• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky - Znojemsko - Hrušovany n/Jev. a okolí

(Zamčená)
9. ledna 2011 
Ahoj,

teda tady se dějou věci, porod skoro v přímém přenosu :slight_smile: , Janceto, držím pěsti aby to tedy vyšlo do 24 hodin, že by datum 17.2. ?, taky hezký...
16. únor 2010 ve 23:21  • Odpověz
Dobré ráno
Hned nakukuju, co janceta a koukám, že nic. I když poslední příspěvek je z večera, tak třeba už to není pravda. :grinning:
jojo 17. je taky hezký. Já jsem taky 17. , ale srpna. :wink:
17. únor 2010 v 07:08  • Odpověz
ajoj, stále 2v1, já už ničemu nevěřím
17. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
Janceto vydrž, ono to přijde...

Kpetro, tak to jsi lev jako já, já jsem taky srpen 14. :slight_smile: ...
17. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
A já šestej srpen heč :wink:
17. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
No dobrý, tady je to samý lev. :grinning:

janceta - tak se mi zdá, že ten váš prcek opravdu čeká na nějaký pěkný datum. :wink: Ale tak do pondělka to není zase tak daleko.
17. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
No, můj taťka si přeje aby se narodil 6.3 to má svátek, né že bych mu to nepřála, ale doufám že mu to Paťula nechce splnit :slight_smile:
17. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
Jé, pěkně se to tu sešlo, takový malý zoo :grinning: ...

Janceto, ty jsi vážně pořád celá?, to datum 6.3. taky není nereálný, to bys přenášela 10 dnů, což by tě akorát nechali, ale to ti nepřeju, ještě se mi líbí 20.2.2010, taky to vypadá hezky napsaný :slight_smile: ...

už mě ten sníh nebaví, fakt by mohlo začít být trošku hezčí počasí, Elda je taky znechucená, vůbec se jí zima nelíbí, co ona toho navzdychá když jsme venku :sweat_smile: ...
17. únor 2010 ve 23:49  • Odpověz
ahoj holky,
jo jo, jsem celá. Už to neřeším. Ono mě to chytne až budu zase sama doma. :unamused:
18. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
Janceta - říká se, že většina porodů se rozbíhá v noci. To taky býváš sama doma? No přinejhorším je u tebe sanitka za chvilku. :wink: Já jsem taky začala rodit v noci a Lukáš půlku prospal. Vzbudila jsme ho, až když jsme jeli. To už jsem to nemohla bolestí vydržet. :grinning:
18. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
právě že ten můj dělá hlavně v noci, vrací se kolem čtvrté ráno nebo kolem sedmé. Já právě moc sanitku nechci, to je pro mě hrozně stresující, ale někomu jinému hekat v autě se mi taky nechce, takže budu rodit doma :grinning:
Já to moc řeším až to příjde tak budu ráda že vůbec jedu. :slight_smile:
18. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
No jo, to ti vlastně bude všechno jedno. :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
Termín mám sice za šest dní, ale když se mu nechce, tak snad už bude alespoň lepší počasí. Sice bych chtěla být alespoň chvilku (týden) doma, ale snad už to bude dobré.
18. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
Holky poraďte nějaké kapky do nosu, co zaberou. Já mám vincentku a s mořskou vodou a nic, dýchám pusou a v noci nemůžu spát. Včera jsem to už vzdala a kápla jsem si normální Olynth
18. únor 2010 v 15:53  • Odpověz
Tak s kapkama neporadím. My máme doma Niveu pro Matýska a když potřebuju, stříknu si taky. A celkem dobrý, ale já jsem neměla velkou rýmu. Jinak bych se asi zeptala v lékárně.
18. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
Janceto zkus nosní kapky Pinosol, ty používala já, ale jsou v nich éterické oleje, každému to nedělá dobře, nebo homeopatika - Coryzalia ty taky můžou těhule...
19. únor 2010 v 00:02  • Odpověz
Ahoj
Janceto - že by byl malý opravdu na Patrika? :wink:
19. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
Ahojky, né, bolesti nějaké sice občas jsou, ale já jen nebyla dnes na PC
19. únor 2010 v 19:15  • Odpověz
Dobré ráno.......... :wink:
20. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
Dobrý večer.......... :slight_smile:
20. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
Ahojky Peti, musej ty kontrakce být vždycky tak bolestivé, nebo to může být trošku silnější jak při MS? Už od 17hod mám bolesti, ale jsou nepravidelné. Jsem si docela nejistá :unamused:
20. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
Dobré ráno
Tak jsem si přečetla zprávu od jancety až teď a kdo ví, jesti už není v porodnici. :grinning: Jinak já měla od začátku kontrakce celkem bolestivé, asi jako větší křeče, když bolí břicho na velkou. A dost rychle se bolest zvětšovala. A když ani vana nepomohla a já už to nemohla vydržet, jeli jsme do porodnice. A kontrakce jsem měla taky nepravidelný. Hned po třech a pěti minutách. Takže u nás to nebylo žádných po deseti minutách a když jsou po pěti, tak odjezd. Já je po deseti neměla ani jednou. :unamused:
21. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahoj
Koukám, že moje zpráva už jancetě nejspíš nepomůže. :grinning: Určitě už má Patrička u sebe. :dizzy_face:
22. únor 2010 v 07:25  • Odpověz
Ahoj,

tak nakukuji co je nového a janceta už má asi mimíska u sebe :slight_smile:...

u nás všechno při starém a těšíme se na jaro :sunglasses:, už aby bylo...
22. únor 2010 ve 23:09  • Odpověz
Ahojky,

Kpetro, přejeme s Eliškou Matýskovi všechno nejlepší k svátku, pěkně to oslavte i za nás :slight_smile: ...
24. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
Ahoj
Děkujeme za přání :slight_smile:

Pořád myslím na Jancetu, jak to zvládli. Snad brzy napíše.
24. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
Ahoj tetky,
tak vám hlásím že jsem se narodil 21.2.2010 v 18 .10hod, měřil jsem 52cm a vážil 3.75kg.
Až bede mít mamka čas tak se ozve pá Patrik :wink:
25. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
Ahoj Patriku, to jsi teda pěkný kousek. :grinning: Těším se, až mamka napíše víc. :slight_smile:
25. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
Ahojky,

tak konečně se nám to tu trošku rozrostlo, Patričkovi hodně zdravíčka a mamince hodně mlíčka :grinning: ..., ale sunar je taky dobrej :slight_smile:...
25. únor 2010 ve 23:57  • Odpověz
Ahojky holky,
Tady je nějak mrtvo.
Tak honem rychle dokud ma lej spí. Porod byl celkem v pohodě,v sobotu kolem 22hod mě odvezli, nechali si mě tam přez noc, že do rána porodím. Smůla byla jsem celá bolesti pomalinku začínaly tak mi dali kapačku asi kolem deváté hodiny, ve dvanáct mi praskla voda a už to začlo, no a v18:10hod se narodil. Porod jako takový byl celkem rychlej.Mlíčko jsme začli otstřikávat, jednak mám bolavé prsa a jednek jsem ho měla málo. Malej pije asi po dvou až třech hodinách padesátku.Od včera řve jak tygr, tak nevím jestli má málo nebo co, zítra jdem k doktorce tak jsem zvědavá.pááááá
28. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.