• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky - Znojemsko - Hrušovany n/Jev. a okolí

(Zamčená)
9. ledna 2011 
Ahoj
Tak máme opravený internet, tak jsem zase tu.

Juli - jojo, vychází to hezky. Však jsem se taky ptala, jestli nedostanu kornout se sladkostma.

Dneska čekáme sestřenici, na konci března má termín, tak si k nám přijedou schovat kočár. A zase jí asi nabalím nějaký věci. Už to nemáme kam dávat. :slight_smile:
7. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj,

Kpetro a dostaneš nebo nedostaneš?, to já bych ho nachystala, aby byla nějaká legrace...

Eliška je už zdravá, teda průdušky má čisté, ještě jsem jí měla do dneška dávat ten antibiotikovej sirup a kašlat prý může ještě 3 týdny, takže máme střídat po týdnu nějaký volně dostupný sirupy a zítra už můžeme ven, ale opatrně...

s těma věcima je to šílený i u nás, něco má teď půjčený taky sestřenice, ale jen vybrané kousky, má chlapečka a růžová mu moc nesluší :grinning: a až to vrátí, tak se to chystám zabalit pro případný druhý mimi...
7. únor 2010 ve 23:27  • Odpověz
Dobré ráno
Zase chumelí, to už vypadá, že bude zima tak do června. :unamused: Už mě to fakt nebaví.

Juli-kornout nebude, ale kolegové by byli asi rádi, kdybych donesla. :grinning:
Super, že je Eliška už O.K., v tomhle počasí se stejně ven moc nedá, tak se aspoň doléčí.
No a protože my druhý neplánujeme, tak si věcičky schovávat nebudu. Ty dražší kousky zase pak prodávám,
abych mohla koupit nový a ty úplně mrňavý věcičky asi schovám pro neteř. Zatím jsem je půjčila. Ono je to
stejně ze začátku na chvilinku, tak se to nestačí zničit.
No nic, asi se nachystáme do obchodu.Chtěla jsem si zaskočit i k doktorce, ale to asi odložím na zítra. Dneska se mi vůbec nechce.
8. únor 2010 v 07:24  • Odpověz
ahoj holky tak sem se sem konečně dostala náš budulínek na chvíli spinká tak toho musím rychle využít.Porod proběhl celkem fajn hlavně sem natrefila na milý lidi takže si nemůžu stěžovat malej se narodil o něco později druhý termín sme měli 6.1 ale na svět se mu chtělo až 8.1 měřil 52cm a vážil neuvěřitelných 4260g při mojí výšce 65cm a 60kg normální váhy je to docela pocuc ale zvládli sme to teď už ho máme doma měsíc ale je to pěkněj záhul hlavně když ho trápí prdíky.Holky mějte se náš obřík se probudil:slight_smile:
8. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
Pemo - moc gratuluji!!! Zmákla jsi to na jedničku, takovýho chlapáka. :slight_smile:
8. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
Pemo - přidávám se s gratulací!!! To je teda fakt obřík, tak hlavně zdravíčko. :slight_smile:
8. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
Ahojky holky,

Julie: no jde to, ale co vám budu povídat vždyť to znáte.
Já uklízím normálně, žádné přehánění, já toho totiž víc nezvládnu a nějaké gruntování či malování mě nebere.Já to tu budu mít sterilní u naších se buduje, přijedem s mrnětem tam a pojedem rovnou do nemocnice,protože tam sterilního nic nehrozí, tak to teda ne.
Jinak na kontrole nám oaní doktorka řekla že už malej docela dost tlačí a že jsem otevřená na prst, monitor ukázkovej. Další kontrola je ve čtvrtek, tak jsem zvědavá, co a jak.
Sice se mi nechce mít prcka doma v takové zimě, ale už se na něj moc těším. Ale v tomhle počasí budeme asi trčet doma a to mě už asi zničí.
Holky masírovala jste si nějaká tu hráz? Mě to nějak nebaví a ani se tam nedostanu :unamused:
8. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
Janceto, já masírovat chtěla, ale malá se narodila o 2 měsíce dřív, takže jsem to nestihla a na předporodním kursu nám říkala, že masírovat má partner :grinning: , tak to zkuste, třeba to půjde líp a bude vás to bavit :wink: ...
8. únor 2010 ve 23:38  • Odpověz
Ahojky holky, kukněte na tento odkaz, třeba to bude někoho zajimat :wink: http://www.facebook.com/group.php?gid=302508057791
9. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
HALÖÖÖÖÖ
11. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
Haloooo
Nikde nikdo. Mě se v takovým počasí taky nic nechce, nejradši bych zalezla do postele a pár dní prospala.
Matěj má rýmu, tak pořádně nespí a já k němu celou noc běhám.

No v sobotu jdeme na ples, tak se aspoň odreagujeme. :slight_smile:
11. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
Ahoj,

mě se taky nic nechce, naše Elí včera prospala 15 hodin, v noci 12 a po obídku 3 hoďky, no konec, ale dneska je z toho tak unavená, že venku na prochajdě nechtěla vůbec chodit, byly jsme venku 25 minut, protože jsem musela tu naši berušku nosit a docela se pronese, váží teď něco málo přes 12 kg, normálně stávkovala a mě z toho chytly záda, nějak se nemůžu narovnat, potřebovala bych masáž...
11. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
Ahoj, no mě to povídej, furt bych spala, jenže se mi spí hůř a hůř.
Dnes jsem byla na kontrole, malej tlačí dolů, jsme otevření na prst a nemáme čípek, takže už to bude snat brzo za náma.
A kampak jdete na ples?
11. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
Na ples jdeme v Kravsku. Jdeme jen na ten jeden, tak si to chceme užít. :slight_smile:

Eliška je taky už slečna veliká, koukám. Teď tady byla na návštěvě sestřenice s děckama a jejich Julinka bude mít dva v květnu a je už stejně velká jako náš Matěj. Ale on je zase prcek. :grinning:

janceta - tak to už bude brzy a budete mít mimčo doma. :slight_smile:
11. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
no snad jo, poslíčci už začínají taky každý den, ale ještě tak nějak nepravidlné.
čim víc mám pocit že už se to blíží tak tim víc si nejsem jistá co chci :slight_smile: , když mám poslíčky tak si říkám ještě nééé a když je klid tak malýmu domlouvám už pojď :slight_smile:
Chudák si musí říkat že je ta mama uplně pitomá :grinning:
Jen doufám že se chudák nenarodí 19.2 to by měl svátek a narozky v jednom. A jiné jméno nemáme, já chci totiž Patrička a všichni mu tak už říkaj, teda jen náš taťka mu říká sandokan :slight_smile: (nevím proč)
11. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
Já jsem taky narozená na svůj svátek a nijak mi to nevadí. :grinning: Zase si na mě všichni vzpomenou, když vidí jméno v kalendáři. A stejně jinak svátky neslavíme.

Ale třeba si to rozmyslí a bude to dřív. Já jsem ani poslíčky neměla. Prostě jsem jednou v noci začla rodit. Došlo mi to taky až za chvilku. :grinning: :grinning: No jo, každá to má jinak.
11. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
holky je normální když mi tak jako táhne či trne bo já vím co to je bříško a pak většinou ztvrdne?
11. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
Janceto, tady máš něco o tvrdnutí břicha, když je to často, není to dobré, když tak zavolej i do porodnice, poradí ti...

http://www.bonella.cz/prubeh-tehotenstvi/tvrdnuti-bricha-v-tehotenstvi.html
11. únor 2010 ve 23:04  • Odpověz
Kpetro, ona není Eliška až tak veliká, jenom spíš hodně váží, takovej puclíček oplácanej, Aneta od ségry je o 6 týdnů starší, je o hlavu vyšší a váží sotva 10 kg a to bych Eldě měla odpočítat ještě ty dva měsíce, já bych taky radši měla prcka s normální váhou jako máš ty, docela se pronese, po dnešní procházce jsem na Ibalginu :rolling_eyes: ...

taky bych šla na ples, se máte :slight_smile: ...
11. únor 2010 ve 23:17  • Odpověz
Dobré ráno
janceta - já si myslím, že v tvým týdnu to asi normální může být. Ale jestli si nejsi něčím jistá, zavolej si doktorovi. Já jsem si volala do porodnice, když jsem měla porodní bolesti a nebyla si jistá, jestli mám už jet. :grinning: Neměla jsem zrovna učebnicový intervaly, tak jsem z toho byla vedle. No dneska už bych věděla. :grinning: :grinning:

No a my máme za sebou tředí divokou noc. Každý večer si říkám, že dneska už to snad bude lepší a nic. :confounded: To budu na plese vypadat, snad neodpadnu v devět. :rolling_eyes:
12. únor 2010 v 07:27  • Odpověz
Ahoj holky,

Kpetro, tak jak bylo na plese?, odpadla jsi v devět, nebo až v devět (ráno) :grinning: ...

Janceto, jsi ještě 2 v 1, nebo už je nějaká změna?...
14. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz
Dobré ráno
Matýsek se asi rozhodl, že mamince ples dopřeje, tak z pátku na sobotu krásně spal. Takže jsem nakonec byla celkem odpočatá a vydrželi jsme do dvou. No a v tombole jsme samozřejmě nevyhráli nic, jen v malé balíček jablek. No aspoň něco. :grinning: Kámoš vyhrál sele a tiskárnu. Tak se těším, až bude teplo, bude soudek a selátko. :dizzy_face:

Janceta se nějak neozývá, tak třeba už i rodí. :slight_smile:
15. únor 2010 v 07:18  • Odpověz
Ahojky holky,
jsem ještě 2v1, byli jsme celej víkend u taťky, a v sobotu taky na akcičce, heč. Já na rozpadnutí vydržela do dvou do rána, dobrej blázen :grinning:

Jinak od pátku, každé ráno, ze mě vypadne kus hlenu, tak už to asi bude. Hlavně né dnes a zítra, jsem sama doma a nemá mě kdo odvézt :fearful:
15. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
janceta - tak my už tě vidíme v porodnici a ty si chodíš na akce. Ale já jsem taky byla v den termínu na akci a ještě jsem v noci řídila domů. A to se mi smáli, co bych dělala, kdybych tam začla rodit, že by mě neměl kdo odvézt. No vydržela jsem to ještě dva dny. :grinning:

Hlenová zátka mě odešla, až když jsem začala opravdu rodit. Já jsem prostě neměla žádný příznaky k porodu :slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj holky,

teda koukám, že se dá před porodem pěkně řádit, ach jo, o co všechno jsem přišla :fearful: , já byla hlídaná v nemocnici a řádila tak akorát s kapačkou v ruce...

hezký datum by bylo 22.2., ale to je ještě za týden, on si malej řekne sám, až bude chtít na svět :slight_smile:...
15. únor 2010 ve 23:17  • Odpověz
Ahojky holky,
Taky se mi líbí termín 22.2, ale šlo by aji 20a 21.

Já byla dnes na kontrole, vše je OK. Doktorka se ptala jestli tomu pomůžem. Ptala jsem se co to znamená, prý když mi pomůže tak bych měla dnes nejpozději zítra ráno porodit.Nejni to prý pravidlem, ale vzhledem k tomu jak jsem přepravená tak si myslí že to prostě bude.
Mám celou dobu menší bolesti, občas to zesílí, ale né na dlouho a nepravidelně, trošku krvácím prý to je normální. To co mi provedla bolelo jak čert.
16. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
janceta - to ti doktorka udělala Hamiltonův hmat. Dost často pomůže a opradvu se do 24 hodin jede rodit. :grinning: Jéééé já jsem normálně napnutá. Budu nakukovat, jestli je něco novýho. :wink:
16. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
no je to takové zvláštní, docela nepříjemné, když víš skoro na minutu kdy pojedeš.
16. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
Ale zase už to budeš mít za sebou a mimčo u sebe. To za to stojí. :dizzy_face:
16. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
už je zas úplně klid, ach jo
16. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.