještě s ním doma. Ale nedá se nic dělat, jednou by to stejně muselo zkončit. Jen mi je líto, že tak rychle roste. Je teď z něj pěkný vztekloun. Navíc si skoro vůbec nehraje, jen po mě leze nebo za mnou chodí jako ocásek. Ale mamánek teda rozhodně není. Klidně je beze mě celý den a nechybím mu. I večer ho může dát spát táta a nevadí to. Snad si taky jednou začne pořádně hrát a nechá nás chvilku vydechnout. :slight_smile:
Kámoška mi dovezla věci po Matějovi, co jsem jí půjčovala. Tak jsem se jima prohrabovala a to snad ani není možný, že bylo to naše dítě taky tak mrňavý. Odpoledne krabici zase odvezeme sestřenici, ta čeká mimčo za tři měsíce. :dizzy_face: Moc se těším na další miminko.
Tu stavebnici máme taky, ale Matěje zatím nebere, tak si občas taky stavíme s tátem. :grinning: Máme jí několik sad, tak je toho plná velká krabice a je z čeho stavět.
3. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Ještě k tý autosedačce - Koupili jsme Storchenmühle Starlight SP a je super. Už se v ní Matýsek i dvakrát vyspal a vypadala spokojený. Je trošku polohovací, i když to není moc, stačí to. Když spí, tak mu nepadá hlava na stranu.
3. led 2010 v 17:47  • Odpověz
Ahoj holky krásný a pohodový nový rok a hodně zdravíčka do něj.My sme pořád 2v1 začíná mi to lízt na nervy a každej se ptá jak to že ještě nic.Prostě Ondrovi se ven ne a ne nechce,no ale tento týden bude muset chudák malej.
Přenáším dneska 3dny a pořád to vypadá podle paní doktorky všelijak,ale ne tak jak by to mělo na pořádný porod vypadat,ani poslíčky moc nemám,asi se z toho zblázním.Ve čtvrtek jdu na poslední kontrolu a pak se rozhodne co a jak.Asi mě nemine vyvolávání porodu no ještě máme jeden termín 6.1. tak se třeba trefíme do něj i když optimismus už mě přešel.
Jinak do nového sme se přestěhovat stačili a užili si tam jak vánoce tak i nový rok sem ráda že je tohle aspoň za náma.
Tak se holky opatrujte.
4. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj
Tak jsem čekala, kdy Pema napíše, že je maminka a ono zatím nic. Nezoufek, já jsem taky měla jít na vyvolání ve středu a v úterý porodila a na vyvolání nedošlo. Tak se třeba Ondrášek taky rozhodne jinak. :wink: Ale to čekání je na nic, dobře si pamatuju, když jsem se pozorovala a číhala na každou změnu. :grinning:
4. led 2010 v 19:18  • Odpověz
Ahoj holky,

Kpetro, ta autosedačka je fakt dobrá, ségra mají tu stejnou :slight_smile: ...

Pemo, to 2v1 je hezky řečený..., se mi zdá, že to přenášení je teď nějak v módě, ségra přenášela 8 dnů a sestřenice 10 a porod jí nakonec vyvolávali a to se hnala do porodnice už 9.tý den sama dobrovolně, že už ji to přenášení nebaví, takže jí udělali monitor a poslali domů ať přijede zítra :slight_smile: ,
já tak daleko nedošla, jestli budu někdy čekat druhý, tak to bude jako bych čekala první, jestli ten závěr nebude jako při Elišce :astonished: , za to teď mi to nikdo ani nevěří, že jsme narozený o 2 měsíce dřív, na neurologii, kam jsme chodily, dr. koukala do jejího průkazu docela nevěřícně a v poradně pro nedonošené děti na nás primář Bloudíček taky koukal, co tam děláme a to si nás samozřejmě pozval...
budu na tebe myslet, ať je všechno OK, mě se líbí datum 10.1.2010, to máme v plánu naše stěhování, ale s porodem tak dlouho čekat nemusíš :grinning: a jak jsi napsala to 2v1 tak mám před očima rozpustný Nescafé...

včera, když jsme jeli z Chvalovic do Znojma na oběd, tak zrovna nabíral nějakej sexuchtivec jednu holčinu (vypadala spíš jak uklízečka) u cesty a zajel s ní za sklepy co jsou v tý dolince jak se odbočuje na Vrbovec, jeli jsme za tím autem, prže jsme ve Vrbovci vyzvedávali manžovu ségru, vypadalo to, že je sledujeme, jsem čekala, že po nás půjde nějakej pasák, ale ne, to už by bylo jako z nějakýho filmu, když jsme jeli za hoďku a půl zpět, tak ta slečna už zase stála na tom stejným místě, fakt hnus, když si to tak jako představíte..., jsem ještě manželovi říkala, že bych si mohla stoupnout naproti, že by mi třeba někdo taky zastavil, když jsem teď ta uklízečka (na baráčku), takže jsme se dostali k tomu, co je vede k tomu, tohle provozovat, můj žaludek by to teda nezvládl, jo a na Silvestra měly holky u cesty dovolenou nebo tolik kšeftů, nebyla tam ani jedna :sunglasses:
5. led 2010 v 00:32  • Odpověz
Ahoj
To nám to chumelí,co? Musíme zkontrolovat sáňky a vyrazíme někam na kopec. :grinning:
Ale teda se mi ani ven nechce a to musíme do obchodu. Snad projedeme, zatím teda chodníky nejsou vůbec prohrnutý. :angry:

julie - ty teď budeš mít o slečnách u silnice přehled,co? :grinning: My teda občas koukáme, jaký tam stojí. Fuj, že na ně vůbec někdo vleze. :confounded:

Autosedačka je super, jsem s ní hrozně spokojená. Takže doporučuji.

Myslím na Pemu..... určitě už má Ondráška. :dizzy_face:
8. led 2010 v 08:01  • Odpověz
Ahoj,
to počasí je docela děs běs, manža byl dneska ve Zlíně a cesta prý šílenost, vyjetý koleje ve sněhu který přes noc zamrzly, no prej super a na netu jsem četla, že Zlín vyhlásil kalamitní situaci a sněhu tam nebylo ani z poloviny co tady u nás...

jsme dneska s autem trošku uvízli ve Chvalovicích, manža odhrabával zmrzlej sníh lopatkou co máme v kuchyni, prže tam ještě nic jinýho nemáme, myslel že projedeme, ještě tam není dodělaná cesta, jo a zítra se fakt už stěhujeme, trošku mi vadí, že zatím nemáme žaluzie, přijede je montovat až v úterý, připadám si tam jak ve výkladní skříni, teď jsme v patře, baráček je přízemní a navíc jak to tam neznám, tak se tam necítím nejlíp, pořád mám pocit, že na nás někdo čumí, ale do úterý to vydržíme :slight_smile:...

jo a holky tam dneska stály dvě s deštníkama nad hlavama, fakt nechápu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... a vleze, taky bych nevěřila...

snad nás Pema přijde brzy navštívit :dizzy_face:...
9. led 2010 ve 22:57  • Odpověz
Juli - tak super, dočkali jste se. Akorát to stěhování v tomto počasí teda nezávidím. :unamused:
10. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj,
tak se hlásím z nového, od minulé neděle jsou z nás loňtáci... :slight_smile: ,
dneska nám konečně doštelovali anténu na internet, byli tady teda už 4. ledna, jenže přijeli pozdě a už na to neviděli, tak že přijedou druhý den, to jim nějak nevyšlo a pak napadl sníh a že přijedou, až nebude na střeše sníh, tak dneska konečně, internet nám teda šel, ale to jsme byli rádi, že se načetl Seznam a dál se někam dostat, za trest :angry: ...
jinak se nám bydlí dobře, pořád něco hledáme, přeskládáváme a nemáme a musíme dokupovat, ale jinak jsme spokojeni, až na ty dluhy...
Eliška to taky vzala dobře, od prvního dne spinká sama ve svém pokojíčku, máme zapojený chůvičky, občas se v noci vzbudí, ale jak mě vidí, tak si zase lehne a spinká dál...
jsme teď obě dvě nachlazený, tak ani nechodíme ven, ale aspoň můžu dělat něco tady...
K petro a to stěhování nebyla až taková hrůza, vozili jsme věci průběžně, hodně věcí bylo kupovaných nových a to už tady bylo, takže v tu neděli se stěhovalo už jen minimum věcí, ale i tak jsme měli co dělat, ještě v pondělí večer nebyl přístupnej jeden pokoj, tam jsme všechno shromažďovali, nebylo tam ani umytý okno a v úterý měl přijet montovat ty žaluzie, okno jsem myla o půl jedný v noci, myslím, že jestli mě někdo viděl, tak musel mít dost, trošku to přimrzalo a když jsem to okno viděla ráno za světla, tak hrůza, tak že hned jak přijel, jsem mu vysvětlila, že okno je ze vnitř fakt čistý, ale z venku to nešlo, prže mrzne...
a co je nového u vás?

a Pema ta asi teď vůbec nestíhá

a ještě jsem si teď vzpomněla, já vím, že už je to trapný se slečnama u cesty, ale to jsem se fakt smála, škoda že jsem to neviděla, manža jak jel dneska z práce, tak ta jedna z nich co tam stává si lopatou odhazovala sníh na tom "svým místečku", prej úklid pracoviště :grinning:... a to už jsem nemohla vůbec...
20. led 2010 v 00:34  • Odpověz
Ahoj
Jo holky to u silnice nemají jednoduchý. Ta lopata mě teda pobavila. :grinning: :grinning: :grinning:

Super, že jste všechno tak krásně zvládli a Eliška bude mít teď pořádný výběh. Bude mít co prozkoumávat. :slight_smile:
Docela vám ten domeček závidím, brala bych to hned. My uvidíme, jak to půjde,až budu v práci a třeba taky pořídíme něco svýho. Chtěli jsem koupit starý barák od Lukášovy tety, ale chytl se toho pan realitní makléř a je to v háji. Odhadl to na tak šílený peníze, že to nekoupí asi nikdo. Kdyby to tenkrát vyšlo, tak už bysme měli spoustu práce za sebou. :angry:
20. led 2010 v 19:35  • Odpověz
Jo a v Deníku jsem viděla nějakýho Ondráška, tak je to třeba ten od Pemy. Ale byl to teda pořádný kousek chlapa. :dizzy_face:
20. led 2010 v 19:36  • Odpověz
Ahojky,
tak s tím výběhem máš pravdu, ještě že malou můžu nasměrovat, pozavírám dveře kam nechci aby se dostala, zkoumá úplně všechno, ale nejzajímavější je záchod :grinning: ..., a už klečela i na stolku pod TV, je docela širokej a nemohla se dostat ke stojánku na vonné tyčinky, schválně jsem ho šoupla až dozadu, že tam nedosáhne, jojo, je vidět, že jsme z opice...

jen jí chybí Anetka, když jsme bydleli ve Znojmě, tak se holky viděly častěji, vzpomene si na ni snad 10x denně...

a co je ve Znojmě nového?, od kdy nastupuješ do práce, ještě máš čas, nebo jdeš dřív než budou Matýskovi 3 roky?, a jak to vůbec je, já se o to zatím nezajímám, když je malá narozená 24. tak bych měla nastupovat do práce 25. nebo je to nějak jinak?...

a s baráčkem je to škoda, zatím šly ceny nemovitostí pořád nahoru, dneska byste byli vysmátí ...

že by to byl malej od Pemy?, snad už za námi brzy přijde, aspoň na chvíli...
20. led 2010 ve 23:42  • Odpověz
Ahoj
Do práce půjdu od září. Matěj je 4.9. Tak počítám, že tento den nastoupím. Aspoň kolegyně nastoupila přesně v den narozenin dcery. Tak to tak aspoň bude. Ale stejně budu muset zajít do práce a zeptat se na personálním. Oni mi řeknou, kdy mám nastoupit. Jsem ráda, že si spolu s Matýskem užijeme ještě léto doma.

Eliška si zvykne a třeba najdete další kamarády. A Anetka za váma bude určitě jezdit.

Jinak ve Znojmě nic novýho. Jen mě štve ten sníh. Hlavně teda na střechách. To se bojím pod nima chodit. :confounded: Takže teď chodíme jen do obchodu a pak se psem kolem baráku, tam nám nic nehrozí.
Včera jsem koupila v Albertu Matýskovi v akci boby a od tý doby v nich pořád sedí a nebo vozí hračky. Dokonce s nima šel včera spát. :grinning:
21. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj,

tak to já si léto s malou neužiju, Eliška je 24.6., naštěstí nás to čeká až příští rok a třeba taky bude druhý mimi, tak by se nám to protáhlo ještě víc...

to měl jako ty boby Matýsek v postýlce?, ale i tak by se tam vešli oba..., Elda se zase snaží udělat hají v panenčiny postýlce, už v ní seděla, nebo spíš na ní a vydržela...

ten sníh na střechách je fakt hnus, už aby to slezlo ať je pokoj, já zimu nemusím a sníh se mi líbí, ale na horách, tam patří...

já vím, že si zvykne, ale je mi jí líto, už aby bylo jaro, jsou tady stejný hřišťátka jak ve Znojmě, tak by se aspoň vyblbla a nemyslela pořád na Áňu... :astonished:
22. led 2010 v 00:02  • Odpověz
autor
Ahoj znojmačky, už jsem tu pěkně dlouho nebyla, vlastně pokud by mi stránky nepřipoměla janceta88 asi bych se tu ještě dlouho neukázala :sweat_smile:
v září jsem totiž jako těhotná ulehla a do porodu vstávala jen velmi zřídka a na internetu taky moc nebyla. ale teď máme doma 5letou Barušku 2letou Nikol a měsíčního Jiříčka :grinning:
tak jak všechny válčíte s tou zimou? my jsme ulehli a ještě čekáme zda se holkám neobjeví neštovice :angry: jen doufám, že je nechytne i malej.
teď se probudil tak zatím .... :grinning:
25. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
Dobré ráno
Čekám, jestli se objeví nová těhulka janceta88. Tak šup sem, ať je nás trochu víc. :slight_smile:

kapulet - gratuluji k Jiříkovi a doufám, že neštovice nechytí. Přece jenom je ještě malý. :grinning:
Se zimou válčíme tak, že pokud to není nutný, nevycházíme. V tomhle se nedá. Pěšky jdeme akorát do obchodu (ještě, že máme kousek Albert), dál už ani nechodíme. Hlavně teda kvůli sněhu na střechách. S kočárem je to úplně zabitý.

Včera jsme se vrátili ze Slovenska. Lukášova babička slavila 90. Tak se sjela celá rodina a bylo veselo. Jen ta cesta by mohla být kratší. Jedeme skoro 4 hodiny s přestávkama. :unamused: Cesta tam docela utekla, měli jsme půjčený DVD do auta, tak se Matýsek asi hodinu díval a pak usnul. Takže cestu přečkal super a nebyl ani protivný kvůli nevyspání.
Tam pak se všema řádil a ani mu nevadilo, že na něj mluví slovensky. Domluvil se se všema. Docela se nám tam rozpovídal. :grinning: Ani se nestyděl, hned by s každým odešel a máma mu nechyběla. Ale už jsem ráda, že jsme doma. Hrozně jsem se těšila na vlastní postel.
26. led 2010 v 07:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu.
Jejda já už to chci mít taky za sebou.
Kapulet: sice jsem vychovala nejmlasšího bráchu, odvozila a hlídala několik miminek a vůbec jsem se nebála toho že bych nezvládla svoje mimi, ale čim víc se blíží porod tim víc se začínám bát. :unamused: Sice jak jsem psala jsem už něco zažila s prckama, ale přeci jen finance, kojení, nemoci, noční směna :slight_smile: atd mě nepotkalo
27. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
autor
ahojky holky, tak tě mezi námi janceta vítám, a neboj tento strach zná každá budoucí maminka, to k tomu patří, jak se miminko narodí, příjdou milé starosti a tyto strachy nebo obavy zaplují do pozadí, částečně samozřejmě budeš mít o děťátko už doživotní strach i když vyroste a vypadne z hnízda :grinning: jinak to ani nejde, tož to je mateřská láska ....
a ostatní tu dnes nejsou? šup sem co děláte vtom příšerným mrazu? Naše dětičky už doma začínají pomalu šílet a já z nich šedivět :grinning: ven teď nechcou a ani bych je nepustila :angry: už aby bylo jaro ...
27. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
jj, to teda doufám že to tak jako přejde.
Jo svím způsobem to tak nějak v tom člověku zůstane, to znám, díky tomu že jsem tak nějak vychovávala bráchu tak jak se dýl neozve nebo tak něco tak šílím. ...... :confounded:
27. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj holky,

konečně se to tady trošku rozrostlo, vítám zakladatelku diskuse a novou skoromaminku...

to počasí je fakt hrůza, kdyby chtělo aspoň o malinko trošku míň mrznout, taky hlasuju pro jaro :slight_smile:...

takže malá kouká na pohádky na DVD, zatím nemáme v provozu TV, satelit zůstal ve Znojmě, musíme počkat až bude lepší počasí, aby se dalo vylézt na střechu...

k petro, taky bych někam jela a slavit narozeniny ještě lepší, pěkný věk má babička, já se tolika určitě nedožiju a jestli jo, tak už budu jen ležet, když mě už teď bolí kolena asi revma boco...

a holky, odkud jste?, kapulet byla někde od Hrušovan????????? a janceto ty odkud?...
27. led 2010 ve 23:57  • Odpověz
a kam se nám ztratila pema?, asi starosti s mimískem, ale jsou to krásný starosti, že jo holky? a janceto neboj, taky se dočkáš :wink: a kdy máš vůbec termín?
28. led 2010 v 00:02  • Odpověz
Ahoj. Dva dny nám nešel net. A teď to mám nějaký rozhozený. Naskočilo mi úplně jiný písmo a všude jsem odhlášená. To zase bude, než to dám dohromady.Ach jo. Asi tím mrazem nebo co. Včera jsem taky celý den opakovala "už aby bylo jaro", tohle počasí nemám ráda. Ani ven nechodíme. Včera jsem šla i do obchodu sama, to se nedalo. Ani Lukáš nešel do práce, ráno mu volal šéf, že nenastartoval auto, že je všechno zmrzlý. :confounded:

Janceta - tak vítej, super, teď nás bude víc. :dizzy_face: A mimčo určitě zvládneš, to se neboj. I když to někdy bude asi těžký.Já jsem mockrát padala na hubu, ale neměnila bych. :wink: No teď už je to většinou sranda. Ty si teď zase můžeš užívat chystání výbavičky. Už máš vybraný kočárek? To je taková moje úchylka. :grinning: V tom jsem se teda já fakt vyžívala? A finance se nějak zvládnou, nejsi na to snad sama,ne? Jsi vdaná nebo žiješ u rodičů?

Juli - já jsem přímo ze Znojma, ale to asi víš,co? :wink:
A taky by mě zajímalo, jak válčí Martina s Ondráškem.

No nic, půjdeme do obchodu,ale moc se mi teda nechce. :unamused:
28. led 2010 v 08:16  • Odpověz
Ahojky holky takže ještě jednou termín máme 24.2 a jsem z Dobšic :grinning:
Kapetra- jj, kočárek jsme si koupili už v listopadu, máme modrý z Taka (NATALIE).Taky je to tak triošku moje úchylka, já bych klidně kupovala zase a zase další a další :grinning: :grinning: :grinning:
Sama na finance nejsem, ale aji tak když vidím jak nám stát pomáhá a ty ceny..... kopnout je hajzlíky někam.
Jsem svobodná a žiju s přítelem.

Taky mi prozraďte kdo je odkud? :slight_smile: Ať trochu vím, nechce se mi to celé pročítat.
A kam chodíte s prckama, ven? Když se dá.

Tak zatim pá, musím jít něco dělat, doprala pračka, dát další, vařit........ však to znáte :unamused:
28. led 2010 v 10:36  • Odpověz
janceta - jéééé to máš termín na Matýskův svátek. A s kočárkama jsme na tom stejně, kdybych měla pěníze, tak jich mám snad deset. :grinning:
A s pěnězma je to blbý. Ale myslím, že by mohlo být hůř. Já jsem hodně věcí nakoupila na mimibazaru, stejně je to na chvilku a ty věci jsou často jako nový a za poloviční cenu. A plíny jsme kupovali do zásoby, když byly v akci.
Mimochodem jsou ted v Albertu v akci Happy plíny Big pack. 1 plus 1 zdarma. Takže za 399,-- dva balíky. :slight_smile:

No a ven teď nechodíme s Matýskem nikam, nedá se to. :confounded: Ale jinak jsme chodili hodně do města a do parku nebo někam na hřiště.
28. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.